مطالعه دیگری نشان می دهد هیچ هیدروکسی کلروکین سود در COVID-19 مبارزه

توسط جرمی اولسون مینیاپولیس _ ضد مالاریا مواد مخدر که پزشکان امیدوار خواهد کرد و COVID-19 و رئیس جمهور دونالد

توسط NEWSSHANS در 27 تیر 1399

توسط جرمی اولسون

مینیاپولیس _ ضد مالاریا مواد مخدر که پزشکان امیدوار خواهد کرد و COVID-19 و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پشتیبانی و گفت: او در زمان خود شکست خورده است و برای نشان دادن هر گونه سود در دوم دانشگاه مینه سوتا محاکمه.

محققان با مقایسه نتایج از مردم با علائم اولیه COVID-19 _ با یک گروه مصرف هیدروکسی کلروکین و دیگر مصرف غیر دارویی دارونما _ و هیچ تفاوت در نتایج.

نرخ مرگ و از .4% یکسان بودند در دو گروه مقايسه بود. بستری شدن در بیمارستان و مداوم علائم اندکی بیشتر در گروه دارونما اما با یک تفاوت معنی دار آماری. بیشتر عوارض جانبی خفیف مانند تهوع یا مشکلات معده گزارش شده توسط 43 درصد از بیماران از مصرف این دارو در مقابل 22 درصد از مصرف دارونما.

نتایج به سختی آنچه محققان امیدوار به بازگشت در اوایل بهار زمانی که آنها راه اندازی یک ملت را برای اولین بار آزمایش های بالینی از هر گونه مواد مخدر برای COVID-19 یک بیماری عفونی ناشی از قرار گرفتن در معرض یک رمان coronavirus. چند درمان هر نوع ثابت شده است به کار در برابر COVID-19.

"این قطعا چیزی نیست که ما فکر رفتن به اتفاق می افتد," گفت: دکتر دیوید Boulware یک رهبر از محاکمه و دانشگاه مینه سوتا بیماری های عفونی پزشک.

این دومین محاکمه در نتیجه تولید شده توسط U برای اولین بار منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند و بررسی اینکه آیا هیدروکسی کلروکین مانع از علائم و بیماری در افرادی که در حال حاضر شده است به احتمال زیاد در معرض ویروس. این مطالعه همچنین نشان نمی دهد بهره مند شوند.

Boulware گفت وجود داشته است برخی از امید است که روي خواهد افزایش اثربخشی این دارو اما نه مطالعه نشان داد که هر گونه بهبود سود برای بیمارانی که در زمان که مکمل.

مجادلات سیاسی پیچیده هر دو مطالعه با دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن هیدروکسی کلروکین پیش از هر گونه مطالعات اثبات آن کار می کرد در برابر COVID-19. در همان زمان برخی از پزشکان هشدار داده و از عوارض جانبی.

هر دو دیدگاه آهسته ملی استخدام آنلاین به صورت کارآزمایی بالینی _ از آنجا که برخی از مردم بر این باور بود که بیش از حد خطرناک به مواد مخدر در حالی که دیگران آن را اعتقاد بر این بود که آنقدر موثر است که آنها نمی خواهید به خطر پایان در دارونما در دست مطالعه است.

"معلوم است که نه دیدگاه درست است" Boulware گفت. "آن امن است, پزشکی, اما آن را فقط کار نمی کند."

کامل نتایج حاصل از یک مطالعه منتشر شده در روز چهارشنبه و نشان داد که هیچ تفاوت در مرگ و میر در میان بستری COVID-19 بیماران زمانی که آنها در زمان هیدروکسی کلروکین. طول بستری شدن در بیمارستان و استفاده از هواکش در واقع افزایش در گروه مصرف دارو در این مطالعه است.

که در کنار یک مطالعه از بیماران بستری در بیمارستان در خارج از دیترویت نشان می دهد که مواد مخدر ارائه شده بهره مند شوند.

آخرین دانشگاه مینه سوتا نتایج آزمایش نشان داد اندکی سود در میان مردم با اوایل COVID-19 علائم که مسن تر بودند, اما به اندازه کافی وجود ندارد مردم در این مطالعه در این گروه سنی به نظر آماری معنیدار Boulware گفت.

___

(c)2020 استار تریبیون (Minneapolis)

بازدید از استار تریبیون (Minneapolis) در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): هیدروکسی کلروکینtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب