هنر می تواند کمک به بشریت در مقابله با تغییر آب و هوا

Latai Taumoepeau است تونگایی استرالیا هنرمند که بهترین و شناخته شده برای عملکرد هنر است که به بررسی تم مسابقه

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

Latai Taumoepeau است تونگایی استرالیا هنرمند که بهترین و شناخته شده برای عملکرد هنر است که به بررسی تم مسابقه قدرت و تغییر آب و هوا. او معتقد است که هنرمندان می توانند نقش کلیدی در کمک به جوامع تحت تاثیر این خرابی باعث تغییر الگوهای آب و هوایی.

هنر و تغییر آب و هوا

Taumoepeau یکی از اعضای هسته از پناهگاه پروژه به ارمغان می آورد که هنرمندان و افراد خلاق با هم به اشفتگی فکری موقتی فاجعه بار حالات و کشف کردن راه حل. Taumoepeau اشاره می کند که پس از آن است که یک هنرمند به رهبری, رویداد, ایده های جدید springing تا در مورد نحوه مدیریت شرایط اضطراری است که متفاوت از معمول راه حل هایی که به طور معمول تمرکز بر استفاده از منابع نظامی. Taumoepeau شروع به دنبال تغییرات آب و هوایی و اثرات آن در اقیانوس آرام در سال 2007. همان سال او به همراه برخی از نمایندگان از جزایر اقیانوس آرام به یک کنفرانس تغییر آب و هوا. این زمانی بود که او متوجه شد که کار او می تواند عمل به عنوان یک رسانه برای جلب توجه به این موضوع است.

در سال 2016 Taumoepeau برای اولین بار کار خود ناراضیکه بررسی چگونگی تغییر آب و هوا آسیب دیده منطقه اقیانوس آرام. زمانی که فکر کردن در مورد چگونه به بهترین وجه به مردم را درک مسائل مربوط به تغییر آب و هوا Taumoepeau تصمیم گرفت که با استفاده از چیزهایی مانند نقشه و نمودار و نمودار به اندازه کافی خوب نیست. به جای بدن انسان است مناسب برای انتقال این پیام از طریق هنر عملکرد. در ناراضی, Taumoepeau با استفاده از بدن انسان به عنوان یک استعاره برای زمین است که در مواجهه با آبگیری با توجه به افزایش سطح دریاها.

برای این سال را به پناهگاه پروژه Taumoepeau انتخاب شد به عنوان رهبری هنرمند. اما COVID-19 مستند به پایان رسید پروژه آماده سازی در ماه مارس و Taumoepeau بود مجبور به بازگشت به سیدنی که در آن او شده است تحت مستند. پناهگاه پروژه اقتباس به مستند محدودیت کاربران با استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار برای صحبت و بحث در مورد این بیماری همه گیر.

(Image: Pixabay / CC0 1.0)

این COVID-19 مستند به پایان رسید پناهگاه پروژه آماده سازی در ماه مارس است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Taumoepeau امیدوار است که کار مردم را قادر می سازد برای دیدن ارتباط بین تغییرات آب و هوا و COVID-19 بیماری همه گیر. "پس از bushfires آن را از طریق شکست به بسیاری که تغییر آب و هوا واقعی است; اما در سایه این بیماری همه گیر آن را دشوار است برای اتصال این چیزها... این کار در حال حاضر است که به دنبال در رابطه بین آنچه که ما انجام دهد و انجام داده اند و طبیعی جهان... این همه چیز متصل است" Taumoepeau معتقد است (ABC News).

شدید آب و هوا در استرالیا

Taumoepeau کشور استرالیا تا به حال سهم خود را از آب و هوایی شدید. در واقع سال گذشته بوده است یکی از بدترین در تاریخ برای کشور است. آن را ویران گسترده bushfires, طوفان, سیل و خشکسالی است. این bushfires تخمین زده می شود از سوخته 50 میلیون هکتار زمین با تقریبا 6,000 خانه ها و سازه های دیگر به طور کامل نابود شده و تا 800 میلیون حیوانات کشته شدند. در یک مطالعه اخیر محققان با استفاده از اندازه گیری استاندارد به نام آب و آتش شاخص به سعی کنید به تعیین تاثیر تغییر آب و هوا در bushfires.

(Image: via pixabay / CC0 1.0)

استرالیا bushfires تخمین زده می شود از سوخته 50 میلیون هکتار زمین به طور کامل از بین بردن تقریبا 6,000 خانه ها و سازه های دیگر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

محققان محاسبه مقدار شاخص در جنوب شرقی استرالیا برای دسامبر-ژانویه مدت زمانی که در آتش سوزی در اوج خود و نتایج آن بسیار بالا است. آنها بر این باورند که ارزش بالا مانند این در حال حاضر حداقل چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به رخ می دهد و از آنها یک قرن و یا بیشتر به عقب. اگر این بدان معنی است که شانس bushfires در استرالیا در حال حاضر بالاتر از همیشه قبل از. محققان همچنین به این نتیجه رسیدند که بسیار داغ هفته دو بار به عنوان به احتمال زیاد به رخ می دهد در حال حاضر نسبت به قبل از 1900s.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چه سوء رفتار' به ما می گوید در مورد نژاد پرستی و فمینیسم


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن