AP عکس: آماده سازی برای استقبال از بازگشت تایلندی دبستانی

توسط GEMUNU AMARASINGHE بانکوک (AP) — برای ماه گذشته Darunee Khedkhow وارد کرده در بانکوک Makkasan جامعه پیش د

توسط NEWSSHANS در 10 تیر 1399

توسط GEMUNU AMARASINGHE

بانکوک (AP) — برای ماه گذشته Darunee Khedkhow وارد کرده در بانکوک Makkasan جامعه پیش دبستانی در ساعت 8 صبح هر روز هفته فقط به عنوان او انجام داده است برای بسیاری از گذشته 12 سال به عنوان یک معلم.

اما آن را به سختی کسب و کار به عنوان معمول برای Darunee و 13 همکار معلمان است.

از اواسط ماه مارس Makkasan پیش دبستانی — مثل همه مدارس در تایلند — بسته شده برای کلاس ها به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس.

در آغاز ماه ژوئن زمانی که تایلند کاسته coronavirus محدودیت معلمان خواسته شد به بازگشت به مدرسه برای آماده شدن برای از سرگیری کلاس برگزار خواهد شد که در این هفته.

بنابراین در روز چهارشنبه کودکان جوان خواهد شد بازگشت به Makkasan پیش دبستانی برای اولین بار از زمان همه گیر باعث شد که دولت به مدارس و همچنین مهد کودک و کودک توسعه مراکز. بازگشایی مدارس در سراسر کشور برای تمام سطوح از مدارس دولتی و خصوصی.

در طی ماه گذشته به Makkasan معلمان باید وعده های غذایی پخته شده, مونتاژ بسته مواد غذایی و توزیع آنها به خانواده ها در جامعه محلی, ساندویچ بین یک خط آهن و یک خلنگ یکی از بانکوک شهری کانال.

"هنگامی که ما ارائه مواد غذایی دانش آموزان ما به ما بگویید که آنها از دست آنها می خواهند به بازگشت" Darunee گفت.

معلمان در حال آماده سازی برای استقبال از دانش آموزان به مدرسه ای که در آن بسیاری از روال خواهد بود متفاوت از قبل است. دانش آموزان و معلمان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت طبقه را اجتماعی فاصله نشانه گذاری و شستن دست ها و ایستگاه های راه اندازی خواهد شد.

معلمان بسیاری از آنها از جامعه محلی مشتاق به کودکان در کلاس های درس خود را. هنوز هم آنها را تشخیص چالش های مطرح شده توسط اجتماعی فاصله مورد نیاز برای فعال کودکان پیش دبستانی در یک جمع و جور امکانات که در واقع در یک پرجمعیت جامعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب