آسیا امروز: اندونزی سرمایه تا حدودی بازگشایی پس از مستند

اندونزی (AP) — اندونزی سرمایه تا حدودی بازگشایی در روز دوشنبه پس از دو ماه از مستند, به عنوان چهارم جهان را پر

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

اندونزی (AP) — اندونزی سرمایه تا حدودی بازگشایی در روز دوشنبه پس از دو ماه از مستند, به عنوان چهارم جهان را پرجمعیت ترین کشور به تدریج بازگشایی اقتصاد آن است.

جاکارتا به 11 میلیون نفر تا به حال شده است در زیر مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت از آوریل 10.

ادارات و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی بازگشایی شد با تنها 50 درصد از کارکنان خود و مشتریان. حمل و نقل عمومی نیز از سر گرفته و خدمات است.

روز جمعه همه عبادت امکانات در جهان پرجمعیت ترین کشور با اکثریت مسلمان از جمله مساجد اجازه داده شد به بازگشایی در نیمی از ظرفیت و اجتماعی-فاصله مورد نیاز در محل.

مدارس باقی مانده بسته در طول این ماه انتقال فاز به اصطلاح "طبیعی" در حالی که برخی از مراکز خرید باغ وحش ها و سواحل را بازگشایی در هفته آینده.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد صف های طولانی مسافران در ایستگاه های راه آهن در حال انتظار برای هیئت مدیره قطار به جاکارتا با بسیاری از نادیده گرفتن فاصله قوانین.

جاکارتا ثبت بیش از 8000 مورد از coronavirus از جمله 529 مرگ و میر. در سراسر کشور وجود داشته است 31,186 عفونت و 1,851 مرگ و میر.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— نیوزیلند می گوید ویروس ریشه کن: نیوزیلند ریشه کن شده coronavirus از سواحل آن پس مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه نهایی است که فرد شناخته شده آلوده به بهبود است. از آن شده است 17 روز پس از آخرین مورد جدید گزارش شده در نیوزیلند و دوشنبه نیز مشخص شده اولین بار از اواخر ماه فوریه شده است که وجود دارد هیچ فعال موارد است. مقامات بهداشتی هشدار می دهند که موارد جدید می تواند به کشور وارد شده است که مرزهای خود را بسته به همه اما شهروندان و ساکنان با چند استثنا. کارشناسان می گویند تعدادی از عوامل کمک کرده اند ملت 5 میلیون از بین بردن این بیماری است. آن جدا شده محل در جنوب اقیانوس آرام به آن زمان حیاتی برای دیدن چگونه شیوع گسترش در کشورهای دیگر و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio عمل قاطعانه با تحمیل یک سخت مستند در اوایل نیوزیلند شیوع. فقط بیش از 1500 نفر قرارداد این ویروس در نیوزیلند از جمله 22 که درگذشت.

— S. KOREA مدارس به طور کامل بازگشایی: کره جنوبی گزارش داد 38 موارد جدید بسیاری از آنها در سئول در منطقه که در آن مقامات در حال تلاش برای جلوگیری انتقال میان e-commerce کارگران درب-به-درب فروشندگان و افرادی که بیرون رفت و در میان سست اجتماعی فاصله. وزیر بهداشت پارک Neunghoo به نام برای مقامات به بررسی تامین تجهیزات تست و در صورت عفونت در ادامه به افزایش است. او همچنین به نام برای آموزش و پرورش مقامات به بررسی اقدامات پیشگیری. مدارس به طور کامل در جلسه دوشنبه با آخرین نمرات بازگشت به کلاس در مرحله نهایی از بازگشایی.

— چین بازگشایی دادخواست دفتر: چین گزارش چهار مورد جدید همه از آنها آورده شده از خارج از چین است. چین ثبت کرده است و در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از 83,040 مجموع موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز صنعتی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. چین به طور فزاینده ای باز کرد تا با کاهش شدید از موارد و پایتخت آن پکن روز دوشنبه گفت که بازگشایی این دفتر که در آن شهروندان می توانند شکایت و دادخواست.

— سریلانکا سوانح طبیعی, اتوبوس, قطار خدمات: مقامات سریلانکا از سر گرفته نرمال اتوبوس و قطار خدمات در روز دوشنبه. کشور جزیره قبلا عمل محدود خدمات با توجه به کروناویروس مستند. این اعمال تا 24 ساعت منع رفت و آمد در ماه مارس است. پس مارس مقامات شده اند کاهش مستند در مراحل. مقامات می گویند سری لانکا است مانع از جامعه گسترش ویروس. این کشور تایید کرده است 1,835 دفاع از موارد از جمله مرگ و میر 11.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب