آسیا امروز: 27 موارد جدید در کره جنوبی 2 در چین

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 27 نفر از coronavirus از جمله 21 از پر جمعیت سئول شهری که

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 27 نفر از coronavirus از جمله 21 از پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات در حال تقلا برای جلوگیری انتقال مربوط به clubgoers و انبار کارگران است.

ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در آورده و ملی در مجموع به 11,468 موارد و 270 مرگ و میر. دوازده از موارد جدید شد ورود بین المللی.

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس است اما به نظر می رسید به تثبیت شیوع با تهاجمی ردیابی و ردیابی اجازه داده است که مقامات به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اما موارد در بیشتر پایتخت منطقه در حال افزایش است به طور پیوسته دوباره به عنوان فعالیت عمومی را افزایش می دهد و باعث هشدار به میلیون ها نفر از کودکان را آغاز کرده اند که بازگشت به مدرسه.

در شنبه KCDC مقام ارشد Kwon Jun-wook گفت: حداقل 108 عفونت در ارتباط بودند به کارگران و یا بازدید کنندگان در یک انبار محلی, e-commerce, غول Coupang که دیده است سفارشات سنبله در این بیماری همه گیر.

حدود 270 عفونت های دیگر مرتبط شده اند به کاباره ها و سرگرمی های دیگر سالن که دیدم جمعیت زیادی در اوایل ماه مه به عنوان اجتماعی فاصله آرام بود.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— دو مورد جدید در چین: چین گزارش دو مورد جدید از COVID-19 آوردن مجموع آن به 83,001. هر دو مورد وارد شد آنهایی که در استان شاندونگ در جنوب پکن آوردن تعداد موارد از خارج از کشور به 1,740. چین قطع پروازهای بین المللی به شدت به سعی کنید به نگه داشتن موارد جدید را هر چند آن را مجاز اجاره لوفت هانزا A340 با کارکنان فولکس واگن و دیگر شرکت های آلمانی فعال در چین می رسند شنبه از فرانکفورت. این اولین بار بود که از دو جمله پرواز از آلمان با هدف راه اندازی مجدد اقتصاد است. جدید داخلی موارد گزارش شده یک هفته پس از شیوع است که آلوده 42 نفر بود tamped در استان جیلین در شمال شرقی. رسمی این کشور کشته می ایستد در 4,634.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن