به عنوان NBA گرداند بنابراین باید NBA نویسنده در اوایل نقطه داغ

توسط BRIAN MAHONEY NEW ROCHELLE, n. y. (AP) — من نمی توانستم صبر کنید برای تماشای بسکتبال در ماه مارس است. این

توسط NEWSSHANS در 9 مرداد 1399

توسط BRIAN MAHONEY

NEW ROCHELLE, n. y. (AP) — من نمی توانستم صبر کنید برای تماشای بسکتبال در ماه مارس است.

این برنامه در نیویورک بود به عنوان خوب به عنوان من می توانم به یاد داشته باشید در سال پوشش NBA برای اسوشیتد پرس. ستاره Stephen Curry, Kawhi Leonard و جیمز هاردن در اینجا خواهد بود. به طوری که قهرمان NBA تورنتو رپتورز و 1970 قهرمان نیکز برای سالگرد 50 جشن.

و با NCAA Tournament بازی در Madison Square Garden, من که قرار بود برای پوشش جنون ماه مارس برای اولین بار پس از نوشتن برای UConn روزانه پردیس در سال 1995 زمانی که Huskies برنده اول خود را زنان عنوان شده است.

فقط یک مشکل: من که قرار بود به دست بازی من می خواستم برای دیدن بیشتر.

بروکلین بود میزبانی سن آنتونیو در 6 مارس. اسپرز مربی Gregg Popovich قدیمی کمیسر NBA دیوید استرن و کوبه برایانت شده است سه مورد علاقه من, مصاحبه, از آنجا که شما می توانید چیزی خوب است اما تا به حال به خوبی به آن را دریافت. شما می تواند روشن شود. شما می توانید از خجالت. شما می توانید درس جغرافیا می رود که ویروسی با .

استرن درگذشت Jan. 1. من نوشت و سپس محو دور اشک در طول تصویری ادای احترام که شب قبل از بازی در Madison Square Garden.

کوبه درگذشت Jan. 26. من نوشت و سپس گریه کرد که شب در طول فیلم دیگری ادای احترام در MSG.

به طوری که ما غصه دار راه ما را از طریق این غم انگیزترین از فصل NBA, من می خواستم به دیدن آن مرد بود که ناگهان یکی از آخرین من را ترک کرده بود.

اما "من و پسر رقص" برنامه ریزی شده بود در مدرسه ابتدایی من دو دختر حضور داشتند. آنها ضد و نقیض در مورد رفتن — ما فقط می خواهم به حال دختر پیشاهنگی نسخه در ماه فوریه — اما همسر من تا به حال خریداری بلیط و دیگر پدران انتظار من است. من نیاز به چیزی, شاید, مهم, اخبار, به خارج شدن از آن.

من ایمیل فرستاده دوست من تام جیمز سر تاتنهام روابط رسانه امید او می خواهم به من بده.

او تا به حال هیچ چیز نیست.

"لذت بردن از رقص!!" او نوشت.

من مطمئن هستم که ما می اید. اما برنامه های ما و جهان ما را تغییر داد.

New Rochelle, نیویورک, حال شیوع کروناویروس معتقد بودند که در آن زمان به بزرگترین خوشه ای از موارد در ایالات متحده پس از یک وکیل است که آلوده شده بود با حضور در حوادث در یک کنیسه.

اغلب شناخته شده به عنوان تنظیم "دیک ون دایک نمایش" گاهی اوقات به عنوان صفحه اصلی از خواننده دان مکلین — با دیرینه باور است که Levee در "پای آمریکایی" بود که در سراسر نوار از Iona کالج — ما اخبار ملی پس از این ویروس به ما زده.

"جدید ROCH-جهنم" blared جلوی مارس 11, New York Daily News, پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد او ارسال در گارد ملی و راه اندازی یک "مهار منطقه" که مدارس بسته و ممنوع اجتماعات بزرگ در یک شعاع مایل از کنیسه که نشسته حدود 1000 متری از خانه من.

بنابراین زمانی که NBA فصل متوقف شد و من reassigned به اخبار بخش من فرض آن را فقط به گزارش از اینجا.

اما وجود دارد بسیاری از coronavirus داستان را بگویید: مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای نگه داشتن بیماران زنده است. ساکنان یک جامعه که همه می دانستند کسی که مرده بود.

آن را نمیگیرد طولانی نوشتن در مورد بیماری و مرگ برای تحقق این امر می تواند سخت به استرس بسیار در مورد مربیگری جستجو و رایگان آژانس های دوباره.

پس از آن دوباره به منهتن به پوشش اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ است. آنها صلح آمیز در طول روز اما در اوایل مخرب در شب. شیشه ای خرد crunched زیر با تقریبا در هر گام زمانی که مشهور میسی on 34th Street و فروشگاه های اطراف شکسته شد و این غم انگیز بود برای دیدن بسیاری از ساختمان های سوار کردن فقط به عنوان شهر نزدیک شدن آن به شدت مورد نیاز بازگشایی.

وجود مبارک داستان هر چند: کانکتیکات بازگشایی برای فضای ناهارخوری دیدن مردم از برگشت به زندگی که در آن بزرگ شدم. بازگشایی برای منظقه خرده فروشی در منطقه ما از نیویورک و بازدید TP اسباب بازی در نیو راشل. به عنوان Kemesha ماهی قزل آلا که به من فروخته شده برای ارائه های بی شماری جشن تولد تاسف چالش های قبلی چند ماه او یک تماس با اخبار مالی. چیزهایی که به دنبال.

در ضمن NBA شد یک چاره اندیشی موقت است.

من بررسی می شود و در گاهی اوقات با مقامات لیگ. من معامله ایمیل با کمیساریای آدم نقره, اما تنها به ذکر دیزنی بود برنامه نویسی بچه های ما را تماشا نیست که خود را در لیگ خواهد بازی.

در حال حاضر در لیگ مجدد امید به نجات یک فصل است که در آن آن را از دست داده و صدها میلیون دلار است.

من اعتقاد دارم که آنها خواهید بود ایمن و موفق در دنیای دیزنی پردیس, اما آن را سخت به بیش از حد مشتاق با کروناویروس موارد فزاینده در این نزدیکی هست. من تعجب می کنم اگر آن را برای آنها مثل این بود که ما زمانی که ما نقطه داغ: اخبار هلیکوپتر معلق در هوا بالای سر صبح دوستان ترس از ساخت برنامه های.

من پوشش هر چند در نهایت در داخل NBA حباب. اولین بازی من خواهد بود که برای اولین بار پس من تحت پوشش پیستون-نیکز در 8 مارس — اول NBA بازی دختران من حضور داشتند. آنها فکر می کردند کار من سرد بود.

زمان به عقب بر گردیم به آن است.

___

AP بسکتبال writer Brian Mahoney را پوشش داده NBA برای آسوشیتد پرس به مدت 15 سال. در توییتر دنبال کنید در https://twitter.com/briancmahoney.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب