در امریکا اقامت در خانه غذاهای دریایی شراب خواری در حال حاضر چهره virus تهدید

توسط جن Skerritt, دینا شنکر کیم Chipman و مایکل Hirtzer هر تابستان گسترده حوزه های پیچ در پیچ رودخانه که جریان

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط جن Skerritt, دینا شنکر کیم Chipman و مایکل Hirtzer

هر تابستان گسترده حوزه های پیچ در پیچ رودخانه که جریان را به شرقیترین بازوی دریای برینگ تبدیل به یک آهنربا برای خانگی ماهی قزل آلا. و برای نمرات شجاعانه مردان و زنان — بیش از 10 ، 000 در همه — چه کسانی پور به منطقه از راه دور از بریستول, خلیج آلاسکا به شات خود را در به ثمر بزرگ paydays به عنوان فصلی ماهیگیران و کارگران صنعت.

این سال را به عجله wedged در وسط یک بیماری همه گیر خواهد شد خطرناک تر از همیشه است ، این bunkhouses و قایق است که خانه ماهیگیران محکم بسته بندی شده — فقط مرتب کردن بر اساس محیطی که در آن coronavirus رشد است. این کارگران فصلی را در صورت اجباری 14 روز در قرنطینه هنگامی که آنها را وارد دولت اما مردم محلی می ترسند که نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن این ویروس در چک.

"این یک مهاجر اردوگاه کار اساسا — واقعیت این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطرناک" کاترین گفت: Carscallen تجاری ماهیگیر و قایق کاپیتان از خلیج بریستول که تامین نیمی از جهان وحشی sockeye ماهی قزل آلا. "این سخت است تصور کنید که چگونه ما در حال رفتن به جلو و این کار را بدون داشتن برخی از عمده شیوع بیماری در میان ماهیگیران به تنهایی و در میان پردازش کارگران است. این یک خطر بزرگ است."

ایالات متحده ماهیگیری بازدید نوسان کامل در طول ماه های تابستان و با وجود نوپای نشانه هایی از مشکل به شیوع بیماری های پاپ در مراکز مانند آلاسکا اورگان و واشنگتن است. عفونت آمده فقط به عنوان آمریکایی ها در حال بارگذاری است تا در غذاهای دریایی در فروشگاه های مواد غذایی. در یک پیچ و تاب و همه بیش از حد انعکاسی از زمان فعلی مصرف کنندگان تبدیل به اقیانوس indulgences مانند میگو و خرچنگ در پی گوشت ایالات متحده آمریکا-صنعت بحران که دیدم Covid-19 شاتر گوشت گاو و گوشت خوک گیاهان.

در حال حاضر بیماری در صنعت غذاهای دریایی است که آخرین تهدید برای امریکا عرضه مواد غذایی.

کارگران مواد غذایی که تلقی شده است ضروری کارکنان در کسب و کار که عمدتا ماند باز در گیر دیده می شود برخی از بدترین ویروس شیوع هر صنعت در خارج از مراقبت های بهداشتی. هزاران نفر از کارکنان در گیاهان است که فرایند گوشت و میوه و سبزیجات و لبنیات بیمار افتاده اند و ده ها تن کشته شده اند.

در بالای از درد و رنج انسان آن را نیز ضربه به مصرف کنندگان است. فروشگاه های مواد غذایی جیره بندی گوشت خرید پس از تعطیلی کارخانه و کمبود دیگر مواد غذایی هستند ممکن است با شیوع گزارش شده در حداقل 60 گیاهان خارج از صنعت گوشت. در ضمن کارگران مزرعه نیز سقوط بیمار که می تواند باعث زايمان بحران در طول فصل برداشت میوه ها و سبزیجات است.

در آلاسکا بریستول منطقه خلیج سلامت Corp. روز سه شنبه گزارش داد پنجمین Covid-19 مورد برای منطقه مستقل ماهیگیر سقوط بیمار. این پرت و دور افتاده گوشه جنوب غربی آلاسکا تنها قابل دسترسی توسط هواپیما یا قایق بود ویروس رایگان تا زمانی که کارگران فصلی آغاز شده و پس از رسیدن. در حال حاضر به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است که عفونت را نگه نمی افزایش به عنوان آبراه شروع به پشت سر هم با زندگی است.

دیگر آلاسکا ماهیگیری جوامع نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در موارد. در ضمن در اورگان Covid-19 ضربه دو محل از غذاهای دریایی اقیانوس آرام با بیش از 140 بیمار شدن با توجه به دولت مقامات بهداشتی. و مستقر در سیاتل آمریکا Seafoods گفت: حدود 120 خدمه از سه کشتی را آزمایش مثبت است.

اگر ماهیگیری خدمه سقوط بیمار از آن می تواند به جلوگیری از قایق از بیرون رفتن.

در آمریکا غذاهای دریایی به سه کشتی که در آن کارکنان مریض شدم در حال حاضر در حال idled در بندر سیاتل برای تمیز کردن عمیق و همه کارکنان که روی عرشه کشتی در حال تهدید این شرکت اعلام کرد.

"ما همچنان به همکاری با ما بهداشت عمومی همکاران به تنظیمات مناسب برای پروتکل های ما بر اساس رشد بدن از دانش در مورد این ویروس" رئیس اجرایی Mikel دورهام گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "ما باید تمدید قرنطینه قبل از رفتن به دریا به 14 روز و ما نیاز به دو منفی بینی گرد و خاک آزمایشات قبل از خدمه می تواند در هیئت مدیره یک کشتی است."

در Bristol Bay Carscallen می گوید او خواهید مطمئن شوید که هر کسی که با این نسخهها کار بر روی قایق خود را مورد آزمایش قرار قبل از آنها سر به دریا. خدمه او خواهد ماند قرنطینه قبل از رفتن به خارج و نه در تعامل با دیگر قایق, او گفت:. در طول فرایند فروش ماهی به قایق بزرگتر و یا تخلیه کارگران خود را حفظ فاصله و پوشیدن ماسک.

"تا آنجا که به رفاقت و داشتن احزاب بیش از آبجو و آن نوع از چیزی که پس از کار است که تنها نمی تواند این سال اتفاق می افتد. آن را خیلی زود به می گویند که آیا کل ناوگان در حال رفتن به آن را به طور جدی یا نه" او گفت:.

آمریکایی ها در حال حاضر در حال خوردن بیشتر غذاهای دریایی قبل از همه گیر در میان یک تغییر نسبت به کرایه سالم. اما بسیاری از مصرف در محل رستوران. پس از مستند اقدامات بسته ناهار خوری-از گزینه های مصرف کنندگان ساخته شده است "تلاش هماهنگ به خود غذاهای دریایی تعمیر در منزل" گفت: Scott McKenzie, جهانی, هوش رهبر در تجزیه و تحلیل شرکت Nielsen.

خرده فروشی برای غذاهای دریایی رز 26 درصد در 13 هفته به پایان رسید 30 مه از یک سال پیش از آن به عنوان افزایش قیمت و عرضه زنجیره موانع برای گوشت درخواست مصرف کنندگان به نگاه دیگر پروتئین های مکنزی گفت. در هفته منتهی به 30 مه فروش خرچنگ دو برابر از 2019.

صنعت غذاهای دریایی برای حدود 145 میلیارد دلار در فروش و حدود 1.7 میلیون شغل در ایالات متحده با توجه به ملی شیلات موسسه تجارت ، اکثریت قریب به اتفاق کسانی که خرید و فروش — 70% — بیا از رستوران ها.

و در حالی که ماهیگیر شده اند خوشحالم که پرش در فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش آن هنوز به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای رستوران کسری. که یکی از دلایل غذاهای دریایی می تواند فرار از کمبود دیده می شود در صنعت گوشت.

بسیاری از تولید کنندگان شده است "گیر با راه بیش از حد محصول" گفت: گرگ, Bolton, غذاهای پژوهش و فناوری در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

که به ترجمه برخی از قیمت های پایین تر. دریا حلزون اسکالوپ سقوط 12% در ماه آوریل از سال قبل به $9.25 یک پوند در حالی که مزرعه-مطرح سفید میگو ضربه $3.67 یک پوند کاهش 7.3% با توجه به تحقیقات شرکت Urner بری است که ردیابی قیمت مواد غذایی پس از سال 1858. برف خرچنگ به فروش می رسد برای $6.95 قیمت یک پوند در اوایل ماه مه کاهش 15 درصد از سال قبل است.

تا به حال این صنعت دریایی شده است نسبتا صدمه ندیده با شیوع کروناویروس. صنعت کارشناسان می گویند که حتی اگر موارد شروع به افزایش عرضه خرید اینترنتی بعید است که به عنوان بزرگ به عنوان آن را برای گوشت است. چرا که تولید غذاهای دریایی بسیار کمتر متمرکز شده و تعداد بسیاری از لینک ها در آن زنجیره تامین از fishmongers به توزیع کنندگان آن را زیرک تر و کمتر احتمال دارد برای دیدن گسترده ظرفیت مسائل.

"در داخل غذاهای دریایی ما بی ربط و بسیار گسترش-از زنجیره تامین مورد استفاده قرار گیرد برای دریافت سرگرم کننده ساخته شده از آن را در نهایت کار به خارج گفت:" شان ویتنبرگ از بنیانگذاران تن پاکر امن گرفتن.

غذاهای دریایی پردازش امکانات نیز کوچکتر از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به طوری که اگر یکی پایین می رود آن کمتر تاثیر بر عرضه کلی. بزرگترین خرچنگ تسهیلات در, مین, استخدام و بین 200 تا 250 نفر و تنها وجود دارد یک زن و شوهر از امکانات در دولت است که اندازه و گفت: آنی Tselikis مدیر اجرایی مین خرچنگ نمایندگی های انجمن. در مقابل وجود دارد به طور منظم بیش از 1000 کارگر در امریکا عمده گیاهان گوشت.

در حالی که مصرف کنندگان می تواند محافظت از بزرگ تامین کمبود ویروس ممکن است هنوز هم قابل توجه عوارض برای برخی از تولید کنندگان. که می تواند اضافه کردن به احساس درد از عدم رستوران تقاضا می آید و آن را پس از ایالات متحده خرچنگ شیلات در حال حاضر آمار توسط چینی تعرفه ها در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

اخیر شیلات موسسه نظرسنجی از 15 توزیع کنندگان غذاهای دریایی یافت می شود آنها انتظار می رود برای از دست دادن $113 میلیون دلار به طور متوسط در این سال و کاهش در فروش بیش از 40 درصد است.

برخی از آلاسکا ماهیگیر که در درجه اول کار به عنوان کوچک مستقل کسب و کار در حال حاضر شاهد جلب واکشی نیمی از آنچه در سال گذشته در این زمان گفت: جیمی اوکانر یک نسل پنجم ماهی قزل آلا فیشر از خلیج بریستول. او همچنین به عنوان مدیر مشغول به کار Waterfronts برای آلاسکا دریایی شورای حفاظت.

هر چند صنعت غذاهای دریایی است که اختصاص داده شده به دریافت 300 میلیون دلار در دولت فدرال 2 تریلیون دلار ویروس امداد بسته محرک بودجه آهسته بوده است به شدت به صنعت و "ما نمی دانیم که از یک شرکت دریایی که دیده می شود یک سکه" گفت: Linsee فاولر سخنگوی ملی شیلات موسسه.

هنوز ماهی قزل آلا فیشر اوکانر و دیگران نقطه به نقطه در دراز مدت مزایای صنعت از افزایش در خانه غذاهای دریایی مصرف کنید.

"هنگامی که مصرف کنندگان یادگیری چند دستور العمل غذاهای آنها مانند آنها به احتمال زیاد به ادامه پخت و پز غذاهای دریایی در خانه گفت:" ربکا همیلتون استاد بازاریابی در دانشگاه جورج تاون را یوتا david اکلز مدرسه کسب و کار است.

---

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسطtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب