آمریکایی ها رای گیری در سگ و بز به عنوان شهرداران

برای انتخاب به عنوان "شهردار" در نظر گرفته شده است یک افتخار بزرگ است و آن را قطعا یک عنوان به عطسه در است. هر

توسط NEWSSHANS در 12 تیر 1399

برای انتخاب به عنوان "شهردار" در نظر گرفته شده است یک افتخار بزرگ است و آن را قطعا یک عنوان به عطسه در است. هر فردی که برنده بسیار مورد احترام و موقعیت از طریق انتخابات عمومی می تواند به خود افتخار. بعلاوه اینکه یک شهردار خوب است به آسانی به عنوان آن به نظر می رسد. شهرداران نیاز به رهبری قوی و با کیفیت و ادراک سیاسی و توانایی برای جذب کسب و کار, شغل و گردشگران است. در ایالات متحده کاملا چند "منحصر به فرد" شهرداران منصوب شده اند برای برگزاری مراسم عناوین خود را به دلیل نادر طبیعت است.

آنچه در آن طول می کشد

این همه آغاز شده در سال 1938 هنگامی که شهردار سیمونز از واشنگتن یک دموکرات قرار دادن یک قاطر به نام بوستون کورتیس در انتخابات. با دیگر نامزدهای بوستون بود بموقع انتخاب و نامزد جمهوری خواه حوزه Committeeman. شهردار ترفند کمی معنی بود اما ظاهرا انجام شده در روح شوخی. شهردار سیمونز قطعا موفق به اثبات یک نکته در مورد رای دهندگان نمی دانستند که آنها در حال رای گیری برای.

Brynneth Pawltro

در سال 2016 یک شایان ستایش pitbull به نام Brynneth Pawltro انتخاب شد به عنوان تشریفاتی شهردار خرگوش, مخلوط, Kentucky. گفته شد که او در برابر برخی از رقابت سختی که او در برابر یک استعداد گربه درجه یک مرغ و یک لذت خر در پای صندوقهای رای است. زمان مناسب آن بود بیش از حد, به عنوان آن را در زمان تقریبا یک سال برای شهردار جدید انتخاب شود. محترم لوسی لو یک لودگی مرز سگ گله اسکاتلندی را ترک کرده بود در نوامبر 2015. در حال حاضر در خرگوش هش که بسیار به عقب گذاشته, شهر, هزینه های آن تنها ایالات متحده$1 برای رای دادن در انتخابات است. تمام درآمد حاصل از رفتن به خرگوش هش General Store. نوشیدن در انتخابات تشویق است در اینجا به عنوان مردم تمایل به اهدای پول بیشتر زمانی که آنها برخی از "روح" در آنها است.

The honorable Lucy Lou, a sassy Border Collie had left office in November 2015. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

محترم لوسی لو یک لودگی مرز سگ گله اسکاتلندی را ترک کرده بود در نوامبر 2015. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

گربه با چشم زمرد

یک گربه با بزرگترین سبزترین چشم همیشه انتخاب شد جناب شهردار از یک روستای عجیب و جالب به نام Omena. "شیرین ترش" انتخاب شد به شهردار Omena میشیگان در ماه ژوئیه 2018. دوستانه ایجاد کرد خانه را به حدود 300 خانواده ها شاد. به تازگی روستا انتخابات شورای آورده در قانون جدید. تنها حیوانی نامزدهای زندگی در Omena مجاز به اجرا برای دفتر. برای رای دادن در Omena انتخابات هزینه آن 1 دلار و پول اهدا شده به این شهر تاریخی جامعه است. در سال 2018 انتخابات مطرح شده بیش US$7,000.

بد بو بز

لینکلن تا به حال فقط خود را جشن گرفتند 3rd birthday وقتی او انتخاب شد به موقعیت محترم به عنوان شهردار از نمایشگاه پناهگاه. اهل کشور نوبی یا حبشه بز را شکست داد Samoyed سگ به نام Sammie توسط یک حاشیه باریک برای تبدیل شدن به شهر اولین شهردار در مارس 2019. انتخابات آغاز شده است به عنوان جمع آوری کمک برای جایگزین کردن یک زمین بازی مدرسه. ظاهرا آن "تبدیل به یک درس مدنی برای کودکان است." آن را بموقع گزارش داد که اولین چیزی که لینکلن را پس از ادای سوگند وارد اتاق شد و به سرعت از بین بردن خود را بر این اساس. یکی ممکن است آن را به "همه در یک روز کاری!"

Lincoln had just celebrated his 3rd birthday when he was elected to the esteemed position as mayor of Fair Haven. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

لینکلن تا به حال فقط خود را جشن گرفتند 3rd birthday وقتی او انتخاب شد به موقعیت محترم به عنوان شهردار از نمایشگاه پناهگاه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Pawprints

در یک شهر کوچک به نام Talkeetna نام "دنالی" است ، حدود 900 نفر در داخل و اطراف روستا. آن را در واقع در حدود دو ساعت در شمال لنگرگاه است. این "دنالی" هر کس صحبت کردن در مورد است دنالی معروف کوه در شمال امریکا است. این در واقع نام یک بسیار برجسته گربه است که ساکن در محلی general store. دنالی است که شهردار فعلی Talkeetna. او این مسئولیت بزرگ از زیر در نامی pawprints از Stubbs قبلی شهردار. Stubbs شناخته شده بود به عنوان Fonzi از گربه ها. او نام Stubbs برای خود دم کوتاه برگزار شد و پست شهردار از سال 1997. Stubbs گذشت در ماه جولای 2017 در گرند سن 20 و او است که هنوز هم بشدت از دست رفته توسط بسیاری از. اما دنالی کردم این یکی ضبط. او بدون شک بهترین گربه برای کار به عنوان او بسیار عالی است در نگه داشتن موش و دیگر nasties در خلیج.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ماجراهای در مدرسه در منزل: باید ها و نبایدها


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن