بلومزبرگ زیر آتش برای پست Levine دغل در غوطه دادن مخزن

این Facebook پست توسط بلومزبرگ پس از حذف از سایت های رسانه های اجتماعی رفته ویروسی برای نشان دادن یک انسان ل

توسط NEWSSHANS در 31 تیر 1399
 This Facebook post by the Bloomsburg Fair, since removed from the social media site, has gone viral for showing a man dressed as Health Secretary Dr. Rachel Levine, who is transgender, posing in a charity dunk tank. Via Facebook

این Facebook پست توسط بلومزبرگ پس از حذف از سایت های رسانه های اجتماعی رفته ویروسی برای نشان دادن یک انسان لباس به عنوان وزیر بهداشت دکتر راشل Levine که نما نما در یک موسسه خیریه غوطه دادن مخزن.

از طریق Facebook

<p>Levine</p>

Levine

پنسیلوانیا وزیر بهداشت دکتر راشل Levine است و مهم تر از همه چیز به نگرانی در مورد از دغل در یک مخزن غوطه.

به طور خاص او همچنان به رهبری گرگ دولت در پاسخ به COVID-19 شیوع.

اما تصاویر از آنچه به نظر می رسد به یک مرد در لباس گل آذین تقلید لوین برای یک موسسه خیریه غوطه دادن مخزن و به اشتراک گذاشته شده توسط رسمی بلومزبرگ Facebook page — کشیده شده اند خشم از جامعه تجاوز و دیگران که می گویند این حادثه شد transphobic.

Levine یک نما ،

"او باقی مانده لیزر متمرکز در حفاظت از سلامت و رفاه ساکنان نیوکاسل که ما این حرکت مداوم و همه گیر" وزارت بهداشت دبیر مطبوعاتی Nate وردل گفت: بعد از ظهر دوشنبه وقتی پرسیده شد که اگر Levine آگاه بود از این حادثه.

"Dr. Levine ندارد هر بیشتر نظر" وردل به این نتیجه رسیدند.

از Facebook پست در حال حاضر حذف شده شامل عکس هایی از یک مامور اتش نشانی امداد کارناوال برگزار می شود شنبه در fairgrounds.

"Dr. Levine? با تشکر از شما" رسمی بلومزبرگ پست آغاز شده است.

"شما یک آمار مطرح شده و مقدار زیادی از پول برای آتش محلی شرکت. تعجب می کنم که چرا بسیاری در تلاش بودند به غوطه دادن شما" آن را ادامه داد و از جمله چهره شکلک emoji.

هیچ یک پاسخ داده زمانی که یک خبرنگار به نام بلومزبرگ دفتر روز دوشنبه و صندوق پر بود.

این اولین بار نیست Levine را هویت شده است هدف قرار دادند.

مردم انتقادی از دولت را اداره COVID-19 پاسخ در خصوص محدودیت در کسب و کار به اشتراک گذاشته اند الگوهای رفتاری توهین به ظاهر او در ماه های اخیر در رسانه های اجتماعی.

و لوین بازگشت اخراج در پیتسبورگ رادیو میزبان این بهار پس از او بارها و بارها با اشاره به وزیر بهداشت به عنوان "آقا."

"لطفا نمی misgender من. این واقعا توهین" لوین گفت: پس از آن.

چنین توهین باعث پنسیلوانیا کمیسیون LGBTQ امور در ماه ژوئن به موضوع آزادی مطبوعات دفاع لوین و محکوم تراجنسی.

دولت Rep. برایان سیمز D-فیلادلفیا دولت برای اولین بار آشکارا گی منتخب دولت قانونگذار به عنوان به خوبی به عنوان یک بلومسبورگ تحصیلات تکمیلی دانشگاه گفت: او "منزجر" پس از یادگیری از این نمایشگاه را ارسال.

"تراجنسی از هر نوع حمله در هر دو فرد و یک حمله در کل جامعه. من نمی خواهد به اشتراک گذاری عکس ها و یا نوشته های از احترام به دکتر لوین اما اجازه دهید من برای اولین بار می گویند که مشترک المنافع پنسیلوانیا برکت بوده است با جهان کلاس رهبری و بهداشت عمومی تخصص است که ما وزیر بهداشت به ارمغان می آورد به جدول" سیمز نوشت: در Facebook post. "اقدامات او را نجات هزاران زندگی می کند و او همچنان به عنوان یک رهبر در سراسر کشور در طول این جهانی و همه گیر."

"ثانیا بلومزبرگ مدیون دکتر لوین و تجاوز+ جامعه عظیم عذرخواهی برای تداوم نفرت, اما آن را نیز مدیون ما یک بررسی که چگونه این اتفاق افتاده است و قابل اندازه گیری برنامه به اطمینان حاصل شود که آن را دوباره اتفاق می افتد و سابقه مسئولیت پذیری است که می تواند تنها او به دست آورده و با انجام راست برای رفتن به جلو" سیمز اضافه شده است.

لورل اجرا قصبه شهردار جاستین Correll که به طور جداگانه به عنوان رئيس جمهور از جامعه وکالت گروه NEPA رنگین کمان اتحاد با انتقاد از بلومزبرگ برای "روشن عدم قضاوت است."

"این تعصب است که به وضوح یک حادثه به عنوان پست و چند عکس از این مراسم به تصویر کشیده شده," Correll نوشت on Facebook.

Correll اعلام این خبر گفت: با حضور در نمایشگاه سالانه زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید" و "من ملاقات کرد و تبدیل به دوستان با چند kindhearted و روشنفکر تجار در این نمایشگاه به دنبال ادامه برای کمک به مدارس محلی سازمان های غیر انتفاعی از طریق کسب و کار خود را."

"سازمان باید ارزیابی مجدد روش جمع آوری اعانه, پخش كردن, توهین آمیز, عکس ها و کلمات و مهمتر از همه مطمئن شوید که اگر شما به نمایندگی از صدها نفر از فروشندگان (که خود را پشتیبانی رویداد خرید خرید یک نقطه) و کاربران از طریق دروازه... که شما نمی متخلف آنها را به عنوان" Correll نوشت.

این نمایشگاه برای اولین بار قلم مو با جنجال.

چهار سال پیش عادلانه مقامات ممنوع فروش نازی یادگاری در زمینه خود را, پس از, تصاویر, رفت و ویروسی از یک فروشنده بود که فروش اقلام و نمایش پرچم صلیب شکسته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de