تجزیه و تحلیل: فوتبال از لمس سرکوب در زمینه فعالیت

توسط راب هریس به اکثر تماشای بوروسیا دورتموند ستاره Jadon سانچو حذف پیراهن خود را به فاش کردن یک دست نوشته های

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

توسط راب هریس

به اکثر تماشای بوروسیا دورتموند ستاره Jadon سانچو حذف پیراهن خود را به فاش کردن یک دست نوشته های "عدالت برای جورج فلوید" پیام خود را در حلقه ای ساتن آن قدرتمند بود بیان فعالیت در زمین فوتبال.

به بوندسلیگا داور نظارت است که بازی آن را یک عمل نیاز است.

به ندرت دارای یک حکومت نگاه پس از لمس.

در یک چند جهانی ورزش های تلویزیونی در روز یکشنبه سانچو نشان داد فوتبال جهان فلوید مرگ طنین انداز فراتر از ایالات متحده است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید فیلم برداری شده بود برای نفس نفس نفس زدن در روز دوشنبه در مینیاپولیس در حالی که فشرده زیر زانو از یک افسر پلیس برای چند دقیقه. فلوید از مرگ برانگیخته روز از اعتراضات در سراسر آمریکا

و چهار بازیکن این آخر هفته در آلمان فوتبال در زمان ایستادن در حمایت از معترضان ساخت نقطه خود را در مذاکرات لیگ فوتبال به رزومه طول coronavirus بیماری همه گیر.

آلمانی فدراسیون فوتبال تایید کرد روز دوشنبه که داور که جریمه سانچو دانیل Siebert شد پس جهانی فوتبال, قوانین زمانی که او نشان داد سانچو یک کارت زرد. فیفا قوانین دولت بازیکنان باید هشدار داد برای از بین بردن خود را نیوجرسی در حالی که جشن. سانچو می تواند بیشتر تحریم برای نقض یک 6 ساله قانون منع پیام در undergarments — از سیاسی و مذهبی به شخصی است.

اما در از بین بردن پیراهن خود را به فاش کردن شعار سانچو برجسته یک علت به مراتب بزرگتر از ورزش است.

"رزرو Jadon سانچو و یا هر بازیکن دیگر برای ساخت یک بیانیه در حمایت از یک مرد است که به ناحق کشته است این تصمیم اشتباه است" Piara Powar مدیر اجرایی فوتبال را ضد تبعیض کرایه شبکه آسوشیتدپرس گفت. "این است که یک حزب سیاسی شود و یا یک موضوع که تهدید به فوتبال اما بیان نگرانی و همبستگی از اقلیت بازیکنان است."

دورتموند تیمی Achraf حکیمی نشان داد خود را زرد "عدالت برای جورج فلوید" تی شرت زمانی که او مشبک دورتموند را هدف چهارم برابر پادربورن. درهم نبود رزرو زیرا او تنها بخشی را برداشته نیوجرسی.

"به جای اظهار نظر در مورد آنچه که یک بازیکن باید یا نباید انجام شود" گفت: مریم Harvey, مدیر اجرایی مرکز ورزشی و حقوق بشر "نباید تمرکز ما بود چرا بازیکنان احساس نیاز به انجام این کار در وهله اول؟"

San Francisco 49ers کارفرمایی khezri در زمان زانو طول سرود ملی در سال 2016 در سکوت اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی که لگد کردن یک دوره pregame فعالیت در NFL.

بوندسلیگا بازیکن مارکوس Thuram استناد Kaepernick روز یکشنبه پس از او به ثمر رساند برای بوروسیا برابر اتحادیه برلین انداختن به سمت چپ خود را تا زانو. و استراحت بازوی راست خود را بر ران راست خود و رکوع سر خود را.

یک روز زودتر آمریکایی هافبک وستون McKennie از شالکه عینک بازوبند با دست نوشته پیام "عدالت برای جورج" در اطراف بازوی چپ خود را.

آلمانی فوتبال رئیس فدراسیون فریتز کلر در روز دوشنبه با بیان "احترام بزرگ" برای بازیکنان همبستگی.

"من افتخار می کنم از آنها" کلر گفت. "از نظر اخلاقی من کاملا درک اقدامات خود را در تعطیلات آخر هفته است."

اما کلر ابراز همدردی به نظر می رسد در بیانیه ای اعلام کرد این بازیکن می تواند در عین حال در صورت اقدام انضباطی به دلیل فدراسیون می گوید: بازی "باید باقی می ماند رایگان از اظهارات سیاسی و یا پیام های از هر نوع."

که موضع نشسته خونتان با Piara که کرایه شبکه مانیتور بازی در لیگ اروپا مسابقات نژادپرستی.

"انکار مشخصات بالا در ورزشکاران فرصتی برای ابراز نگرانی در مورد مسائل" Piara گفت: "نه درست است و نه می توان آن را تحت کنترل در پست Kaepernick عصر."

فوتبال اروپا شده است گرفتار نژادی حوادث در بازی با چند نفر روبرو. به عنوان یک جوان سیاه, بازیکن سانچو به صحبت کردن در برابر اندک مجازات برای مجرم در می ایستد و در این زمینه است.

"آن قرار می دهد اعتماد به نفس پایین در, بازیکنان," او گفت: سال گذشته "و عشق به ورزش خواهد شد بسیار به زودی اگر آن را متوقف نمی شود."

از Kaepernick به NBA LeBron James به سانچو ورزشکار فعالیت است و نه دور.

تا به حال سانچو a 20-year-old انگلستان بین المللی, دریافت کارت زرد دوم در روز یکشنبه بازی برای دورتموند او را خارج شده است.

"این است که یک رشته واکنش به اساسی ادعای حقوق بشر و این دقیقا چیزی است که ما لازم نیست در حال حاضر" برندان شواب مدیر اجرایی بازیکنان جهان ارتباط گفت: AP.

سه سال پیش فیفا تعهد به حقوق بشر احترام بگذارد و در مکان های حاکم در بدن میزبان رویدادهای. انکار بازیکنان حق آزادی بیان داخل استادیوم است که در درگیری مستقیم با آن تعهد است.

این قانون (قانون 4.5) منع شعارها و اظهارات در نیاز به تجهیزات بازبینی.

"چگونه می تواند از آن باشد که حقوق مشخصی در دسترس نیست در رشته های ورزشی?" شواب گفت. "ورزش نیاز به در آغوش پیامدهای مثبت که خواهد آمد از آن که یک رهبر اجتماعی به خصوص در یک زمان دشوار است."

انگلیسی تیم گرفت تا علت در روز دوشنبه. بازیکنان از لیگ برتر رهبر لیورپول ارسال شده تصاویر خود را با در نظر گرفتن زانو در این زمینه در ورزشگاه آنفیلد. چلسی گفت: آن ایستاده بود با فلوید و "همه قربانیان در مبارزه با تبعیض و خشونت و بی عدالتی". منچستر یونایتد ستاره پل پوگبا صحبت کرد و از "خشم و درد."

اعلام بازیکنان آلمان برای مبارزه با عدم تحمل را ایجاد کنید تازه خشم.

___

راب هریس در

___

بیشتر AP فوتبال: وtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب