به عنوان پدر و مادر از دانش آموزان به دنبال جایگزین صفحه اصلی آموزش می بیند 'انفجاری' بهره

توسط Mara Hoplamazian ساکرامنتو, کالیفرنیا. _ برای لیلا Naughton کودکان مدرسه را مانند دیگر دانش آموزان در منط

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399

توسط Mara Hoplamazian

ساکرامنتو, کالیفرنیا. _ برای لیلا Naughton کودکان مدرسه را مانند دیگر دانش آموزان در منطقه خود. اما آنها نمی توانند در آموزش از راه دور. معلمان خود خواهد بود مامان و بابا.

برکات تصمیم گرفته است به فراموش خانه تحصیل برای سه تن از کودکان در سن مدرسه در کلاس اول, یکی در انتقالی مهد کودک و پیش-مهد کودک – به جای اتصال آنها را به یک کلاس درس آنلاین.

"ما فقط تصمیم به جهش" گفت: برکات اقامت در خانه مادر و نویسنده مستقل در کندوها. "در ابتدا به نظر می رسید مانند یک رادیکال چیز و در حال حاضر بیشتر و بیشتر مردم در حال انجام آن است."

به عنوان COVID-19 همه گیر هل مدارس در ساکرامنتو شهرستان و در جای دیگر به یک فاصله-آموزش-تنها سقوط و خانواده های مقابله با عدم اطمینان در مورد زمانی که فرد در یادگیری را از سر پدر و مادر را آغاز کرده اند که به دنبال جایگزین هایی برای زوم کلاس های درس.

صفحه اصلی تحصیل در بالای لیست برای بسیاری از.

J. Allen وستون مدیر اجرایی ملی Homeschool انجمن گفت: این انجمن دیده است "مواد منفجره را افزایش می دهد" در مورد علاقه بیش از چند هفته گذشته به عنوان پدر و مادر نگاه نسبت به تحصیل در خانه به عنوان یک جایگزین.

انجمن افزایش یافته است اندازه آن صندوق به جای گرفتهاند.

"ما استفاده می شود برای دریافت 40 یا 50 ایمیل در روز" وستون گفت. "در حال حاضر ما در حال گرفتن هزاران نفر."

در حدود 3 ٪ از دانش آموزان در ایالات متحده آمریکا شد و در خانه درس در 2011-12 سال تحصیلی با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار. اما بررسی های اخیر نشان داده اند که 10 درصد از پدر و مادر در حال حاضر به شدت با توجه به تحصیل در خانه فرزندان خود گفت: James Mason, معاون رئيس جمهور از مدرسه به انجمن دفاع حقوقی.

Facebook groups برای تحصیل در خانه حمایت از رشد قابل توجهی بعضی از 200 عضو در هر روز گفت: مروه Swelam سابق معلم از کندوها. او در حال برنامه ریزی برای تدریس به سه فرزند او در پاییز. او گفت: یک گروه به او گفت که عضویت در آن دو برابر شده است در طول بیماری همه گیر از 12,000 24,000 اعضای.

"من Facebook دیوار سیل با مردم" Swelam گفت. "من فکر می کنم پدر و مادر فقط می ترسم به فرستادن کودکان خود به مدرسه. این ترسناک است."

پدر و مادر را بیان دلایل مختلف به دنبال تحصیل در خانه از ترس COVID-19 قرار گرفتن در معرض به نگرانی در مورد آنچه که یک اجتماعی-حقوقی محیط کلاس درس خواهد بود.

"پنجاه درصد از آنها می گویند که آنها نمی فرستادن کودکان خود به مدرسه اگر آنها مجبور به پوشیدن ماسک و دیگر 50 درصد می گویند آنها نمی خواهند اگر آنها نمی, گفت:" وستون.

Naughton گفت: یکی از دلایلی که او تصمیم گرفت برای رفتن به تحصیل در خانه بود که یکی از فرزندان او را پدربزرگ و مادربزرگ زندگی با خانواده اش. حتی با کوچکتر کلاس اندازه او احساس خطر قرار گرفتن در معرض بیش از حد بالا بود.

"شما می دانید که چگونه فصل آنفولانزا است که یک بچه مریض می شود و سپس تمام خانه بیمار می شود," او گفت:. "ما باید مسئولیت آن وظیفه ما است که برای محافظت از عزیزان ما و بزرگان ما."

در ضمن تمام وقت آنلاین یادگیری پایدار نیست برای بسیاری از کودکان برکت گفت. او و شوهرش شروع به در نظر گرفتن تحصیل در خانه پس از آنها خود را دیدم اول ابتدایی پسر در تلاش برای تعامل در آموزش از راه دور.

"این بچه به مدرسه و پس از آن زمانی که ما گفت که او تا به حال یک زوم کلاس لبخند خود را به نوبه خود وارونه" Naughton گفت. "من فقط فکر می کردم اگر این است که چگونه از آن است که در پاییز وجود دارد به یکی دیگر از راه."

پس از انجام تحقیقات گسترده و در نظر گرفتن آنلاین "Homeschool 101" class برکت و شوهرش در حال برنامه ریزی برای فایل استشهاد با دولت است که می گوید آنها را به آموزش فرزندان خود را در بخش خصوصی از خانه.

تحصیل در خانه است که بیش از فقط مدرسه در خانه گفت: هیلتون صاحب روشن تر کودک صفحه اصلی-تحصیل و آموزشی فروشگاه لوازم در نمایشگاه اوکس. آن است که یک راه را به عشق یادگیری به کودک روزمره محیط زیست است.

"هنگامی که شما homeschool فرزندان خود را, آن را تبدیل به یک شیوه زندگی است. آن نوع است," او گفت:.

پیدا کردن تعادل بین ساختار مدرسه و انعطاف پذیری از خانه تحصیل می تواند دلهره آور برای برخی از خانواده ها و فعالیت های که rites of passage به طور منظم در محیط مدرسه ممکن است گزینه های صفحه اصلی-تحصیل پدر و مادر است.

"هیچ یک از این افراد می خواهیم به تشریح یک جنین خوک خود را در میز آشپزخانه و من که" هیلتون گفت.

هنوز خانه تحصیل می تواند در القای عشق به یادگیری در کودکان که قبلا تلاش برای به دست آوردن در مورد هیجان زده از مدرسه.

"حتی اگر آنها را انتخاب کنید و آن را به عنوان یک راه حل دائمی این واقعا عالی راه حل موقت" هیلتون گفت.

(ویراستاران: داستان می توانید در اینجا به پایان)

پدر و مادر علاقه مند به تحصیل در خانه در کالیفرنیا می توانید در مورد آن را در سه راه اصلی. آنها می تواند تبدیل به یک خانه مستقل معلم مدرسه ابتدایی مانند Naughton. آنها می توانید استخدام یک معلم خصوصی با تدریس کالیفرنیا اعتبار به این معنی که آنها نمی خواهد که به یک فایل استشهاد با دولت است. و یا آنها می توانند به کار با یک "چتر مدرسه" یک منشور عمومی مدرسه و یا یک موجود مدرسه خصوصی با برنامه های ماهواره ای. این برنامه ها اغلب ارائه رکورد نگه داشتن برخی از بخش های برنامه درسی, کمک های مالی در محل کلاس و مسئولیت پذیری در خانه درس دانش آموزان است.

شخصی آموزش عمومی مدارس که کمک به دانش آموزان برای ایجاد برنامه های یادگیری فردی است که شامل ترکیبی از صفحه اصلی بر اساس یادگیری آنلاین یادگیری, یادگیری در کلاس درس و جامعه مبتنی بر آموزش دیده اند یک افزایش قابل توجهی در خانواده علاقه مند در سراسر COVID-19 pandemic گفت: Jeff برنج بنیانگذار انجمن شخصی مدارس آموزش و خدمات (APLUS+) یک ایالت شبکه ارتباط است که نشان دهنده 75 شخصی برنامه های آموزش و پرورش در کالیفرنیا است.

(ویراستاران: آغاز اختیاری تر و تمیز)

جنوب ساتر منشور مدرسه شاهد یک افزایش بزرگ در بهره شانا گفت: Fisk یک نماینده از آموزش و پرورش نوآور مدیریت که مدیریت جنوبی ساتر است.

لیست آینده نگر جنوبی ساتر دانش آموزان که شامل صبر کنید-لیست برای مدرسه و همچنین دانش آموزانی که در حال انتظار برای دریافت یک معلم بیش از 870 دانش آموزان از 30 ژوئن فیسک گفت. که یک افزایش بزرگ از اکتبر گذشته زمانی که مدرسه به 29 دانش آموزان در دانش آموزان آینده نگر لیست.

پدر و مادر به دنبال داشته جنوبی ساتر و دیگر مدارس که در اجرای شخصی یادگیری برنامه های خود را به دلیل سابقه طولانی تجربه در آموزش از راه دور فیسک گفت. جنوب ساتر شده است ارائه آموزش از راه دور و آموزش و پرورش در جایگزین تنظیمات از سال 2005.

"ما تا به حال مقدار زیادی از زمان برای تمرین این و خوب در آن" فیسک گفت.

شخصی آموزش مدارس مانند جنوب ساتر قادر به وفق دادن سریع به نیازهای ارائه شده توسط COVID-19 همه گیر به دلیل انعطاف پذیری و سازگاری بنیادی به آموزش شخصی برنج گفت.

(پایان اختیاری تر و تمیز)

آموزش شخصی شامل طیف گسترده ای از تنظیمات و گزینه های آموزش برای دانش آموزان از کلاس های حضوری به صورت آنلاین کار مبتنی بر جامعه کارآموزی و دوره های کارآموزی. هر چند در شخص جنبه های یادگیری شخصی تنظیم شده است را برای COVID-19 شخصی یادگیری در مدارس قادر به سرعت و به طور موثر تغییر به آموزش از راه دور برنج گفت.

"ما نمی باید به تعطیل کردن مدارس ما در همه. ما می تواند تغییر به سایت های جایگزین و ادامه ارائه بسیار موفق آموزش برنامه تحویل" گفت: برنج.

هر چند منشور عمومی مدارس که ارائه آموزش شخصی را افزایش علاقه آنها در حال مبارزه برای ثبت نام بیشتر دانش آموزان با توجه به تغییر به بودجه آموزش و پرورش.

بودجه مدارس در کالیفرنیا شده است اختصاص داده شده بر اساس ترکیبی از قبل از سال مالی و سال جاری میزان حضور و غیاب. این بدان معنی است که پول است که بودجه آموزش یک دانش آموز با آنها حرکت می کند زمانی که آنها سوئیچ مدارس از یک سال به بعد.

اما در این سال بودجه تریلر صورتحساب AB 77 و SB 98 تخصیص بودجه به مدارس بر اساس حضور و غیاب از طریق Feb. 29 محاسبه بودجه بر اساس پیش-COVID-19 حضور دارد. جدید, بودجه, بودجه نمی خواهد به دنبال دانش آموزان به مدارس جدید در صورتی که تصمیم به تغییر و رشد مدارس نمی خواهد که بودجه جدید برای اضافه کردن به دانش آموزان است.

صورتحساب "ضرر" مدارس که با تجربه کاهش حضور با توجه به همه گیر. اما برنج گفت که بودجه جدید را مجبور مدارس که انجام شده به خوبی تحت آموزش از راه دور شرایط مانند شخصی آموزش عمومی مدارس به نوبه خود به دور دانش آموزان است که خانواده ها علاقه مند به تعویض به این نوع از برنامه درسی.

درخواست شده توسط برنج برای بازگرداندن هر دانش آموز کمک های مالی برای همه منطقه و منشور مدارس دولتی قبل از 2020-21 سال بیش از 11,000 امضا به عنوان ژوئیه 17.

با توجه به داده ها از APLUS+ شخصی, آموزش ثبت نام بیش از 5000 دانشجوی جدید در 31 مدارس سراسر کالیفرنیا پس از Feb. 29. یکی دیگر از 13,414 دانش آموزان بودند صبر ذکر شده برای سال تحصیلی آینده.

"ما اساسا نمی تواند ثبت نام این خانواده ها که علاقه مند هستند" گفت: Fisk.

رفتن را از طریق یک منشور مدرسه برنامه مفید است چرا که این برنامه ها باید بودجه گفت: Swelam. اما مانند بسیاری دیگر او شده است مانع از مدت ها انتظار لیست.

"در حال حاضر ما در وسط هیچ جا" Swelam گفت.

اگر او قادر به استفاده از منشور مدرسه گزینه او خواهد فایل استشهاد به فراموش خانه تحصیل برای چهارم کلاس دوم کلاس و کلاس اول-به طور مستقل.

هر چند مدرسه از خانه موقت برای تنظیم خانواده در سراسر کشور برکت گفت که تحصیل در خانه ممکن است یک راه حل پایدار.

"من فکر می کنم این چیزی است که ما در واقع ممکن است انجام دهید بلند مدت," او گفت:.

___

(c)2020 ساکرامنتو زنبور عسل (ساکرامنتو, کالیفرنیا.)

بازدید از ساکرامنتو زنبور عسل (ساکرامنتو, کالیفرنیا.) در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب