بانی گر اوایل عضو خواهران اشاره گر می میرد در 69

توسط اندرو دالتون لس آنجلس (AP) — بانی گر که در سال 1969 متقاعد سه کلیسا-آواز خواهر و برادر به صورت اشاره گر خ

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط اندرو دالتون

لس آنجلس (AP) — بانی گر که در سال 1969 متقاعد سه کلیسا-آواز خواهر و برادر به صورت اشاره گر خواهر که تبدیل به یکی از بزرگترین اعمال دو دهه آینده درگذشت دوشنبه.

این برنده جایزه گرمی درگذشت ایست قلبی در لس آنجلس, روزنامه راجر نیل گفت. او 69.

"آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید برای اعلام به طرفداران گر که خواهر من, خواهر, بانی درگذشت" خواهر آنیتا اشاره گر در بیانیه ای گفت. "ما خانواده را ویران کرد از طرف من و برادر من و من و کل خانواده اشاره گر ما درخواست نماز خود را در این زمان."

بانی گر اغلب سنگ سرب و ضروری از اعضای گروه از طریق آن اوایل بازدید از جمله "بله ما می توانیم" و "پری." او را ترک برای مدت کوتاه و متوسط حرفه انفرادی خود را در سال 1977 به عنوان خواهر او در ادامه به چند مگا بازدید بدون او.

اموزش, آنیتا, بانی و ژوئن به دنیا آمد و دختران از یک وزیر که نیز تا به حال دو نفره پسران رشد آواز خواندن در کلیسای خود در اوکلند کالیفرنیا.

آن بانی مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی دبیرستان که برای اولین بار می خواستم به حرکت به دور از آواز خواندن انجیل آهنگ به باشگاه به دنبال یک حرفه ای حرفه ای آواز.

"اشاره گر خواهران هرگز اتفاق افتاده شده است, بانی" آنیتا اشاره گر گفت: در بیانیه ای.

او معتقد خواهر کوچکتر ژوئن برای پیوستن به او و دو شروع به انجام مباحث با هم به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری در سال 1969. در نهایت آنها می خواهم کمک طلب کردن از خود و دو خواهر بزرگتر که در حال حاضر ازدواج با کودکان برای پیوستن به آنها را.

کوارتت آورده همجوشی منحصر به فرد از فانک و روح و 1940s-سبک جاز گم شدن و پاپ خود را به عمل اغلب پانسمان در سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که شبیه خود پیشگامان این اندروز ،

آنها مشغول به کار به عنوان پشتیبان برای خوانندگان تاج محل Boz Scaggs, الوین اسقف و دیگران قبل از انتشار خود با عنوان اولین آلبوم خود را در سال 1973 و آهنگ "بله ما می توانیم" یک بد بو سرود خواستار وحدت و تحمل خود تبدیل شد برک آوت رسید.

آنها دنبال کرد تا با "این یک مقدار زیادی" که ویژه التقاطی ترکیبی از سبک های مختلف موسیقی اعم از موسیقی جاز به انجیل به پاپ.

آنها حتی شیرجه زده کشور است. بانی و آنیتا co-نوشت آهنگ "پری" در مورد فرو ریختن رابطه است. این آهنگ را به دست آورده پیشگامانه فرفره انجام به عنوان یک نادر آفریقایی عمل در Grand Ole Opry, و آنها را برنده اولین جایزه گرمی برای بهترین کشور عملکرد صوتی توسط یک گروه.

بانی اشاره گر چپ این گروه در سال 1977 امضای انفرادی مقابله با موتاون رکوردز.

"ما را ویران کرد" آنیتا اشاره گر به اسوشیتد پرس گفت در سال 1990. "ما یک نمایش شب او را ترک کرد اما پس از آن ما فقط متوقف شده است. ما فکر کردیم که آن را به کار بدون بانی."

او را تنها متوسط, انفرادی, موفقیت. او بزرگترین ضربه بود "بهشت باید شما فرستاده می شود" یک سال 1979 دیسکو پوشش زودتر Motown آمار Elgins. آن را به شماره 11 در بیلبورد هات 100 در سال 1979.

پس از ساخت سه آلبوم برای Motown او خواهد بازنشسته از استودیو و تنها انجام گهگاه.

او سه خواهر بود که تقریبا منحل هنگامی که او را ترک کنید و به جای دوباره ریخته خود را یکپارچهسازی با سیستمعامل تصویر برای یک, مدرن, پاپ صدا, و تبدیل به یکی از بزرگترین اعمال 1980s با بازدید از جمله "او خیلی خجالتی" "پرش (برای من عشق)" و "نوترون رقص است."

بانی ازدواج Motown تولید کننده جفری بون در سال 1978. این دو از هم جدا شده در سال 2004 و طلاق در سال 2016.

او دو بار در پیوست با خواهر او برای حضور در. یک بار در سال 1994 زمانی که آنها دریافت یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود و دوباره در سال 1996 در یک نمایش در لاس وگاس.

"او همیشه به من می گفت مادر من می خواهم چیزی برای خودم" بانی سارا اشاره گر گفت: در سال 1974. "من می خواهم به کسی در این جهان است."

ژوئن گر جوانترین از خواهران درگذشت در سال 2006.

در علاوه بر این به اموزش و آنیتا, بانی اشاره گر جان سالم به در برد او دو برادر بزرگتر هارون و فریتز.

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب