AP مصاحبه: دهلی وزیر می گوید شهر چهره ویروس چالش

توسط ANIRUDDHA GHOSAL دهلی نو (AP) — وزیر بهداشت هند پایتخت گفت که دهلی نو با آن مواجه است کمبود "آموزش دیده و

توسط NEWSSHANS در 8 تیر 1399

توسط ANIRUDDHA GHOSAL

دهلی نو (AP) — وزیر بهداشت هند پایتخت گفت که دهلی نو با آن مواجه است کمبود "آموزش دیده و با تجربه" کارکنان مراقبت های بهداشتی ارائه یک چالش عمده در یک شهر است که در مرکز این کشور شیوع کروناویروس.

با بیش از 77,000 موارد دهلی نو شده است ضربه سخت تر از هر شهر هند. عفونت بوده است پیش بینی افزایش به یک و نیم میلیون نفر در پایان ماه ژوئیه در دهلی خاک که شامل سرمایه است. با نرخ عفونت کاهش تعداد تجدید نظر شده است به 400,000 و وزیر بهداشت Manish Sisodia گفت که او امیدوار است که آن را می شود کمتر است.

"اما ما نمی تواند تحت هیچ توهمی," او گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای در روز شنبه هنگامی که هند در مجموع caseload گذشت یک و نیم میلیون نفر است. "در دسترس بودن کارکنان پزشکی یک چالش بزرگ است که (دیگر) متحده نیاز به آدرس و همچنین."

Sisodia گفت که در حالی که کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران در دهلی نو همچنان یک نگرانی, این وضعیت به عنوان وخیم آن را به عنوان یک بار بود. او گفت که در آغاز شیوع بیماری های دولتی, بیمارستان های تحت فشار زیادی. اما به عنوان پزشکان که با آلوده شدند coronavirus بهبود این کمبود کمتر جدی و روحیه بهبود یافته است.

هنوز کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران در دهلی نو قابل توجه است به دلیل آن است که به مراتب غنی تر و بیشتر بیمارستان ها از بسیاری از مناطق در هند که در آن ویروس است که به سرعت در حال گسترش. دهلی نو درآمد سرانه سه برابر میانگین ملی با توجه به دولت داده است.

Sisodia که معاون وزیر دهلی در زمان شارژ از وزارت بهداشت و درمان پس از وزیر بهداشت Satyendar جین آزمایش مثبت برای coronavirus و در بیمارستان بستری شد در اوایل این ماه. او از بیمارستان مرخص شده بود در روز جمعه.

Sisodia اذعان کرد که دهلی نو تا به حال برخی از مزایای ذاتی موجب شود یک شهر شهری اما گفت که بزرگترین چالش این بود که قادر به مقابله با قله در موارد.

"چقدر کارکنان ما به مسئولیت رسیدگی به که چگونه بسیاری از تخت چگونه شما را مدیریت تخت خود را هنگامی که به طور ناگهانی شما باید بسیاری از بیماران?" او گفت:.

استراتژی در دهلی نو در ابتدا حول شناسایی مهار مناطق و یا مناطق با بسیاری از موارد و cordoning آنها را خاموش. اما Sisodia گفت که دولت متوجه شد که تنها 20 درصد از این موارد در این مناطق در حالی که 40 درصد در خوشه در جای دیگر. دیگر 40 درصد موارد پراکنده بودند در اطراف دهلی نو است.

این منجر به یک تغییر در استراتژی بیشتر مناطق شناسایی شدن به عنوان مهار مناطق.

"و ما نیست با ردیابی تماس های اینجا. ما در حال غربالگری هر کس در این مناطق بر جای پای جنگ," Sisodia گفت.

او گفت: دهلی دولت در حال حاضر انجام بیش از 20 ، 000 آزمون در روز و 600,000 در دست آماده استفاده می شود.

"تا زمانی که وجود دارد COVID-19 موارد ما باید برای آزمون," او گفت:.