AP وجود دارد: موری به پایان می رسد بریتانیا 77 ساله ویمبلدون صبر

در این تاریخ 7 ژوئیه 2013, فایل, عکس, Andy Murray از بریتانیا به شمار با جام پس از شکست دادن نواک جوکوویچ از

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399
 In this July 7, 2013, file photo, Andy Murray of Britain poses with the trophy after defeating Novak Djokovic of Serbia in the men’s singles final match at the All England Lawn Tennis Championships in Wimbledon, London. AP photo

در این تاریخ 7 ژوئیه 2013, فایل, عکس, Andy Murray از بریتانیا به شمار با جام پس از شکست دادن نواک جوکوویچ از صربستان در مردان مجرد نهایی در همه انگلستان تنیس روی چمن قهرمانی در ویمبلدون لندن است.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>In this July 7, 2013, file photo, Andy Murray of Britain, left, reacts as he addresses spectators after he defeated Novak Djokovic of Serbia during the men’s singles final match at the All England Lawn Tennis Championships in Wimbledon, London.</p> <p>AP photo</p>

در این تاریخ 7 ژوئیه 2013, فایل, عکس, Andy Murray از بریتانیا در سمت چپ واکنش نشان می دهد او به عنوان آدرس تماشاگران پس از شکست نواک جوکوویچ از صربستان در مردان مجرد نهایی در همه انگلستان تنیس روی چمن قهرمانی در ویمبلدون لندن است.

عکس از آسوشیتدپرس

یادداشت سردبیر — تاریخ تنیس است پر از رقابت فوق العاده و بسیاری یاد شده به دلیل ترکیب هیرو در فینال ویمبلدون. آسوشیتد پرس است و انتشار داستان در مورد یک تعداد انگشت شماری از این مسابقات در حالی که لغو چمن-دادگاه مسابقات گراند اسلم قرار بود ایفا کرده است. یکی از به یاد ماندنی رقابت شامل اندی موری در برابر نواک جوکوویچ. یکی از هفت گرند اسلم نهایی شناخته شده است برای پایان دادن به خشکسالی: موری شد اولین بار, بریتیش, مرد در سال 77 به پیروزی در ویمبلدون. داستان زیر فرستاده شد جولای 7, 2013.

توسط هوارد FENDRICH

AP تنیس نویسنده

ویمبلدون انگلستان — اندی مورای نیاز به یک نقطه یک نقطه انفرادی به پیروزی در ویمبلدون — یک عنوان او آرزو داشت به کسب درآمد برای خود, البته, و همچنین برای کشور خود.

بریتانیا تا به حال تحمل 77 سال پس از یکی از خود ادعا کرد این جایزه در مسابقات احترام با اشاره به سادگی به عنوان قهرمانی و در حال حاضر در اینجا بود که موری در آستانه پیروزی پس از 3 ساعت خسته کننده تنیس در برابر بالا-کشت نواک جوکوویچ در زیر پر جنب و جوش خورشید در مرکز دادگاه.

تا 40-عشق موری موفق به تبدیل اولین مسابقه خود را در نقطه. و دوم خود را. و سپس سوم خود را بیش از حد. و در این مسابقه و همراه با تنش کشیده موری قادر به آن نزدیک جوکوویچ تمایلی به عملکرد دقیقه قطعا احساس مانند ساعت به آن بازی است و کسانی که به تماشای. همراه با سه شکستن امتیاز برای جوکوویچ, همه پاک شده. سرانجام در موری چهارم شانس برای پایان دادن به آن جوکوویچ انداختند پشت دست ضربه زدن به شبکه است.

نهایی شد.

صبر بود.

یک سال پس از آمدن آه-تا-نزدیک از دست دادن در عنوان مسابقه در تمام انگلستان باشگاه شماره 2-رتبه موری ضرب و شتم شماره 1 جوکوویچ 6-4, 7-5 و 6-4 یکشنبه برای تبدیل شدن به ویمبلدون قهرمان در آزمون خواهد شد و مهارت بین یک جفت از مردان با آینه-تصویر سبکهای دفاعی که ایجاد طولانی در نقاط پر از عکس های فوق العاده.

"که آخرین بازی خواهد بود که سخت ترین بازی من در بازی زندگی حرفه ای من. تا کنون گفت:" موری که متولد Dunblane اسکاتلند و بریتانیا به پیروزی چمن-دادگاه مسابقات گراند اسلم پس از Fred Perry در سال 1936. "برنده ویمبلدون — من هنوز هم می تواند آن را باور نمی کند. نمی توانید سر من در اطراف آن است. من می توانم آن را باور نمی کند."

برای چند فصل موری بود outsider به دنبال در حالی که راجر فدرر, رافائل نادال و جوکوویچ جمع آوری شده 29 از 30 گرند اسلم عناوین. اما در حال حاضر موری به وضوح و به طور کامل تبدیل 3 به 4 داشتن رسیده نهایی در آخرین چهار مسابقات بزرگ او وارد (انصراف او از باز فرانسوی در ماه مه به دلیل پشت بد). و او در حال حاضر دو زمان اسلم قهرمان داشتن شکست جوکوویچ در پنج مجموعه در ایالات متحده در ماه سپتامبر.

این همه از یک مرد که خود را از دست داده چهار نهایی بزرگ از جمله در برابر فدرر در ویمبلدون در سال 2012. پس از آن شکست موری صدای ترک خورده و اشک نورد به عنوان او به حضار گفت: "من نزدیک تر می شوند."

چگونه prescient. چهار هفته بعد در همان دادگاه او را ضرب و شتم فدرر برای یک مدال طلا در المپیک لندن یک تحول پیروزی اگر تا کنون وجود داشت. و 52 هفته بعد در همان دادگاه او را ضرب و شتم جوکوویچ برای قهرمانی ویمبلدون.

"شما نیاز دارید که اعتقاد خود را در لحظات مهم" مشاهده جوکوویچ شش بار قهرمان اصلی از صربستان "و او آن را کردم در حال حاضر."

موری مادر جودی که بریتانیا Fed Cup کاپیتان توافق کردند که شکست 12 ماه پیش "یک نقطه عطف بود در برخی از راه."

"هر بار که شما واقعا دشوار از دست دادن از دست دادن که واقعا به شما لطمه می زند" او گفت:, "من فکر می کنم شما اطلاعات زیادی در مورد نحوه رسیدگی به این موارد بهتر است رفتن به جلو است."

موری ازمایش کرده 4-1 در مجموعه دوم یکشنبه و 4-2 در سوم قبل از wiggling راه خود را به عقب در هر زمان.

او برنده چهار بازی شکستن برای یک 5-4 منجر شود که جوکوویچ flubbed یک فورهند تنظیم کردن تشویق ایستاده و کف است که به طول انجامید بیش از یک دقیقه کامل. زمانی که او در بیرون از خود دگرگونی صندلی آماده به خدمت به عنوان یک earsplitting سر و صدا همراه بازحمت حرکت کردن خود را به پایه.

جوکوویچ از دست رفته پشت دست ضربه زدن موری smacked یک پشت دست ضربه زدن برنده و افزود: 211 kph (131 مایل در ساعت) خدمات برنده و ناگهان یک نقطه بود تمام باقی مانده که بین او و تاریخ است. که همه چیز رو یک ذره پیچیده است.

در مطابقت با نقطه شماره 1 جوکوویچ دربسته در محیط 12-سکته مغزی ارز با یک فورهند شلیک برنده است. در شماره 2 جوکوویچ ضربه پشت دست ضربه زدن بازگشت برنده یک 135 kph (84 مایل در ساعت) دوم خدمت می کنند. در شماره 3 موری میره یک پشت دست ضربه زدن طولانی در نهم شات.

در حال حاضر آن را شیطان.

"من شروع به احساس عصبی و شروع به فکر کردن در مورد آنچه اتفاق" موری گفت. "وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما در حال فکر کردن در آن لحظه بود."

در این مسابقه ادامه داد: برای هشت امتیاز اضافی.

به نظر می رسید به ابدیت.

"چقدر که آخرین بازی رفت و من سر نوع از همه جا. منظور من برخی از عکس های او با شد باور نکردنی" موری گفت. "در پایان بازی من کاملا می دانم چه می گذرد. فقط یک مقدار زیادی از احساسات متفاوت است."

هر یک از جوکوویچ در شکستن امتیاز در این بازی را ساخته اند آن 5-و چه کسی می داند چه عوارضی که بر گرفته موری ذهن ؟ اما موری پاک دو شانس با یک سرویس برنده و سپس یک فورهند برنده در 21 سکته مغزی.

در شیطان برای بار سوم جوکوویچ مصرانه خواست تا یک فورهند عبور برنده خود سوم است. موری کاهش یافته است سر خود قرار داده و دست خود را بر روی زانو خود را. جمعیت کف منظم و فریاد زد: "اندی! اندی!" آنها نمی دانند آن را نمی خواهد از دست دادن یکی دیگر از نقطه است.

در 16-شات ارز جوکوویچ تحویل سربار که برگرفته سپس سعی کردم یک قطره شات که موری رو به عقب. جوکوویچ قرار دادن توپ در شبکه و موری بود که در مطابقت با نقطه شماره 4. وقتی که یکی رفت و موری راه توپ در جوکوویچ در کنار دادگاه موری خود کاهش یافته است نئون قرمز راکت yanked خود کلاه سفید کردن و پمپ هر دو مشت سربار جیغ "بله! بله!" او به دنبال به طور مستقیم در گوشه ای از ورزشگاه با نیمکت برای اعضای مطبوعات یک گروه است که او استفاده می شود به نگرانی کمک سوخت فشار شدید و تنها-one-way-to-برآورده-انتظارات آنها را در موری شانه.

"این سخت است. این واقعا سخت است. شما می دانید که برای چهار یا پنج سال از آن شده است بسیار دشوار و بسیار پر تنش" موری گفت. "این فقط نوع در همه جا شما بروید. آن را بسیار سخت برای جلوگیری از همه چیز را به خاطر چگونه این رویداد است اما همچنین به دلیل سابقه و بدون بریت داشتن به دست آورد."

هنگامی که یک بریت آیا برنده 15,000 یا بیشتر تماشاگران در اطراف میدان جنگ افزایش یافت و فریاد زد: حق بازگشت در او برخی از تکان دادن اتحادیه جک و یا آبی و سفید پرچم اسکاتلند. به زودی موری صعود به مهمان جعبه آغوش با دوست دختر و مادر خود را از او مربی Ivan Lendl که موفق به کسب هشت عنوان عمده به عنوان یک بازیکن اما هرگز شانس بهتر از دونده تا در ویمبلدون.

"من همیشه احساس می کنم آن را به اتفاق می افتد گفت:" موری که چرا با طلا جایزه پس از مراسم رها کردن درب. "این فوق العاده دشوار است برای برنده شدن در این وقایع است. من فکر نمی کنم که که به خوبی درک گاهی اوقات. در آن طول می کشد بسیار کار سخت و روانی سختی برای پیروزی در این نوع مسابقات."

در پایان در سراسر این اساس هزاران نفر در پاسخ با سلامتی در حالی که تماشای یک غول videoboard در پیک نیک چمن شناخته شده به عنوان موری کوه. و مسلما میلیون ها نفر بیشتر زیر همراه در تلویزیون در سراسر بریتانیا ایستاده بود تا از مبل های خود را. دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا در رویال جعبه نشانه ای از اهمیت و کاخ باکینگهام تایید کرد که ملکه الیزابت دوم فرستاده موری یک پیام خصوصی بعد از آن.

"پایان بازی بود که فوق العاده با صدای بلند و بسیار پر سر و صدا" موری گفت. "آن را یک تفاوت. آن را واقعا کمک می کند تا هنگامی که جمعیت را مانند که جو مانند آن است. به خصوص در یک مسابقه به عنوان سخت به عنوان آن یکی که آن را بسیار داغ, وحشیانه, بلند تظاهرات سختی بازی — آنها به شما کمک کند از طریق آن دریافت کنید."

گفت: جوکوویچ که معروف خوردند تیغه از چمن پس از پیروزی در ویمبلدون در سال 2011: "جو باور نکردنی بود برای او. برای من بسیار است. اما این چیزی است که من انتظار می رود."

طرفداران شد و شرکت کنندگان فعال در سراسر lamenting است "awwww" وقتی موری از دست رفته خدمت; تشویق rowdily زمانی که او به یکی از 36 برندگان پنج بیش از جوکوویچ; shushing هماهنگ هنگامی که کسی به نام در موعد عذاب یا لذت در حالی که یک نقطه در حال پیشرفت بود.

که قابل فهم بود. امتیاز به ندرت بیش از زمانی که آنها به نظر می رسد اگر موری و جوکوویچ درگیر هستند. الاستیک جوکوویچ در کشویی حمل او را به بسیاری از عکس در حالی که موری بیشتر از یک قدرتمند scrambler. آن را در زمان نیم ساعت برای دریافت از طریق پنج بازی در بخشی به دلیل 10 از 32 امتیاز به طول انجامید حداقل 10 سکته مغزی هر کدام. و این همه اتفاق افتاده با دمای بالاتر از 27 درجه سانتیگراد (80 درجه فارنهایت) با تنها گاه به گاه پف ابر قطع آسمان آبی.

متولد یک هفته از هم جدا در مارس 1987 موری و جوکوویچ شناخته شده اند با یکدیگر پس از آنها به ترتيب 11 و آنها درک فهم و outs از هر یک از دیگر بازی های خیلی خوب.

"شما رو به مبارزه خیلی سخت گذشته نواک چون او را چنین رقیب یک ورزشکار و آن را هرگز بیش از 'تا وقتی که آن را بر" جودی موری گفت.

این بود که خود را از 19 جلسه در تور (جوکوویچ آگهی 11-8) و چهارم خود در یک گرند اسلم نهایی از جمله در سه سال گذشته. هر دو فوق العاده هستند returners و موری شکست هفت بار جمعه پس از بیش از جوکوویچ خود را از دست داد خدمت در قبل از شش بازی ترکیب شده است.

در اواخر رفتن جوکوویچ بود و گرفتن برخی از کلید های میانبر بارها و بارها تلاش رها کردن عکس و یا عجله برای خالص به کوتاه شدن نقاط, اما نه استراتژی تمایل به کار می کنند.

"او به گرفتن برخی از عکس های باور نکردنی در کشش و در حال اجرا پایین رها کردن عکس" جوکوویچ گفت. "او بیش از همه دادگاه است."

مسلما احساس اثرات پنج گذارنده جمعه در برابر Juan Martin del Potro — در 4 ساعت, 43 دقیقه, طولانی ترین نیمه نهایی در ویمبلدون تاریخچه — جوکوویچ به مراتب بیشتر نامنظم از موری با مشکلات خاص در پشت دست ضربه زدن طرف. جوکوویچ زخم با 40 هیچکدام از اشتباهات تقریبا دو موری 21.

"من به اندازه کافی بیمار" جوکوویچ گفت.

آه صبر و شکیبایی است. انگلیسی مورد نیاز مقدار زیادی وقتی که می آید به خود را با ارزش معتبر, مسابقات تنیس.

با تشکر از موری صبر به پایان رسیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de