بایدن می گوید تهمت تمرینات "بدون رهبری" در ویروس پاسخ

خواهد شد WEISSERT و الکساندرا JAFFE داربی پن. (AP) — جو بایدن ratcheted تا خود را به انتقاد از رئیس جمهور دونا

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

خواهد شد WEISSERT و الکساندرا JAFFE

داربی پن. (AP) — جو بایدن ratcheted تا خود را به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از روز چهارشنبه او را متهم به نادیده گرفتن آسیب های او را ناشی از ناکافی و ناکارآمد پاسخ به شیوع بیماری است.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به سبک خود را به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ. بر خلاف هر گونه دیگر زمان جنگ, رهبر, او طول می کشد هیچ مسئولیتی در او تمرینات هیچ رهبری در حال حاضر او فقط صاف تسلیم مبارزه" بایدن گفت: در طول یک رویداد کمپین در حومه فیلادلفیا..

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مورد حمله قرار مغلوب ساختن پیشی جستن و نرخ بالای مرگ و میر در ایالات متحده و متهم است که اقتصاد است "هنوز هم کندوپاش." با "هیچ راهنمایی روشن" از دولت فدرال چگونه کسب و کار باید پاسخ بایدن هشدار داد و چشم انداز اقتصادی می تواند بدتر شود.

"ما ممکن است از دست دادن برخی از پیشرفت ما آغاز کرده ایم تا همه را چون او علاقه از دست رفته می شود."

اوایل روز چهارشنبه در یک روح مواد غذایی رستوران و بار, در حومه فیلادلفیا بایدن ملاقات با یک تعداد انگشت شماری کوچک-صاحبان کسب و کار برای یک جامعه فاصله گوش دادن جلسه به شنیدن چگونه coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را.

نشستن شش فوت جدا از یکدیگر در اطراف جداول در خارج از صاحبان کسب و کار محلی ابراز نگرانی از عدم هدایت از دولت فدرال در روز بازگشایی.

اسکات ریچاردسون صاحب گاهی اوقات شما کافه و پذیرایی شرکت در Swarthmore پنسیلوانیا می گوید او به کاهش نیروی کار خود را از 12 نفر به چهار نفر در میان همه گیر. او گفت: بایدن که به او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما در حال حاضر او می گوید رئیس جمهور این است که بیشتر علاقه مند "در daytrading" از محدوده زمانی برنامه ریزی برای مبارزه با کروناویروس.

بایدن در یک اشاره از سخنان آمده است گفت: این گروه که "هیچ کس" در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "است که مسئولیت" در طول شیوع بیماری است.

هفته گذشته بایدن در فیلادلفیا به او گفت: به تدریج بازگشایی اقتصاد و افزایش رشد در حالی که قرار دادن صاحبان کسب و کار و یا مصرف کنندگان در خطر غیر ضروری. معاون سابق رئیس جمهور وعده داده است که اگر انتخاب او را تضمین تست برای ویروس ها و تجهیزات حفاظتی برای محافظت در برابر گسترش آن برای مردم به بازگشت به کار.

او همچنین می خواهد به استفاده از بودجه فدرال برای اطمینان از پرداخت را برای هر کسی که بیمار می شود و یا مراقبت برای کسانی که به ایجاد یک تماس ملی ردیابی نیروی کار و یا "کار سپاه" حداقل 100,000 برای تماس با افرادی که تست مثبت پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه.

بایدن بیشتر پیشنهاد "امن خریدار" برنامه را به معنای بازگشت مصرف کنندگان کمتر با احتیاط از بیمار شدن. مبارزات انتخاباتی خود را ندارد گفت: چقدر همه که هزینه آن بایدن خودش حتی یک شوخی اشاره به اینکه "big-هزینه های دموکرات است." اما او مقابله "اگر ما این کار را نمی, ما در حال رفتن به در عمیق عمیق عمیق تر از مشکلات اقتصادی است."

معاون سابق رئیس جمهور می گوید تهمت بارها و جایگاه بازارهای مالی بیش از این سلامت کشور گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا تا به حال یک نقطه طرح: باز کردن کسب و کار."

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین معتقد است که جمهوری خواه رئیس جمهور صادر شده "مبتنی بر علم" هفته قبل از بایدن بود.

پس از پایان دو به علاوه ماه منحصرا در میان همه گیر بایدن با حضور گردهمایی با جمعیت چند بار در هفته. او هرگز منحرف دور از خانه, هر چند به جز زمانی که او در راس به هوستون — که در مینه سوتا را برانگیخته سراسر کشور در نژادی و بی عدالتی.

هنوز پنسیلوانیا مهم است زیرا بسیار باریک پیروزی در این ایالت و همچنین در میشیگان و ویسکانسین مسجل کاخ سفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

بایدن انتخاباتی متعهد شده است تا رزومه کاری عادی کمپین برنامه است که او را در سراسر کشور, اما نه قبل از مقامات و مقامات بهداشت خیال آن امن است. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود برای اولین بار او را کمپین بزرگ رالی در ماه در روز شنبه — اگر او را نمی پرسش از رای دهندگان در چنین رویدادی است.

تیم Murtaugh سخنگوی رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین ناودان بایدن برای ترجیح "مبارزه از آسایش خود را در زیرزمین" به جای "سفر به کشور, جلسه رای دهندگان و ساخت در مورد نامزدی خود را."

"این حوادث شده اند یا شدیدا کنترل شده و یا پوشش داده شده با فشار در یک استخر ترتیب" Murtaugh نوشت: از معاون رئیس جمهور سابق اخیر متوقف می شود. "در چه نقطه ای خواهد بایدن موضوع خود را به بررسی دقیق رای دهندگان آمریکایی سزاوار که با توجه به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است؟"

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست

این داستان درست شده است برای نشان دادن تاریخ و زمان آخرین نام صاحب کسب و کار به ریچاردسون نه پترسون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب