باب Franken: چند چیز ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت

بسیاری از شما رد "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش به عنوان صرفا لفظی بیش از حد طراحی شده برای همگان ج

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399

بسیاری از شما رد "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش به عنوان صرفا لفظی بیش از حد طراحی شده برای همگان جامه پیچیده در گره. و شما می تواند درست باشد. واقعا مبالغه به معنای تمرکز هر کس با توجه به نیاز به اصلاحات اجرای قانون در این کشور و به علف هرز نژادپرستانه مرگبار خشونت توسط پلیس که همه بیش از حد اغلب به معنای واقعی کلمه get away with murder.

اما نباید اخراج این ایده به طور کامل از صفر کردن برخی از آژانس های دولت فدرال است که فراتر از اصلاحات حداقل در حال حاضر.

فکر می کنم که چگونه کنگره می تواند دست آوردن مجدد کنترل اگر اعضای رای پال خواستار قطع بودجه دولت کاخ سفید حداقل تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئيس جمهور است. به شما می گویند ؟ اگر اعضای جمهوری خواهان و دموکرات ها به نحوی می تواند متقاعد شود که مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او هیچ چیز سازنده برای کشور هستند و در واقع خم در نابودی آن است.

فقط فکر می کنم: هیچ بودجه برای یک نیروی هوایی به Trumpster به تظاهرات جایی که او شلاق خود را رو به کاهش سپاه از پیروان به دیوانگی با ترکیبی از تعصب نیمی از حقایق و کامل نهفته است. بیشتر مشرف به این واقعیت است که او قطعا کشتار حامیان او که خودرا برای امتحان اماده به مکانهای بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک صورت نادیده گرفتن مرگبار coronavirus همه گیر است که در ادامه به ضرب اعتصاب کردن و سلامت آمریکایی ها بودند که منجر به باور تهمت و دولت او دروغگو است که آن را امن برای خروج از مستند و انجام آنچه آنها می خواستند.

که به نام MAGA مردمی. خوب به قول آن بزرگ متفکر سارا پیلین "چگونه است که امریکا بزرگ دوباره کهکشانی ها کار را برای شما در این روز؟"

اعضای اتحادیه اروپا با توجه به ممنوعیت شهروندان ایالات متحده از ورود به کشور خود چرا رهبران ما آنقدر botched دست زدن به COVID. آن را هنوز هم یک تهدید مهلک در اینجا این است که این کشور دیگر نمی خواهید به خطر آلوده شدن. که می شده اند غیر قابل تصور فقط چند سال پیش قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه فقط در مورد هر متحد و cozied تا به هر استبدادی دشمن. در حال حاضر این blunderer-in-chief تبدیل شده سابق ابرقدرت به pitifully ناتوان است.

ما نیازی به ادامه پرداخت برای این نوع از عملکرد بنابراین در نظر defunding کاخ سفید است. و در حالی که ما در آن هستیم اجازه دهید فکر می کنم در مورد وزارت دادگستری و یا حداقل دفتر دادستان کل لایحه Barr. بر فراموش کرده است که او قرار است به طور قانونی به نمایندگی از کل ملت تبدیل شده و این فقط یکی دیگر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلا. تهمت می تواند برای پرداخت Barr ساعت قابل پرداخت.

تصاحب باید در مورد فکر می کنم defunding داخلی گروه و سازمان حفاظت محیط زیست. این صنایع است که با کنترل آنها می توانید پرداخت خود را برای بهره برداری از سازمان های تابع اصلی این روز است به انجام مناقصه خود را.

در حال حاضر ما در حال شنیدن است که وزارت خزانه داری ارسال یک میلیارد و نیم دلار در محرک پرداخت به مردم مرده. با کیف پول خود را!

به عنوان برای اجرای قانون اعضای کنگره گفت: همه چیز درست پس از تصویری از یک پلیس مینیاپولیس فشار زندگی از یک مرد سیاه و یک اتفاق معمول در این دولت پلیس از ما, اما این فقط ثابت می شود خدمات لب. حتی اگر دموکرات کنترل خانه با تصویب قانون جامع هر گونه شانس توافق دو حزبی به نظر می رسد بطری در اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا. قرار داده و امکان هر گونه اقدام در چربی شانس رده.

شاید ما باید با قرار دادن کنگره در پال خواستار قطع بودجه دولت لیست.

در همین حال رئیس جمهور تهمت همچنان به سوء استفاده گسترده خود قدرت را به تماس بگیرید تا مارشال آمریکا و نیروهای نظامی برای حفظ ایده خود را از سفارش – با نام مستعار سیاسی مزیت است. و او باید قوی موضوع در اینجا. او می تواند تصویر خود را به عنوان یک مدافع از تاریخ ایالات متحده حفاظت از بناهای تاریخی به برده داری از "آنارشیست اراذل و اوباش" و هر نوع دیگر از رجوی است.

شاید پاسخ این است که پال خواستار قطع بودجه دولت همه چیز است. که راه ما می توانیم با تصویب نهایی لایحه اصلاح قانون مالیات و حذف مالیات از آنجا که وجود خواهد داشت هر چیزی را به پرداخت هزینه برای.

باب عشق در یک مقاله نویس برای پادشاه ویژگی های اتحادیه, Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن