آسیا امروز: چین بازگشایی بیشتر مدارس زنده پرواز

پکن (AP) — چین روز یکشنبه گزارش پنج مورد جدید از coronavirus به عنوان مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد راه اندازی

توسط NEWSSHANS در 28 اردیبهشت 1399

پکن (AP) — چین روز یکشنبه گزارش پنج مورد جدید از coronavirus به عنوان مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد راه اندازی مجدد برخی از کلاس ها و شرکت های هواپیمایی احیای پرواز.

از موارد جدید دو وارد شد و سه از شمال شرقی استان جیلین است که دیده می شود کوچک سنبله در عفونتهای با منشا ناشناخته.

در شانگهای دانش آموزان حفظ گزینه ادامه به دنبال کلاس های آنلاین به جای مواجهه با ویروس تست و اجتماعی فاصله اقدامات در مدارس. همانطور که در پکن و دیگر شهرهای شانگهای در حال حاضر راه اندازی مجدد کلاس برای دانش آموزان متوسط و بالا آماده شدن برای امتحانات.

جدید مرگ و میر گزارش شده برای ماه گذشته اما تلويزيون اضافه شده یکی مرگ و میر عطف به ماسبق آوردن چین در مجموع به 4,634 از 82,947 موارد ثبت شده پس از وقوع اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

فقط 86 نفر باقی می ماند بستری برای درمان COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 519 در نظارت انزوا برای نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا داشتن آزمایش مثبت بدون نمایش علائم.

چین در حال حاضر ظرفیت برای انجام 1.5 میلیون نوکلئیک اسید تست در هر روز ملی کمیسیون بهداشت Guo Yanhong به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

این کمیسیون قرار دادن تاکید بر ایمنی زیستی مدیریت آزمایشگاه و آموزش پرسنل Guo گفت.

تعدادی از پروازهای داخلی و بازگشت به 60 درصد از پیش از شیوع سطح بیش از 10 ، 000 در هر روز برای اولین بار پس از فوریه. 1 کشور هواپیمایی تنظیم کننده گزارش شده است.

با تعطیلات تابستانی و نزدیک شدن های متعدد گردشگری سایت دوباره باز شده اند از جمله پکن طبقه شهر ممنوعه مجموعه کاخ و شانگهای دیزنی لند توچال اگر چه با سخت اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم در جای خود.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— OPERA برای قرنطینه استرالیا: خواننده اپرا جین Ede انجام خواهد شد دوشنبه برای اولین بار از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو زنده نشان می دهد اما در یک محل غیر معمول. Ede, Opera, استرالیا, اصلی سوپرانو را به پیوستن به دیگر نوازندگان برای حدود 450 مهمانان که صرف دو هفته در دولت-دستور هتل قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور. مخاطبان خود را شب گذشته در قرنطینه در مرکز شهر سیدنی در هتل خواهد بود قادر به تماشای حیاط عملکرد خود را از بالکن و یا خود را در اتاق تلویزیون یا دستگاه. "این واقعا فقط به نوعی همه را با هم و از آن خواهد شد کاملا نشاط بخشی کنسرت به نوعی یک لحظه اتصال و جشن قبل از آنها به پایان رسید خود را قرنطینه" Ede گفت. برای سوپرانو که ستاره دار در تولیدات ازدواج فیگارو, La Boheme, Don Giovanni و Falstaff در میان بسیاری دیگر از آن خواهد شد اولین اجرای زنده پس از ماه مارس است. "آن را دوست داشتنی خواهد بود فقط به یک واقعا خوب بخوان دوباره" Ede گفت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب