ان McFeatters: زمان آن را برای طول سال آموزش و پرورش در ایالات متحده

آن زمان برای ایالات متحده برای پیوستن به بقیه جهان. در هنگام بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری کودکان آمری

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

آن زمان برای ایالات متحده برای پیوستن به بقیه جهان. در هنگام بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری کودکان آمریکایی باید از رفتن به مدرسه در طول سال.

مانند نور روز صرفه جویی در زمان ارضی سال تحصیلی گذشته است نخست آن. به عنوان یک درصد از جمعیت چند کودکان نیاز به کمک در مزرعه به مدت سه ماه.

وجود دارد کمتر از تابستان شغل برای نوجوانان. کوه در می رم همبرگر افزایش است یک کار بزرگسالان را پر کنید. استراحتگاه وابسته به underpaid برای کباب و lifeguarding اصلا توجیه کافی و آموزش و پرورش. بله کودکان نیاز به یک اخلاق کاری خوب اما ساختمان کسب و کار در کار کودک است نه یک نگاه خوبی برای ما است.

فرزندان ما نیاز به اطلاعات بیشتر در این جهان پیچیده و آنها را از عادت یادگیری و از دست دادن حرکت در طول تابستان است. آنها نیاز به یک استراحت, اما نه برای سه ماه. نگاه کنید که چگونه بسیاری از در حال حاضر مشتاق به رفتن به مدرسه و دوستان خود را.

کودکان آمریکایی در حال سقوط به پشت همتایان خود که رفتن به مدرسه در روزهای شنبه و تمام تابستان.

کودکان آمریکایی در حال حاضر رتبه 38 از 71 بالا در کشورهای صنعتی در نمرات تست در ریاضیات و 24 در علم است. بیست سال پیش آمریکایی دبیرستان و دانشجویان بودند شماره یک در جهان در مورد هر دو نفر.

تنها 34 درصد از ایالات متحده متولد شده شهروندان آمریکایی باید چهار سال مدرک دانشگاهی. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها encumbered با بدهی های بزرگ برای کسانی که درجه و با میلیون ها نفر از پدر و مادر از کار به نظر می رسد احتمال وجود دارد که در صد کاهش خواهد یافت جز برای رشته های مهندسی و رشته علوم.

تنها رسمی آموزش و پرورش میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت خواهد شد چیزی است که آنها یاد بگیرند که در کلاس و مدرسه و شاید مدرسه تجارت. ما یک وظیفه برای آموزش و پرورش را به عنوان جامع به عنوان ما می توانیم.

با آموزش و پرورش در تکمیل آشفتگی به دلیل COVID-19 در حال حاضر بهترین زمان برای بحث در مورد چه چیزی اشتباه است با سیستم آموزش و پرورش ما و تصمیم به رفع آن است. در حال حاضر میلیون ها نفر از دانش آموزان با تلاش ناکافی دوره های آنلاین با دیگران حتی قادر به انجام این کار است و با بسیاری از آنها قادر به ادامه مدرسه تا پایان تابستان اگر پس اکنون زمانی است که ما باید برنامه ریزی چه می آید بعدی. که می داند که چگونه بدخیم موج دوم coronavirus خواهد بود.

میلیون ها نفر از پدر و مادر خواهد بود نشئه با طول سال در مدارس. آنها دیگر مجبور به تقلا در طول تابستان برای پیدا کردن مقرون به صرفه و یا فعالیت های مراقبت از.

تعطیلات می تواند مبهوت. اردوگاه را برای تنظیم برنامه های مختلف. شاید مدارس و اردوگاه های کار می تواند در پشت سر هم. چند خانواده را در سه ماه تعطیلات.

معلم اتحادیه اپوزیسیون می تواند با غلبه بر, برنامه ریزی, اگر معلمان پرداخت شد نسبتا. توسعه حرفه ای نباید سه ماه.

بسیاری از مدارس در تابستان آب و هوای را باید تهویه مطبوع است. کودکان کم درآمد که تنها تغذیه در مدرسه می خورند و برای 12 ماه نه فقط نه.

در حالی که ما در این دبیرستان دانش آموزان باید برای شروع در 7:30 صبح تا آنها بیش از حد خسته. شروع و بعد از پایان دادن به در بعد از ظهر این به معنی کمتر تصادفات دانش آموزان کمتر مشکل در طولانی بدون نظارت بعد از ظهر. ورزش را فقط باید برای تنظیم. کودکان مدرسه ابتدایی باید شروع زودتر از ساعت 9 صبح بسیاری از آنها را به بالا و آماده برای رفتن طولانی قبل از آن و پدر و مادر خود نیاز به رسیدن به محل کار.

از آنجا که از virus بسیاری از مربیان و سیاست گذاران در حال ساخت برنامه ای برای تمدید سال تحصیلی سال آینده. برخی از مدارس میشیگان آزمایش شده است با شش هفته تعطیلات از 10. یک مدرسه در ویرجینیا امیدوار به رفتن در طول سال. و در مورد 5,500 از 133,000 مدارس در سراسر کشور در حال حاضر تقریبا در طول سال.

اما متحده را به عمل را در طول سال تحصیل اتفاق می افتد و جای تعجب نیست که لابی برای منافع خاص خواهد مبارزه با آن دندان و ناخن. ما یک مقدار زیادی از بهرهکشی از کودکان در این کشور است. و آموزش فرزندان ما بهتر خواهد هزینه پول دلهره آور عامل در هنگام COVID-19 تا قتل عام های ایالتی و محلی.

در آمریکا ما همیشه می گویند "ما کودکان آینده ما هستند." آیا ما واقعا بر این باورند که ؟

ان McFeatters یک op-ed مقاله نویس برای تریبون سرویس خبری. خوانندگان ممکن است ارسال ایمیل در [email protected].tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب