آتالانتا مربی ترس برای زندگی خود را به عنوان او مبارزه ویروس

توسط اندرو DAMPF زمانی که مربی آتالانتا Gian Piero Gasperini شد مبارزه با کروناویروس در اواسط ماه آوریل چشم ان

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط اندرو DAMPF

زمانی که مربی آتالانتا Gian Piero Gasperini شد مبارزه با کروناویروس در اواسط ماه آوریل چشم انداز ورود به برگامو بیمارستان — که پر از COVID-19 بيمار در آن زمان — او را از ترس برای زندگی خود را.

"هر دو دقیقه یک آمبولانس گذشت. ... به نظر می رسید مانند یک جنگ" Gasperini گفت. "در شب, من فکر می کنم اگر در آن وجود دارد بروید (بیمارستان) چه اتفاقی خواهد افتاد به من؟'"

خوشبختانه برای Gasperini او به سرعت بهبود آن نیست و باید برای بررسی به ژان بیستوسوم بیمارستان. مربی فقط به تازگی تایید کرد که او تا به حال این ویروس زمانی که کل تیم مورد آزمایش قرار گرفت و 10 ماه پیش او در مصاحبه با Gazzetta dello Sport منتشر شده در یکشنبه.

62 سال Gasperini شروع به احساس بیمار در مارس 9, یک روز قبل از آتالانتا بازی در والنسیا در دور دوم لیگ قهرمانان دور 16.

او گفت که زمانی که او به برگامو بود که به سرعت تبدیل شدن به کانون همه گیر "من یک تب اما من احساس نابود شده و به عنوان اگر من تا به حال 40-درجه (سانتیگراد یا 104 فارنهایت) تب."

بسیاری از کارشناسان با اشاره به اولین پا بازی بین آتالانتا و والنسیا در فوریه. 19 در میلان در برگامو. مسابقه لقب گرفته است "بازی صفر" توسط رسانه های محلی.

با این ویروس به سرعت در حال پیشرفت در سراسر اروپا و بازی برگشت در والنسیا بازی بود بدون فن. هنوز بیش از 35 درصد از والنسیا تیم آلوده شد.

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند از این ویروس در منطقه لومباردی حاوی برگامو است که یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها.

"آن را در سال واقعا درک آنچه اتفاق افتاده است" Gasperini گفت. "هر بار که من در مورد آن فکر می کنم, به نظر می رسد پوچ: نقطه بالا از ما ورزشی (دستاورد) همزمان با شهر عمیق ترین درد.

"من احساس می کنم بیشتر Bergamasco در حال حاضر" اضافه شده Gasperini که از تورین منطقه است.

قبلا تنها عضو آتالانتا بود که تایید شده به عنوان تست مثبت برای کامپیوتر ذخیره دروازه بان مارکو Sportiello.

آتالانتا پیشرفته به یک چهارم نهایی در 8-4 مصالح اما بازی کرده است و پس از آن با فوتبال نیست با توجه به راه اندازی مجدد در ایتالیا تا اواسط ماه ژوئن.

"آتالانتا می تواند کمک به برگامو بهبود می یابند در حالی که احترام و کسانی که در عزاداری" Gasperini گفت. "این زمان را برای دیدن مردم جشن دوباره در piazzas یا در فرودگاه اما Bergamaschi خود را حفظ سوزش آتش سوزی در زیر خاکستر.

"وجود ندارد یک بازیکن که در سمت چپ این شهرستان است. بیش از یکی از آنها را از دست داده و وزن آن نیز می تواند نشانه ای از مسائل روانی" مربی اضافه شده است. "این دشوار است به خواندن همه را سرکوب عاطفی است. برخی از آنها تا به حال خانواده های خود دور.

"یک چیز برای مطمئن است که تیم ملی باقی مانده در ارتباط با برگامو را رنج می برند و آن را که بر روی زمینه."

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

اندرو Dampf است در https://twitter.com/AndrewDampftinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de