پکن و که پنهان در اوایل گسترش COVID-19 می گوید: فرار محقق

در حال حاضر به دنبال پناهندگی در ایالات متحده چینی virologist قبلا شاغل در دانشگاه هنگ کنگ داده شده حساب او را

توسط NEWSSHANS در 31 تیر 1399

در حال حاضر به دنبال پناهندگی در ایالات متحده چینی virologist قبلا شاغل در دانشگاه هنگ کنگ داده شده حساب او را از مراحل اولیه COVID-19 شیوع و گفت که مقامات چینی می دانستند COVID-19 پخش شد بین انسان ها در دسامبر 2019 اما تحت پوشش این خبر برای چند هفته.

دکتر Yan Li-meng سپس یک همکار فوق دکترا در HKU در دانشکده بهداشت عمومی گفت: در روز 10 ژوئیه در مصاحبه با فاکس نیوز که سرپرست او به او گفته بود برای بررسی سارس-مانند بیماری است که تا به حال شکسته در مرکزی چین در ووهان.

بعد از آن اما یان می گوید: او مواخذه برای صحبت کردن در مورد بیماری فرد-به-فرد گسترش که او شنیده ام در مورد از یک دانشمند در سرزمین اصلی چین است. احساس تعهد اخلاقی به مرحله چهارم به عنوان شاهد یان ترک هنگ کنگ در آوریل 27, ورود روز بعد در لس آنجلس.

یان تحسین از چینگدائو یک شهر ساحلی در شمال چین است. در ماه دسامبر زمانی که یان موفق به دریافت توضیح رسمی از مقامات در مورد CCP ویروس یان شنود گذاشته به سرزمین اصلی شبکه حرفه ای تماس با ما.

در دسامبر. 31 چینی مقامات اذعان وقوع یک "ذات الریه-مانند" بیماری در ووهان و گفت که این بیماری تا به حال به احتمال زیاد سرچشمه در شرایط غیر بهداشتی در غذاهای دریایی بازار بود که خطر کمی از انسان به انسان انتقال است.

The consequences of China’s harsh measures to halt the virus — restricting the movement of about 700 million people at one point. (Image: wikimedia / CC0 3.0) )

عواقب چین اقدامات خشن به توقف CCP ویروس — محدود کردن جنبش از حدود 700 میلیون نفر در یک نقطه. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 3.0) )

اما همان روز یک کار به عنوان یک محقق برای چین مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به یان که COVID-19 گسترش در حال حاضر بین مردم است.

"زمان بندی بسیار مهم است" یان گفت: از اوایل شیوع. "اگر ما می تواند به توقف آن اوایل ما می تواند زندگی را نجات دهد."

خاک سانسور

در هفته بعد به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم در حال آماده شدن برای تعطیلات سال جدید دوره مقامات چینی همچنان به حفظ این بود که هیچ شواهدی از انسان به انسان انتقال است.

گسترش CCP ویروس رخ داده است در همان بازه زمانی به عنوان کلید جلسات سیاسی برگزار شد با حزب کمونیست (CCP) مقامات در هوبئی استان که در ووهان محلی است سرمایه. در طول بیش از یک هفته از جلسات و هیچ مورد جدید از COVID-19 گزارش شده اما تعداد شات بالا سمت راست پس از آن.

چینی بهداشتی دولتی و کارشناسان عنوان شدت COVID-19 اصرار اواخر به عنوان Jan. 15 که انسان به انسان انتقال هنوز به تایید شود. چین رهبر چین اذعان کرد این بیماری همه گیر در Jan. 20 و تنها پس از چند کشورهای خارجی گزارش خود COVID-19 مواردی که تا به حال در چین نشات گرفته.

CCP تحت تاثیر سازمان بهداشت جهانی تکرار دروغ آینده از چین دلسرد خارجی دولت از تصویب ممنوعیت سفر و یا در نظر گرفتن دیگر اقدامات برای محافظت از خود از همه گیر می دوزند. در Jan. 9 که در بیانیه ای گفت که این پاتوژن را "نه انتقال به آسانی در بین مردم است."

(Image via pixabay / CC0 1.0)

سازمان بهداشت جهانی است تکرار ستایش پکن برای دست زدن به آن از COVID-19 بحران است. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

که نیز بارها و بارها مورد ستایش CCP برای آن "شفافیت" در بحران است. همچنین اجتناب اعلام COVID-19 جهانی همه گیر تا اوایل ماه مارس که در آن زمان چینی رژیم آغاز شده بود این ادعا که وضعیت داخلی تحت کنترل است.

با توجه به یان: "من در حال حاضر می دانم که اتفاق می افتد زیرا من می دانم که فساد در میان این نوع از سازمان های بین المللی مانند که به دولت چین و حزب کمونیست چین."

شخصی خطرات

یان گفت: او تا به حال رله چه چین CDC تماس گفت او را برای رئیس او که اولین پاسخ تنها با یک اشاره. هنگامی که او مطرح و دوباره در ژانویه. 16 او سپس هشدار داد او را به "لمس خط قرمز است."

"ما را در دردسر می کنیم و ناپدید شد" گفت: با توجه به یان.

یان حساب مطابق آنچه که کارشناسان و گزارش های طولانی ادعا: که CCP سرکوب انتقادی دانش COVID-19 را گسترش هدر دادن مهم هفته در این فاجعه به خاطر مصلحت های سیاسی.

در ژانویه دکتر لی Wenliang تنبیه شد توسط پلیس چین برای گسترش "شایعات" درباره COVID-19; او بعد از قرارداد COVID-19 حالی که مشغول به کار در خط اول جبهه و درگذشت Feb. 7 تبدیل شدن به یک در سراسر جهان نماد برای انتقاد از CCP را coverup.

Li Wenliang, the Chinese doctor who was reprimanded for "spreading rumors" about the oncoming COVID-19 pandemic, and then later died from the disease. (Image: via Twitter)

Li Wenliang چینی, دکتر, که تنبیه شد برای گسترش شایعات در مورد اینده COVID-19 همه گیر و سپس بعد از درگذشت این بیماری است. (تصویر: از طریق توییتر)

CCP است به تصویر کشیده اقدامات خود را به عنوان یک مدل در پاسخ به همه گیر وجود حیات موارد در شمال شرقی چین و اخیرا پکن.

یان گفت که او ترس برای زندگی خود باید او بازگشت به هنگ کنگ یا چین گفت: "من می دانم که چگونه آنها را درمان خبرچین."

او تلاش برای متقاعد کردن او را به رفتن با او به ایالات متحده اما بحث درگرفت بین آنها با او هشدار داد که او را هر دو از آنها را کشتند.

"دلیل من آمد به ما است چون من رساندن پیام حقیقت COVID," یان گفت.

بر اساس در دسترس آمار COVID-19 آلوده 14 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 600 ، 000.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

Hongkongers سرپیچی از پلیس بان کی مون به مناسبت کشتار تیان آن من


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن