آسیا امروز: ردیابی سخت تر در S. Korea, هندی, موارد سنبله

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی گزارش کرده است 45 موارد جدید COVID-19 همه اما دو نفر از آنها در بیشتر سرمایه م

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی گزارش کرده است 45 موارد جدید COVID-19 همه اما دو نفر از آنها در بیشتر سرمایه منطقه ادامه weekslong تجدید حیات است که مقامات بهداشت و درمان ترس و توسعه را به یک موج عظیم.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز پنج شنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,947 موارد و 276 مرگ و میر.

پایتخت از سئول گزارش داد 21 عفونت های جدید در حالی که 22 سایر موارد گزارش شده در نزدیکی اینچئون و خیابانهای شهرهای استان.

این کشور شده است گزارش حدود 30 تا 50 مورد جدید در هر روز از اواخر ماه مه بیشتر از پرجمعیت پایتخت منطقه که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

با وجود ابراز نگرانی از افزایش مداوم عفونت مقامات دولتی در حال مقاومت در برابر تماس به reimpose قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات که آرام در مارس با استناد به نگرانی های بیش از صدمه زدن به اقتصاد شکننده.

موضع خود را به نظر می رسد در تضاد با ضرورت منتقل شده توسط KCDC مدیر Jung Eun-kyeong که می گوید: سلامت کارگران در حال مبارزه بیشتر و بیشتر به مسیر انتقال است که در حال گسترش سریع و غیر قابل پیش بینی به عنوان مردم افزایش فعالیت های خود را و عمل اجتماعی کمتر فاصله.

"شده است وجود دارد سازگار زنجیره انتقال در پر جمعیت پایتخت منطقه است. اگر ما همچنان به موفق به قطع این زنجیره ما نمی توانیم از امکان عظیم گردش" یونگ گفت: در طول یک ویروس در جلسه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— بیمارستان غرق در شهرهای هند: هند گزارش داد یک رکورد از 9,996 جدید کروناویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته با خدمات بهداشتی و درمانی در بدترین ضربه شهرهای بمبئی و دهلی نو و چنای شدن غرق افزایش عفونت. وزارت بهداشت در پنج شنبه نیز گزارش افزایش 357 مرگ و میر. هند شمارش از موارد مثبت رسیده است 286,579 تا کنون بالاترین پنجم در جهان و 8,102 مرگ و میر. اکثر کشورهای هند را برداشته مستند محدودیت با قطار خدمات بخشی از بازسازی و مغازه های تولید و بازگشایی شد. مترو, هتل ها و مدارس باقی می ماند توقیف در سراسر کشور. وزارت بهداشت و درمان گفت: تست ظرفیت افزایش یافته و تعدادی از بهبود بیماران بیش از این تعداد فعال موارد برای اولین بار.

— چین موارد جدید همه وارداتی: چین روز پنجشنبه گزارش یک سنبله وارداتی موارد coronavirus به 11. جدید مرگ و میر و یا به صورت محلی گسترش موارد گزارش شده است. فقط 62 نفر باقی می ماند در درمان COVID-19 با یکی دیگر از 130 تحت نظارت و انزوا برای نشان دادن نشانه هایی از بیماری یا آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هر گونه علائم و حفاظت در برابر آنها احتمالا پخش آن به دیگران است. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 — یک رقم که تغییر نکرده در هفته — در میان 83,057 موارد ثبت شده از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن