آسیا امروز: فیلیپین در تلاش برای سهولت قرنطینه تراکم

بانکوک (AP) — به عنوان مورد 24,000 فیلیپینی که شغل خود را از دست خارج از کشور در حال حمل و نقل دریا و یا هوا ب

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

بانکوک (AP) — به عنوان مورد 24,000 فیلیپینی که شغل خود را از دست خارج از کشور در حال حمل و نقل دریا و یا هوا به خانه استانی رئیس جمهور هشدار داد مقامات محلی به آنها را رد ورود از coronavirus نگرانی.

کارگران بازگشت به کشور در ماه های اخیر به عنوان شغل خشک در سراسر جهان به علت این بیماری همه گیر. آنها قرنطینه به مدت دو هفته در بیمارستان ها, هتل ها و موقت جداسازی مراکز در شهر مانیل در یک وضعیت هرج و مرج است که با تاخیر خود را به سفر خانه و موجب بی شمار از شکایت. برخی تا به حال به صبر برای هفته خود را coronavirus نتایج آزمون اما همه منتشر شده و به خانه منتقل آزمایش منفی است.

رئیس جمهور رودریگو Duterte گفت: در تلویزیونی سخنان دوشنبه شب که برخی از مقامات ولایتی را رد ورود به بازگشت کارگران از خارج از کشور و به آنها هشدار داد ممکن است پرونده های حقوقی. مقامات شده اند تکاپوی decongest قرنطینه امکانات در پایتخت پس از حدود 300000 بیشتر آواره کارگران فیلیپینی هستند و زنجان به خانه به زودی می آیند.

"من سفارش شما را به قبول آنها برای باز کردن دروازه های خود را به سرزمین" Duterte گفت. "نه مانع آن. نه مانع حرکت مردم به خاطر شما اجرا خطر ابتلا به شکایت با عنوان جرم جنایی."

هزاران نفر از کارگران شروع به سوار شدن به اتوبوس و کشتی و هواپیما و بازگشت به استانهای خود را روز دوشنبه در homecomings که انتظار می رود به پایان خواهد رسید در یک هفته.

فیلیپین یک منبع پیشرو جهانی کار است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— 19 موارد جدید در کره جنوبی: کره جنوبی است که در ادامه به ردیابی ویروس جدید عفونت و آماده شدن برای بیشتر دانش آموزان به بازگشت به مدرسه. بسیاری از 19 مورد جدید گزارش روز شنبه از سئول منطقه که در آن مقامات در حال ردیابی انتقال مربوط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی. جدید عفونت ناشی از نگرانی به عنوان مرحله به مرحله بازگشایی مدارس هفته گذشته آغاز شد. حدود 2.4 میلیون دانش آموز خواهد بود بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه. وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo خواست مسئولان مدرسه به بررسی اقدامات پیشگیرانه. کره جنوبی نیز نیاز به ماسک در حمل و نقل عمومی و تاکسی ها. مردم به طور کلی فرسوده ماسک در تنظیمات عمومی و بدون اختلالات عمده گزارش شده است. پس از اولیه کمبود کره جنوبی ماسک تغذیه تثبیت شده و مردم می توانند با خرید سه ماسک در هر هفته است.

— آغاز می شود: ایالات متحده آمریکا شرکت بیوتکنولوژی Novavax شروع تزریق coronavirus واکسن نامزد به مردم در استرالیا با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است. فاز اول آزمایش واکسن شامل 131 داوطلب و آزمون ایمنی واکسن در حالی که به دنبال نشانه هایی از اثربخشی آن است. حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع است. آن را روشن است که هر یک را به اثبات بی خطر و موثر است. Novovax انتظار نتایج استرالیایی محاکمه می شود شناخته شده در جولای و آن را بیشتر دوز در انتظار واکسن به کار خواهد کرد.

— سریلانکا پاکستان تدابیر امنیتی پلیس در سریلانکا هشدار داد آنها خواهد دستگیری افرادی که عمل اجتماعی فاصله به عنوان یک حکومت نظامی بود کاسته در پایتخت. سریلانکا تحمیل 24 ساعت منع رفت و آمد در مارس 20. آن کاسته شد برای بسیاری از کشور دو هفته پیش و در آخرین منطقه از جمله کلمبو در روز سه شنبه. یک حکومت نظامی از 10 شب تا 4 صبح در محل باقی می ماند. سخنگوی پلیس Ajith Rohana گفت: ماموران با تلفن های تصویری اعزام شدند به مشاهده و بازداشت اجتماعی فاصله متخلفان که می تواند تا شش ماه در زندان است. مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 هرگز به سطح جامعه انتقال در سریلانکا که تا به حال بیش از 1100 بیماران.

— هفت نفر در چین: چین گزارش هفت ویروس جدید, موارد همه به چینی بازگشت از خارج از کشور. فقط 81 بیماران باقی می ماند بستری در کشور با COVID-19 و دیگری 408 هستند در انزوا و تحت نظارت بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین ثبت کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری در میان 82,992 موارد است. با کاهش تعداد دانش آموزان به تدریج بازگشت به کلاس و برخی از مدارس بین المللی در پایتخت پکن در حال آماده سازی برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن. چین تشریفاتی مجلس شورای اسلامی است که جلسه این هفته با اجتماعی فاصله و دیگر ضد ویروس اقدامات استفاده می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن