آسیا امروز: جامعه می شوند ردیابی موارد قبل از اینکه بیشتر دانش آموزان بازگشت

بانکوک (AP) — کره جنوبی گزارش کرده است 19 مورد جدید از coronavirus بسیاری از پرجمعیت سئول شهری که در آن مقامات

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

بانکوک (AP) — کره جنوبی گزارش کرده است 19 مورد جدید از coronavirus بسیاری از پرجمعیت سئول شهری که در آن مقامات شده اند به طور فعال ردیابی انتقال مربوط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه نیز گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر آوردن ملی در مجموع به 11,225 و 269 مرگ و میر. مقامات مرتبط سه مورد جدید به ورود بین المللی.

کره جنوبی شده است گزارش حدود 20 مورد جدید در هر روز بیش از گذشته دو هفته پس از سلامت کارگران در بر داشت صدها نفر از عفونت های مرتبط با clubgoers که رفت و در اوایل ماه مه به عنوان کشور کاسته اجتماعی فاصله.

این caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش صدها نفر در روز است اما عفونت های جدید در بیشتر سرمایه های منطقه را ناشی از نگرانی مقامات ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در هفته گذشته.

حدود 2.4 میلیون دبیرستان juniors, middle school seniors اول و درجه دوم ابتدایی مدرسه کودکان و kindergartners خواهد شد بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک ویروس در جلسه خواست مسئولان مدرسه به بررسی اقدامات پیشگیرانه. به نام او برای مقامات برای تقویت نظارت در برخی از 390,000 مستند نشده اتباع خارجی که ممکن است فقیر دسترسی به خدمات پزشکی و آزمایشات اما اقدامات مربوط نیست بلافاصله اعلام کرد.

کره جنوبی نیز روز شنبه آغاز شد و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و در حالی که با استفاده از تاکسی. مردم در کره جنوبی بود و در بسیاری از آسیا و به طور کلی فرسوده ماسک در تنظیمات عمومی و بدون اختلالات عمده گزارش شده است.

مقامات بهداشتی باید سمت چپ ماسک اجرای قانون برای رانندگان اتوبوس و ایستگاه مترو کارگران است. رانندگان تاکسی مجاز به امتناع از چیدن تا مسافر اگر آنها با پوشیدن ماسک.

کره جنوبی از ماه مارس ممنوع اعلام کرده است صادرات از ماسک ها و کانال بیشتر در داخل کشور تولید ماسک به داروخانه ها که در آن مردم در حال حاضر محدود به خرید سه ماسک در هر هفته است. در سراسر کشور سهمیه بندی شد شدید تلاش در آرام کردن خشم عمومی بیش از کمبود اما عرضه تثبیت شده است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— آغاز می شود: ایالات متحده آمریکا شرکت بیوتکنولوژی Novavax شروع تزریق coronavirus واکسن نامزد به مردم در استرالیا با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است. فاز اول آزمایش واکسن شامل 131 داوطلب و آزمون ایمنی واکسن در حالی که به دنبال نشانه هایی از اثربخشی آن است. حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع است. آن را روشن است که هر یک را به اثبات بی خطر و موثر است. Novovax انتظار نتایج استرالیایی محاکمه می شود شناخته شده در جولای و آن را بیشتر دوز در انتظار واکسن به کار خواهد کرد.

— هفت نفر در چین: چین گزارش هفت ویروس جدید, موارد همه به چینی بازگشت از خارج از کشور. فقط 81 بیماران باقی می ماند بستری در کشور با COVID-19 و دیگری 408 هستند در انزوا و تحت نظارت بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین ثبت کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری در میان 82,992 موارد است. با کاهش تعداد دانش آموزان به تدریج بازگشت به کلاس و برخی از مدارس بین المللی در پایتخت پکن در حال آماده سازی برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن. چین تشریفاتی مجلس شورای اسلامی است که جلسه این هفته با اجتماعی فاصله و دیگر ضد ویروس اقدامات استفاده می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de