Bognet چالش های Cartwright به 5 بحث; کنگره موافقت خود را با 1

Bognet Cartwright WILKES-BARRE — جمهوری جیم Bognet به چالش کشیده است در کنگره ایالات متحده مت Cartwright

توسط NEWSSHANS در 9 مرداد 1399
 Bognet

Bognet

<p>Cartwright</p>

Cartwright

WILKES-BARRE — جمهوری جیم Bognet به چالش کشیده است در کنگره ایالات متحده مت Cartwright به یک سری از پنج بحث — در هر شهرستان از 8 کنگره منطقه.

کارترایت D-Moosic موافقت کرده است که یکی بحث خواهد شد که میزبانی WVIA-تلویزیون.

Cartwright است به دنبال او پنجمین دوره در مجلس نمایندگان ایالات متحده در برابر Bognet سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت.

Bognet ارسال Cartwright نامه ای به چالش کشیدن او را به پنج بحث با یکی در حال وقوع در هر شهرستان در پنسیلوانیا 8th کنگره منطقه. منطقه 8 شامل همه Wayne, پایک و لاکاوانا شهرستان و همچنین بخش های مهمی از Luzerne و مونرو شهرستانهای استان است.

Bognet نامه اظهار داشت:

"دموکراسی نمایندگی های بزرگ آمریکایی آزمایش شده تنها موفق به دلیل مشترک ما تعهد به اطلاع شهروندان و باز کردن بحث است. بحث و آزادی بیان در حال اساسی حقوق بشر است. و پایه و اساس برای هر دولت دموکراتیک.

"دموکراسی نمایندگی نیاز به بحث بیشتر نه کمتر. رای دهندگان باید شنیدن هر استدلال و پس از آن را تشکیل می دهند ذهن خود را به آنچه آنها فکر می کنم درست است و چگونه آنها می خواهند به اداره می شود. من از ترس نمایندگان ما را تبدیل به تنبل در مسئولیت خود به مردم را به باز کردن بحث در مورد وضعیت کشور ما به خصوص در زمان بحران که سلامت ما را تهدید و امنیت ما در خطر است."

پاسخ از Cartwright برای کنگره ارتباطات مدیر مت Slavoski گفت:

"در کنگره و این کمپین مت Cartwright متمرکز شده است در ارتباط با ترکیبات خود را در هر یک از پنج شهرستان بهبهان-08 و ارائه آنها را.

"او را از رسیدن به آنها را با خیال راحت به جایی که آنها در حال صحبت کردن در مورد حفاظت از مراقبت های بهداشتی برای کسانی که با شرایط موجود پیش آوردن به مواد مخدر تولید از چین و برنامه های خود را به حرکت شمال شرقی پنسیلوانیا به جلو در میان همه گیر.

"همانطور که با هر انتخابات قبلی چرخه کنگره به نظر می رسد به جلو به بحث میزبانی WVIA در پاییز و امید برای اساسی ارز در مسائل ما در این منطقه است."

کارترایت 59 از Moosic شد unopposed در ژوئن اولیه در سمت دموکراتیک.

Bognet, 45 از Hazle Township برنده nod در طرف او.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de