استخر پیش ساخته سوییم پلاس Swim Plus

با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نصب استخرپیش ساخته با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نصب استخرپیش ساخته با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود. این نوع استخر بدون نیاز به کندن زمین، حفاری و همچنین هزینه بالای ساخت، میتواند بهترین جایگزین برای شروع کسب وکار شما باشد. یک لایه از پی وی سی در بدنه استخر برای آب بندی آن استفاده شده است. این استخر فریمی از جنس پی وی سی برزتی با 3 لایه الیاف بسیار مقاوم در عین حال نرم و لطیف ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد که با ارتفاع 132 سانتی متر برای سنین بالای 6 سال طراحی شده است . شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. آچارسی مجری تخصصی ساخت استخر در تهران، کرج، هشتگرد، کردان و سایر شهرها، با سالها تجربه، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. به همین دلیل این نوع از استخر های پیش ساخته نسبت به سایر استخر های موجود از طرفداران بیشتری برخوردار هستند. استخر پیش ساخته فریمی اینتکس استخر پیش ساخته PVC علاوه بر هزینه های بسیار کمی که نسبت به سایر استخرها دارد, قابلیت جابه جایی نیز دارد.

لذا هیچ مشکل و محدودیت جغرافیایی برای استفاده از این نوع استخرها وجود نخواهد داشد. این نوع استخرها دارای محدودیت مکانی برای نصب نیستند. ایجاد سازه فلزی و قوطی کشی برای محل استقرار بدنه استخر صورت میگیرد. همانطور که گرانش آب استخر را به پایین میکشد، با توجه به نوع فیلتر شما که ماسه، خاک دیاتومه، پارچه یا هر چیز دیگر باشد، این ذرات را میگیرد. برای مثال شما می توانید این محصولات را از قیمت های یک یا دو میلیون تومان در سایزهای کوچک و قیمت های شصت تا نود میلیون تومان در مدل های ده متری نیز مشاهده کنید که این قیمت گذاری با توجه به اقلام همراه این محصولات و کیفیت بدنه و برند تولید کننده می تواند متفاوت باشد. در مرحله فاز دو نقشه های مربوط به سازه، برق، مکانیک، تاسیسات، نازک کاری معماری، آماده می شود و بعد از اتمام این مراحل و تایید شدن پلان ها، طراحی های سه بعدی و انیمیشن از استخر مورد نظر شما انجام می شود و شکل نهایی استخر شما را به نمایش می کشد.

این لایهها از دو لایه الیاف سوزنی به عنوان ظریف کاری و یک لایه الیاف حصیری برای مقاومت فایبرگلاس هستند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس به عنوان یک محصول پرکاربرد و مقرون به صرفه، گزینه ی مناسبی برای جایگزینی استخرهای معمولی است که علاوه بر بار مالی زیاد، برپاسازی آن زمان بر و استفاده و نگهداری از آن پرهزینه می باشد. استخرهای پیش ساخته برزنتی، دارای یک فریم فلزی از نوع استیل می باشند که به وسیله زبانه هایی که روی آن قرار دارند، به استخر متصل می شود. جنس بیرونی این استخر از جنس استیل کرکره ای است. استخرهای پیش ساخته با توجه به سفارش مشتری در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود و به کمک نصابان با تجربه و حرفه ای در محل مورد نظر اجرا می گردد. در انتخاب تایل ها برای نصب استخرپیش ساخته بتنی ، در نظر گرفتن و محاسبه فشار آب وارد بر کف و دیواره های استخر بسیار حائز اهمیت می باشد. برای ساخت تایل های آب بند، به هنگام اختلاط بتن، مواد آب بند به آن اضافه می شود. برای نصب استخر پیش ساخته بتنی ، از تایل های بتنی استفاده می گردد. 1. یکی از مزایای اصلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس مدت زمان نصب و راه اندازی کوتاه آن در مقایسه با استخرهای بتنی و سنتی است به طوریکه ساخت استخر فایبرگلاس از زمان شروع تا راه اندازی بین 4 تا 7 روز زمان لازم است.

نصب استخرهای پیش ساخته بتنی هم در درون زمین و هم روی زمین امکان پذیر است. استخر پیش ساخته فایبرگلاس نیز همانند نوع بتنی، قابلیت نصب هم بر روی زمین و هم در درون زمین را دارد. در برآورد هزینه نصب استخر پیش ساخته ، زیر زمین و یا روی زمین بودن آن تاثیرگذار است. پس از اطمینان از صحت پمپ باد نوبت میرسد به قرار دادن نردبان محصول، پس از قراردادن نردبان روند نصب استخر پیش ساخته شما به پایان میرسد و میتوانید از خرید استخر پیش ساخته خود لذت ببرید. اما شما میتوانید با استفاده از انواع استخر پیش ساخته با کمترین هزینه، باکیفیتترین و بهترین سقف را داشته باشید و از آن بهره ببرید. علاقه مندان به پرورش ماهی که فضا و بودجه کمتری دارند بهترین انتخاب برای احداث استخر با کمترین هزینه و حداقل فضا، استخر پیش ساخته پرورش ماهی می باشد. زیرا برای راه اندازی یک استخر نمیشود هر جایی را حفاری کرد. Th is data h as be​en c​re at ed by GSA​ C​on tent G ener​ator  DE MO!

آخرین مطالب