فراتر از Byline: المثنی کارت های بیس بال واقعی خاطرات

لایحه O'Boyle O'Boyle را بدل میکی گوشته کارت بیس بال. مقالات مرتبط در آن روز های خوب قدیمی من پالس (pals

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399
 Bill O’Boyle

لایحه O'Boyle

<p>O’Boyle’s replica Mickey Mantle baseball cards.</p>

O'Boyle را بدل میکی گوشته کارت بیس بال.

مقالات مرتبط

در آن روز های خوب قدیمی من پالس (pals) خود را جمع آوری در مقابل ایوان که در آن ما را از همه نوع از بازی ها.

یک بازی است که بسیار محبوب شد Strat-O-Matic بیس بال. این شامل تاس و ترکیب کارت های که تا به حال سه ردیف از گزینه های است که بسته به پرتاب تاس یک بازیکن را دریافت آمار, زمین, پرواز, اعتصاب آمار هومر و یا راه رفتن. گزینه محاسبه شد و به نوعی تمام داده ها بر روی بازیکنان فردی آمار از قبلی فصل بیس بال.

همه در همه, آن را رفو دقیق است.

ما می خواهیم هر یک از تیم های مورد علاقه خود را از کارت های تدوین و فرموله کردن یک صف و "توپ بازی!" یا "پرتاب تاس."

آن را سرگرم کننده بزرگ است. ما نگه داشته و آمار دقیق و جدول رده بندی و ما یک برنامه خاص. ما همچنین می کامپایل ما ترکیب اولیه بر اساس آن کوزه ما رو به رو شد — righties در مقابل چپی.

ما بازی به بازی های دیگر بیش از حد. یکی بود کوه در می رم از ما کارت بیس بال با برنده در نظر گرفتن همه. و این شد کارت بیس بال از اوایل 1960s — ستاره های بزرگ مانند میکی گوشته ذرت ویلی شنی Koufax استن, Nicole تد ویلیامز هنک آرون روبرتو کلمنته, موبایل بانک, فرانک رابینسون هارمون digital marketer, میله, کارو, تونی الیوا, راجر, ماریس, Yogi Berra, سفید پوست, فورد, Al Kaline, Richie آلن باب گیبسون ویلی McCovey لو براک ادی متیوز و بسیاری دیگر.

ما را کارت و تلنگر آنها را در مقابل دیوار ، گنجه کارت برنده و بچه را وادار به نگه داشتن کارت های. ما هرگز مراقبت که کارت های ما استفاده می شود — آنها فراوان آن. ما حتی نمی دانیم که کلمه "بکر" وجود داشته است. ما هرگز به یک فکر به آینده ارزش این کارت به دلیل بسیاری از سالن از شهرت بازیکنان.

این یک بازی بود. آن را سرگرم کننده بود. اگر ما از دست رفته در گوشته یا ذرت, ما را به جک بازار و یا برخی دیگر از فروشگاه و خرید برخی از بسته های بیشتر از Topps کارت بیس بال. و به عنوان ما را از طریق بسته ما خواهد لذت بردن از آدامس بادکنکی بود که داخل هر بسته.

این سرگرم کننده بود و ما هرگز در نظر گرفته و آنچه که در آینده ارزش کارت خواهد بود. هک ما را حتی با قرار دادن کارت بیس بال در پره در لاستیک دوچرخه ما را به یک صدای سرد. که تابع معمولا این سایت متعلق به بازیکنان مورد علاقه ما.

من بازیکن مورد علاقه بود میکی گوشته پیر شماره 7 از یانکی ها. سوئیچ-ضربه centerfielder یک قدرت hitter وظیفه که آمار به صورت میانگین. او می تواند اجرا مثل باد و او همیشه hustled. متاسفانه "میک" بود که اغلب مجروح و آمار خود رنج می برد.

زمانی که من به شما بگویم که من تا به حال چندین میکی گوشته کارت برای هر سال زندگی حرفه ای من دروغ نمی. آنها من ارزشمند ترین دارایی. من نگه داشته و آنها را در یک جداگانه جعبه کفش در گنجه من. من استفاده می شود به عشق به خواندن پشت و مارول در میکی آمار. من هم یک ضربه از حقایق ذکر شده و کارتون.

من بابا و مامان و من سفر به نیویورک اغلب برای شرکت در آخر هفته یانکی' سری. من خاله بتی, پدر و خواهر بود حتی بزرگتر یانکی فن از من و او عاشق میکی گوشته.

یک بار ما وارد شده برای جمعه شب در بازی مقابل Red Sox. ما اقامت داشتند برای تمام چهار بازی پنج شنبه شب, پنج شنبه شب و doubleheader در روز یکشنبه. بنابراین زمانی که Yanks شد انتهایی توسط دو نفر اجرا می شود که در شب جمعه بازی پدر از من پرسید اگر من می خواستم به ترک در 8 زمین باز یافته. من در نگاه من کارت امتیازی و دیدم که گوشته توجه بود و تا ششم در پایین 8 است.

بنابراین ما به سمت چپ خیلی به عمه بتی وغصه.

هنگامی که ما به یانکی موتور تسلیم ما شنیده خاله بتی, جیغ از اتاق مجاور. میکی گوشته خود را به حال 3-اجرای هومر در پایین 9 به نفع خود بازی. من فکر می کنم من ممکن است آن را نه تا وقتی که صبح است.

چند سال پس از میکی بازنشسته من با او در یک کنفرانس خبری در برای تعطیلات, poconos. یک گروه آورده بود میکی به صحبت در شام و آنها تا به حال یک کنفرانس مطبوعاتی. من برای دیدار با میکی لرزش دست خود را, و من به او گفتم که داستان. میکی به من داد دو امضا — یکی برای من و یکی برای خاله بتی.

آن را هیجان یک عمر. به همین دلیل وقتی که من تعداد بازدید, تجارت, اوکلاهما من رفتم برای دیدن میکی خانه دوران کودکی. فعلی ساکنان از من دعوت کرد و من در واقع در ایستاده بود میکی, پیر, اتاق خواب.

و در حال حاضر من فکر می کنم در مورد آن روزها در مقابل ایوان کوه در می رم از کسانی که کارت بیس بال و بازی Strat-O-Matic بیس بال.

المثنی کارت من بزرگ هستند.

اما خاطرات همیشه خواهد بود ،

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle یا ایمیل در [email protected]tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن