ویروس تاثیر: داخلی هند کارگران در تلاش برای زنده ماندن

هند شده است در COVID-19 مستند برای بیش از دو ماه است. در حالی که این کمک کرده است و یکی از پرجمعیت ترین کشورها

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

هند شده است در COVID-19 مستند برای بیش از دو ماه است. در حالی که این کمک کرده است و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان حفظ شیوع تحت کنترل معقول و منطقی به عواقب اقتصادی شده اند سخت به خصوص برای میلیون ها نفر از مردم به کار به عنوان کارگران خانگی. بسیاری از آنها در حال حاضر محروم از شغل و درآمد تلاش برای قرار دادن وعده های غذایی روزانه بر روی میز است.

چپ بدون یک کار

وجود حدود 50 میلیون نفر از کارگران خانگی در هند بسیاری از آنها را به زنان است. بسیاری از آنها مهاجرت از مناطق روستایی به شهری در شهرهای با درآمد خود بودن بسیار مهم برای خانواده خود را. پس از شهرها گران تر به زندگی می کنند از مناطق روستایی قطع شده از هر چه درآمد ناچیز دریافت می کنند باعث می شود زندگی بسیار دشوار است.

با توجه به درآمد پایین کارگران معمولا لازم نیست که مقدار پس انداز است که می تواند به عنوان یک شبکه امن. داخلی کارگران نیز قادر به دریافت هر گونه وام از بانک ها به طور منظم و یا موسسات مالی از آنها به ندرت در دیدار با اعتبار مورد نیاز از جمله اشخاص. به این ترتیب تنها گزینه برای این افراد است به گرفتن برخی از پول از محلی وام دهندگان پول در نرخ بهره بالا است. دیگر آنها باقی می ماند بدون درآمد کمتر احتمال دارد که آنها قادر به بازپرداخت وام و بالاتر خواهد بود و منافع آنها را مجبور به پرداخت.

(Image: Screenshot / YouTube)

با توجه به درآمد پایین کارگران معمولا لازم نیست که پس انداز است که می تواند عمل به عنوان یک شبکه امن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این کارگران که همچنان به انجام شغل خود را به صورت یک میزبان از مسائل. بسیاری از آنها دستمزد خود را کاهش, با کارفرمایان این ادعا که آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آنها را در غیر این صورت. و پس از خدمات حمل و نقل کمیاب هستند با توجه به مستند این کارگران اگزوز خود را در راه رفتن فاصله های بسیار دور به خانه های خود را به کارفرمایان و یا در نهایت پرداخت پول گزاف مقدار پول در حمل و نقل. داخلی کارگران نیز تحت تاثیر این ننگ است که می توان آنها را بالقوه حامل ویروس پس از آنها می آیند از مناطق فقیر که در آن اجتماعی فاصله ها امکان پذیر نمی باشد. حتی پس از COVID-19 محدودیت ها برداشته کارفرمایان ممکن است تصمیم به آنها را دوباره به کار در خانواده خود را برای برخی از زمان به منظور جلوگیری از هر گونه خطر عفونت است.

Meenakshi Gupta Jain, رئیس Helper4U یک پلت فرم آنلاین که لینک های داخلی کارگران با کارفرمایان معتقد است که یک خط از تفکر غیر منطقی است پس بسیاری از این کارفرمایان در حال حاضر اجازه می دهد تا فروشندگان سبزی و امتناع جمع آمده به خانه های خود. وجود دارد بدون نیاز به بیش از حد محتاط داخلی کارگران است. "شما به آنها ماسک و دست عفونی و یک مجموعه ای از لباس های که آنها می توانید هنگامی که در خانه خود را. شما را به تمام اقدامات احتیاطی. اما از آن زمان به اجازه دهید آنها را پشت در," او گفت: به همسرم. حتی پس از داخلی کارگران در شغل خود را از بازپرداخت بدهی های آنها انباشته شده در طول مستند دوره خواهد بود چیزی است که وزن آنها را برای مدت زمان طولانی.

آمریکا وضعیت

Condition داخلی کارگران در ایالات متحده آمریکا است که بسیار متفاوت از کسانی که در هند. وجود دارد تقریبا 2.2 میلیون کارگران خانگی در ایالات متحده با حدود 91.5 درصد بودن زنان است. با توجه به داده ها از ملی داخلی کارگران داد (NDWA) بیش از نیمی از کارگران مورد بررسی نشان داد که آنها نشده است در شغل خود را از مارس 30. بسیاری از آنها نیز تردید که آیا کارفرمایان خود را استخدام و آنها را زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

(Image: Screenshot / YouTube)

وضعیت کارگران خانگی در ایالات متحده آمریکا است که بسیار متفاوت از کسانی که در هند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

از آنجا داخلی کارگران تمایل به سه بار به عنوان به احتمال زیاد در فقر به عنوان دیگر کارگران بیکار است و آمار حیاتی برای خانواده خود را به عنوان به خوبی. شده اند وجود دارد پیشنهادات خود را برای عبور داخلی ملی کارگران منشور حقوق که گسترش پایه دستمزد و دیگر برای حمایت از این کارگران از جمله بهداشت و درمان حمایت. برخی از پیشنهاد ایجاد یک صندوق برای کمک به این کارگران در مواقع مانند زمان COVID-19 وضعیت. نه متحده در این کشور در حال حاضر به تصویب داخلی کارگران لایحه حقوق.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ما در نظر گرفتن Infinite به دادگاه برای جاسوسی آمریکایی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن