فراتر از Byline: 'زئوس و پسران می گوید مربی اشمیت داستان

لایحه O'Boyle مقالات مرتبط WILKES-BARRE — در عرصه محلی, فوتبال, Rollie اشمیت است که یک چهره افسانه ای. د

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399
 Bill O’Boyle

لایحه O'Boyle

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — در عرصه محلی, فوتبال, Rollie اشمیت است که یک چهره افسانه ای.

در اواسط تا اواخر دهه 1960 به ویلکس, دانشکده فوتبال, برنامه فرار کردن 32 برنده مستقیم — چهارمین طولانی ترین خط در تاریخ فوتبال کالج در زمان. موفقیت آن آورده محلی و ملی معروفیت به بازیکنان و مربیان و مدرسه.

مربی Rollie اشمیت در راس.

این خط آغاز شد و در چهارمین بازی از سال 1965 فصل به پایان رسید و در سال 1969. از یک 34-0 پیروزی بر Ursinus به 13-7 دست دادن به ایتاکا Wilkes, دانشکده فوتبال, اسیر دل, وایومینگ دره و فراتر از آن.

این سرهنگ تیم تبدیل شد شناخته شده به عنوان "طلایی گروه ترکان و مغولان."

وجود دارد بسیاری از واژه ها برای توصیف طلایی گروه ترکان و مغولان سخت, با استعداد, صمیمی, جادویی, آماده, شرطی تعیین می شود. همه آنها اعمال می شود.

اشمیت همیشه می گفت که تیم او بودند که فقط تیم است. او اذعان فراوانی به صورت جداگانه از بازیکنان با استعداد است که عینک های آبی و طلا, اما او تمایلی به پشته ستایش آنها را یکی یکی. او ترجیح داد به بحث در مورد آنها را به عنوان یک واحد.

زمانی که او در سمت چپ ویلکس اشمیت بود در ارتباط با مدرسه برای سال های بسیاری است. او و همسرش, حاشیه برد و بسیاری از آنها بازنشسته روز در فلوریدا.

جورج Pawlush بود که یک دانش آموز در ویلکس در بسیاری از خط و که بعدها اولین مدرسه ورزشی اطلاعات مدیر توافق با اشمیت که موفقیت طلایی گروه ترکان و مغولان ایجاد یک قوی تر روح مدرسه.

"آن را آورده فارغ التحصیلان و کمک می کند که با بالا بردن پول" Pawlush گفت: من در سال 2008. "ویلکس دریافت مقدار زیادی از توجه و به رسمیت شناختن ملی و جذب دانش آموزان است. طلایی گروه ترکان و مغولان می توانید اعتبار برای کمک به ویلکس رشد است."

اشمیت همیشه می گویند بازیکنان خود را سزاوار همه اعتبار.

"آنها هرگز ترک. چه چیز دیگری وجود دارد ؟ هنگامی که یک سرهنگ همیشه یک سرهنگ."

اشمیت مربی سرهنگ از 1962-81. تیم او رفت 90-73-1 برنده پنج مک عناوین دو لمبرت کاسه (بهترین کوچک تیم کالج در شرق) و یکی Timmie جایزه (بهترین کوچک تیم کالج در کشور).

آنها تا به حال شیمی. آنها فیزیکی است. آنها با استعداد است.

و آنها به خوبی مربی.

32 مستقیم برنده خواهد بود هر زمان که صحبت در مورد بازیکنان و مربیان با هم برای گرفتن و یاد.

زمانی که طلایی گروه ترکان و مغولان برگزار می شود مراسم در سال 2008 جو Wiendl — تنها 12-نامه مرد در ویلکس' تاریخچه — سفر از کالیفرنیا به وجود داشته باشد برای مربی اشمیت. Wiendl به دست آورده یک نامه در سه ورزشی — فوتبال, کشتی و بیس بال — در هر یک از چهار سال در ویلکس از سال 1966 از طریق 1969.

"یک تیم فوتبال است و چیزی متفاوت" Wiendl به من گفت. "شما زندگی می کنند می میرند و در این زمینه با یکدیگر; شما همه چیز را با هم. فشار ما تا به حال در ادامه به پیروزی باور نکردنی بود. و من به شما بگویم این — ما مبارزه را به عنوان سخت به عنوان ما می تواند تمام راه را از طریق آن خط راست تا آخرین بازی."

Wiendl گفت اشمیت فروتن که قرار دادن با هم یک گروه از افراد مختلف که به طور معمول نمی تواند دوستان و آنها را گرد هم آورده و آن کار ساخته شده.

'زئوس و پسران'

Pawlush نوشته شده است کتاب در مورد اشمیت و همسرش, حاشیه اشمیت هر دو متوفی. عنوان "زئوس و پسران است."

لازم به ذکر است که مربی اشمیت و همسرش, هرگز کودکان است. مرگ به من گفت یک بار که "هر سقوط شنبه, همه این پسر بودند و فرزندان ما است."

در این کتاب Pawlush مذاکرات در مورد کسانی که طلایی گروه ترکان و مغولان سال و چگونه اشمیت تولیدات آنها را به بی نظیر تیم که شد گالوانیزه از طریق یک هدف مشترک برنده.

این کتاب به ارمغان می آورد که خواننده را به اتاق قفل و به حاشیه. شما می توانید یک احساس واقعی برای آنچه در آن بود به بازی به صورت یک افسانه — به بخشی از چیزی بسیار خاص است.

آن روزها در ویلکس کالج جادویی بود. از دین Ralston پیشرو پپ گروه به هنر هوور آواز به همراه شلوغ حقه و آن آبی-و-طلا لباس بازی در یک میدان جمع به گوشه ای از امریکا که در آن هیچ دشمن همیشه احساس راحت است.

برنده بازی فوتبال شد انتظار در Wilkes — طرز فکر اشمیت ایجاد شده است.

به همین دلیل زمانی که او "بازنشسته" در سال 1994 عدم وجود هر گونه جشن موفقیت های او نمی شد فقط قابل توجه اما مضر.

سپس در اکتبر سال 2008 پس از 14 سال غیبت اشمیت بازگشت به سایت خود پیروزی. بسیاری از بازیکنان خود را نشان داد تا خود را برای نشان دادن احترام و قدردانی خود را برای مربی است.

آن را بسیار بیشتر از یک روند شفا.

دیر بود.

به کتاب خواندن.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle یا ایمیل در [email protected]tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن