بازارهای سهام آسیا تک به تک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب reigniting تجارت جنگ

توسط جو مک دونالد پکن (AP) — بازارهای سهام آسیا دوشنبه پس از بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — بازارهای سهام آسیا دوشنبه پس از بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب reigniting یک جنگ تجاری با چین در میان تنش بیش از هنگ کنگ و coronavirus بیماری همه گیر.

هنگ کنگ معیار به دست آمده بیش از 3 درصد و شانگهای و توکیو افزایش یافت بیش از 1٪.

بازارهای جهانی غرق جمعه به عنوان سرمایه گذاران منتظر برای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به پکن امنیت و قانون در هنگ کنگ. در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید هنگ کنگ ویژه تجارت و وضعیت به حالت تعلیق ویزای برخی از دانش آموزان چینی اما اجتناب بیرون کشیدن از آتش بس در تعرفه جنگ با پکن است که وزن آن بر رشد اقتصاد جهانی.

"بازار ممکن است در قرعه کشی توخالی تسلی که آمریکا تاسیسات دقت" گفت: Mizuho بانک در یک گزارش. اما آن هشدار داده تسکین ممکن است "به مجموعه تبخیر شود."

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص رسید 3.2% به 23,689.38 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو افزایش یافت 1.2% به 22,140.01. شانگهای شاخص مرکب پیشرفته 1.8% به 2,903.20.

این Kospi در سئول اضافه 1.4% به 2,058.42 و استرالیا S&P-ASX 200 بود 0.9% بالاتر در 5,805.20. سنگاپور را به دست آورد 1.4%.

ایالات متحده و چین تنش وزن در خوش بینی سرمایه گذاران در مورد اقتصاد جهانی در حال بهبود از عمیق ترین رکود از دهه 1930 ،

چین و برخی از کشورهای اروپایی احیای فعالیت های اقتصادی بازارهای سهام شده اند به دست آوردن مقدار از این سال تلفات با وجود افزایش تعداد ویروس موارد در ایالات متحده آمریکا و برزیل و برخی کشورهای دیگر.

روز جمعه وال استریت را معیار S&P 500 شاخص به پایان رسید و این هفته با 3 درصد افزایش در 3,044.31 پس در اواخر بعد از ظهر تجمع تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 0.1% به 25,383.11. شاخص Nasdaq composite است که به شدت وزن با تکنولوژی سهام به دست آورد 1.3% به 9,489.87.

قبل از این ویروس شیوع اقتصاد جهانی در حال حاضر تحت فشار ایالات متحده و چین اختلاف بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و مازاد تجاری.

جهان دو تا از بزرگترین معامله گران مطرح کرده بود تعرفه های میلیاردها دلار از هر یک از دیگر کالا. آنها با امضای آتش بس در ماه ژانویه اما مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده به بازار ژاپن با تهدید به جلو و اگر چین نمی خرید کالاهای آمریکایی.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن آغاز خواهد شد از بین بردن توافق نامه که به هنگ کنگ امتیازات که چین فاقد از جمله معافیت از برخی از کنترل واردات.

که به دنبال تشریفاتی چینی مقننه حمایت از امنیت و قانون برای هنگ کنگ که طرفدار دموکراسی طرفداران می گویند تضعیف استقلال وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا.

معلوم نیست چگونه این تصمیم ممکن است تحت تاثیر قرار شرکت های ایالات متحده در هنگ کنگ و یا خاک این وضعیت به عنوان یک سرمایه گذاری و کسب و کار مرکز. اما گروه های کسب و کار می گویند عدم اطمینان بیش از آن وضعیت ممکن است صدمه دیده است جذابیت خود را برای سرمایه گذاران خارجی است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داد 1 درصد به $35.49 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد به دست آورده $1.78 روز جمعه به حل و فصل در $35.49. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن و پیشرفته 10 سنت افزایش به $37.94 در هر بشکه در لندن است.

دلار کاهش یافته و به 107.65 ین از روز جمعه 107.81. یورو عقب نشینی به $1.1136 از $1.1165.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن