هرتز تعلیق برنامه برای $500 متر فروش سهام در انتظار SEC بررسی

توسط ALEX VEIGA هرتز گفت آن قرار داده شده است برنامه های خود را به فروش 500 میلیون دلار ارزش سهام در انتظار به

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

توسط ALEX VEIGA

هرتز گفت آن قرار داده شده است برنامه های خود را به فروش 500 میلیون دلار ارزش سهام در انتظار به دلیل ارائه در حال بررسی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

معاملات در سهام شرکت های کرایه اتومبیل که برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه گذشته متوقف شد قبل از اعلام. سهام بعد از سر معامله.

Hertz Global Holdings, Inc. است که در استروئ فلوریدا روز دوشنبه گفت که آن را دریافت تاییدیه از دادگاه ورشکستگی به ادامه فروش سهام. فروش خواهد بود یک حرکت غیر عادی برای شرکت در تلاطم یک ورشکستگی سازماندهی مجدد و یک پیشنهاد پر مخاطره برای سرمایه گذاران است.

این شرکت هشدار داد که سرمایه گذاران که خرید سهام آن به صورت "خطرات قابل توجهی" که سهام آنها خریداری شده ممکن است ارائه شده بی ارزش است.

تحت فصل 11 بازسازی وام طاس تخته نرد برای اولین بار در هر دارایی و به طور معمول باید به حل و فصل کمتر از بازپرداخت کامل. برای افرادی که در خرید سهام این شرکت به هر گونه شانس را به جبران سرمایه گذاری خود را هرتز را به نحوی بازپرداخت وام خود را در کامل ،

سرمایه گذاران را به شرط که اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus رکود به سرعت و هرتز کسب و کار را بهبود بخشد به طور چشمگیری به طوری که آن می تواند استطاعت به پرداخت طلبکاران خود و خروج از ورشکستگی با موفقیت.

با وجود چنین طولانی شانس سهام در هرتز باید دو برابر این ماه است. سهام افزایش 2.6 ٪ به $2 شنبه.

که سهام یک شرکت در ورشکستگی خواهد بود نوردی نشان دهنده خوش بینی در میان برخی از سرمایه گذاران که اقتصاد را بهبود می یابند به سرعت به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است. بازار سهام برگزار شده است خشمگین گشت و پس از پایین بودن نزدیک به 34 درصد در ماه مارس زمانی که نگرانی در مورد رکود اقتصادی شد و به اوج رسید. پس از S&P 500 شاخص در حدود 40% بالاتر است.

شروع در اواسط ماه مارس هرتز — که اتومبیل-اجاره باند نیز شامل دلار و صرفه جو — lost تقریبا تمام درآمد خود را در هنگام سفر تعطیل با توجه به کوروناویروس. با پایان ماه هرتز ریختن 12,000 کارگران و قرار دادن یکی دیگر از 4000 در کردند برش خودرو ادغام 90 درصد متوقف و تمام هزینه های غیر ضروری. قادر به جمع آوری پول در بازار سرمایه هرتز شروع از دست رفته پرداخت به طلبکاران خود را در ماه آوریل است.

تمام گفته شرکت وارد ورشکستگی حفاظت با بیش از 24 میلیارد دلار بدهی تا پایان ماه مارس آن را تنها با 1 میلیارد دلار از پول نقد در دسترس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن