باستان شناسی اسرار حل جدید PNG تحقیقات

تحقیقات جدید که "پر کردن جاهای خالی" در چه باستان Papuan جدید Guineans خوردند و چگونه آنها را پردازش مواد غذای

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

تحقیقات جدید که "پر کردن جاهای خالی" در چه باستان Papuan جدید Guineans خوردند و چگونه آنها را پردازش مواد غذایی به پایان رسیده دهه گمانه زنی ها در استفاده از ابزار و مواد غذایی اصطبل در ارتفاعات گینه نو چند هزار سال پیش. تحقیقات اخیر گزارش جزئیات یافته از "جو باغ" در سایت در Ivane دره در ارتفاعات گینه به پایان می رسد چندین دهه دانشگاهی حدس و گمان در مورد آنچه به طور رسمی تولید ملات و دیگر ابزار استفاده شد و نشان می دهد انواع مختلفی از یک بار به طور گسترده ای خورده نشاسته گیاهان پردازش قرار گرفته در سایت.

Professor Summerhayes and members of the dig team. (Image: University of Otago)

استاد Summerhayes و اعضای تیم حفاری. (تصویر: دانشگاه Otago)

گزارش co-نویسنده و دانشگاه اتاگو باستان شناسی پروفسور گلن Summerhayes می گوید: این تحقیقات به معنی چندین اسرار باستان شناسی را در نهایت حل شده است.

چسبیده به سنگ ابزار بهبود از سایت های میکروسکوپی نشاسته دانه از درخت گردو (Castanopsis acumeninatissma) و Pueraria labota (tuber) که برای اولین بار به عنوان پیشنهاد مشترک اصطبل توسط محققان در اواسط دهه 1960 بود. Summerhayes گفت:

این پژوهش می افزاید: به نتايج حاصل از مطالعات دیگر با نشان دادن طولانی مدت بقای نشاسته ای مانده در باز کردن سایت در یک مونتانه تنظیم در 2000 متر بالاتر از سطح دریا و تایید انعطاف پذیری از این microfossils در استوایی/گرمسیری زمینه. Summerhayes می گوید بیش از گذشته 300 سال یا بیشتر غلبه سیب زمینی شیرین در امرار معاش باغبانی شیوه منجر به طیف وسیعی از گیاهان نشاسته دار افتادن به استفاده نامناسب.

Professor Summerhayes (left) with members of field crew. (Image: University of Otago)

استاد Summerhayes (سمت چپ) با اعضای زمینه خدمه. (تصویر: دانشگاه Otago)

در حالی که مطالعات قبلی در منطقه که به طور عمده متمرکز بر استفاده از تارو موز و برخی از yams محققان دریافتند گونه های مختلفی از جمله Castanopsis sp. — معمولا به عنوان chinquapin یا chinkapin — ممکن شده است و اگر تا به حال نامرئی نقش در هایلند رژیم های غذایی بیش از هزاران سال است. به طور مشابه به طور گسترده ای در دسترس C. acuminatissima — معمولا شناخته شده به عنوان بلوط سفید یا گینه نو بلوط — ثبت شده به عنوان خورده در سفرهای شکار اما هرگز به صورت واضح به عنوان یک مشترک نشاسته ای اصلی.

به عنوان با pestles از Waim سایت Ivane خمپاره تایید مصرف این آجیل درخت گسترده بود. برخی از مناطق رسمیت شناختن رژیم غذایی این لینک با گذشته; در هایلند Kaironk دره در شهر مادانگ استان حداقل یک موضع C. acuminatissima به وضعیت حفاظت. Summerhayes گفت:

پژوهش انجام شده توسط Otago باستان شناس پروفسور گلن Summerhayes و تیم خود را از دانشگاه نیو ساوت ولز, دانشگاه پاپوآ گینه نو و موزه ملی PNG و بودجه توسط یک مارسدن کمک مالی از نیوزیلند انجمن سلطنتی به استاد Summerhayes با یک بعدی شورای پژوهش استرالیا کمک مالی به دکتر درست و استاد Summerhayes.

Waim village (Image: University of Otago)

Waim ایجاد کرد (تصویر: دانشگاه Otago)

گزارش عملکردی مطالعات فلس دار و زمین آثار باستانی سنگ نشان نشاسته ای درخت گردو و ریشه استثمار در اواسط هولوسن کوهستانی گینه جدید به تازگی منتشر شده در مجله معتبر بین المللی به هولوسن.

ارائه شده توسط: دانشگاه اتاگو [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

راه حل به قرن ریاضی مشکل می تواند پیش بینی انتقال بیماری های عفونی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب