کمربند و جاده ابتکار هموار کردن مسیر برای CCP ویروس

چین وعده داده شده در جهان است که از آن کمربند و جاده ابتکار (BRI) را در رشد اقتصادی به کشورهای شرکت کننده در آ

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

چین وعده داده شده در جهان است که از آن کمربند و جاده ابتکار (BRI) را در رشد اقتصادی به کشورهای شرکت کننده در آن است. اما سال پس از پروژه های زیربنایی را آغاز کرده اند که بسیاری از این کشورها در حال حاضر خود را پیدا وضعیتی وخیم تحت COVID-19 شیوع با ایتالیا و ایران که بدترین آسیب دیده از همه است.

ایتالیا گلایه

BRI پروژه ها معمولا مشارکت تعداد زیادی از کارگران چینی. این کشور اجازه می دهد که این پروژه نیز هدف نخست برای گردشگران چینی که از این کشور به عنوان یک نوع از اقتصادی شریک است. پس از CCP ویروس در چین نشات گرفته و پکن نگه داشته شیوع یک راز از جهان برای برخی از زمان بالقوه از کارگران چینی و بازدید کنندگان گسترش عفونت قبل از تشخیص بسیار بالا است.

را مورد ایتالیا یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا است. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد ایتالیا را بالا COVID-19 مرگ و میر است که با توجه به آن بزرگی ارشد جمعیت. در حالی که CCP coronavirus ثابت کرده بود مرگبارتر برای افراد مسن این نیست توضیح بالا عفونت نرخ از ایتالیا. پس از همه, ژاپن دارای بیشترین جمعیت سالمند در جهان شده است و به مراتب موفق تر از ایتالیا در کنترل شیوع حتی اگر آنها از لحاظ جغرافیایی نزدیک به چین است.

(Image: Screenshot / YouTube)

ژاپن دارای بیشترین جمعیت سالمند در جهان بوده ولی به مراتب موفق تر از ایتالیا در کنترل شیوع بیماری های ویروسی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فرانچسکو مارینو یک روزنامه نگار ایتالیایی متوجه شدم که پاسخ این وضع در ایتالیا با همکاری نزدیک با چین است. "ما کشف اولین بیمار تنها زمانی که این ویروس در حال حاضر گسترش یافته و ما قادر به پیگیری دوباره مردم او را ملاقات کرده بود. اولین موارد بوده است گردشگران چینی و تا آن زمان همه چیز خوب پیش رفت. اما زمانی که برای اولین بار ایتالیایی مورد کشف شده در شمال آسیب در حال حاضر انجام شد," او گفت: به سرپرستان, به گزارش چشم انداز.

لومباردی و توسکانی دو مناطق در ایتالیا دریافت کرده اند که بالاترین میزان سرمایه گذاری چین. جای تعجب نیست, لمباردی است که سخت ترین ضربه منطقه در ایتالیا با COVID-19 عفونت عبور بیش از 88,000 موارد است. توسکانی است که در بالا 5 بدترین آمار مناطق با بیش از 10 ، 000 افراد آلوده.

عفونت در ایران

کشور دیگری است که به شدت تحت تاثیر COVID-19 با توجه به روابط نزدیک خود را با چین ایران است. از آنجا که کشور خاورمیانه ندارد و روابط خوب با غرب آن دولت شده است عمیقا علاقه مند در به دست آوردن حمایت از پکن است. به عنوان جمله ایران شده است و شرکت کنندگان فعال در BRI پروژه.

سال گذشته این کشور توافق کردند تا یک پیشنهاد برای توسعه 2000 مایل طولانی مسیر راه آهن که لینک های چین با تهران است. کارگران چینی نیز درگیر US$2.7 میلیارد سرعت بالا خط آهن از قم به این شهرستان است که تصور می شود منبع شیوع بیماری های ویروسی در کشور است. ایران کارشناسان بهداشت بر این باورند که CCP coronavirus وارد شده به کشور از طریق کارگران چینی و یا تجار و بازرگانان.

(Image: Screenshot / YouTube)

در سال گذشته ایران به توافق, یک پیشنهاد برای توسعه 2000 مایل طولانی مسیر راه آهن که لینک های چین با تهران است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ایتالیا ثبت شده است بیشترین مرگ و میر در اروپا با نزدیک به 34000 نفر کشته به دلیل COVID-19. در خاورمیانه و ایران دارای بیشترین مرگ و میر در بیش از 8,200 قربانیان. و این اعداد داده شده توسط مقامات ایرانی است. شماره اثبات به اندازه کافی از خطرات وجود دارد که در حال توسعه یک رابطه عمیق با دولت چین.

حتی اگر یک جدید شیوع ویروسی اتفاق می افتد در چین مدتی پایین خط حزب کمونیست احتمال ادامه آن عمل پنهان کردن اطلاعات در مورد آن و هر کشوری که دارای روابط نزدیک با چین را یک بار دیگر تا پایان واردات CCP ویروس به سرزمین خود و آلوده کردن خود مردم است. به این ترتیب این کشورها باید به طور جدی در نظر بگیرید که آیا سرمایه گذاری چینی ارزش به خطر انداختن جان شهروندان خود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین جاسوسی رهبران آفریقایی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب