آمریکا کارکنان بهداشتی درمانی در معرض خطر از تقلبی چینی ماسک

در حالی که بهداشت و درمان کارگران در ایالات متحده آمریکا در حال قرار دادن زندگی خود را در خط درمان COVID-19 بی

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

در حالی که بهداشت و درمان کارگران در ایالات متحده آمریکا در حال قرار دادن زندگی خود را در خط درمان COVID-19 بیماران مبتلا به واقعیت مایه تاسف است که بسیاری از آنها مجبور به پوشیدن ماسک تقلبی از چین که کمی به هیچ حفاظت در برابر CCP coronavirus. پس از همه گیر شروع مهاجرت و گمرک را تحقیقات امنیت داخلی وزارت ساخته شده است 11 دستگیری و 519 تشنج مربوط به تقلبی لوازم پزشکی.

جعلی ماسک

یکی حمل و نقل از ماسک تقلبی کشف شد در یک انبار در جنوب کالیفرنیا که با نام "Shanghai Dasheng." N95 ماسک در انبار داشتند جعلی تمبر با هدف گمراه کردن خریداران به فکر آنها تایید شده توسط ایالات متحده موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH). این خاص تصویب نشان می دهد که محصول امن است برای استفاده توسط کارکنان بهداشت و درمان. اما مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در حال حاضر با صدور یک هشدار است که تمام N95 ماسک با گوش حلقه که با مته سوراخ به نام شانگهای Dasheng تقلبی بود.

"گوش حلقه ماسک ها کمتر از گران قیمت برای تولید به دلیل تسمه متصل هستند با چسب به صورت پوشش در حالی که هدبند واقعی N95s نیز به نام ماسک باید بخیه استاپلر یا لحیم به ایجاد یک مهر و موم تنگ تر بیش از بینی و دهان و... و حتی اگر electrocharged الیاف در پارچه هستند و ماسک با گوش حلقه به عنوان موثر نیست چرا که کوچک قطرات موجود در هوا حمل این ویروس را می مکیده از طریق ترک" با توجه به AP اخبار.

(Image: Screenshot / YouTube)

هدبند واقعی N95 ماسک ارائه تنگ مهر و موم بیش از بینی و دهان. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در ماه مارس گزارش شده بود که Valpro رنجر 821 و 821V ماسک بودند که ترویج از طریق وب سایت به عنوان داشتن گواهی شده "N95" توسط NIOSH. اما CDC بعد تایید کرد که این محصولات تقلبی بود و تا به حال جعلی تصویب اعداد است که در واقع اختصاص داده شده به 3M. این محصولات به زودی حذف شده از وب سایت های تجارت الکترونیکی.

اخیر NIOSH آزمون در 67 N95 ماسک وارداتی توسط ایالات متحده نشان داد که تقریبا 60 درصد از آنها موفق به دیدار با استاندارد مسدود کردن 95 درصد از ذرات. یک KN95 ماسک است که چینی ها معادل N95 استاندارد تنها قادر به فیلتر کردن 50 درصد از ذرات در حالی که یکی دیگر در همان حمل و نقل فیلتر شده تنها 35 درصد است. غیر مجاز FDA آرم نیز داشت در برخی از ماسک.

یک تست توسط FDA در بر داشت که یکی از محموله های چینی KN95 ماسک تنها مسدود 1 درصد از ذرات که اساسا بدان معنی است که آنها کاملا بدون استفاده است. نگران گسترش سلاح های جعلی محصولات عام, دولت آمریکا را ممنوع کرده است 66 شرکت های چینی از پزشکی فروش ماسک صورت. با این کار تنها 14 شرکت های چینی در حال حاضر مجوز به تامین ماسک به پزشکی ایالات متحده کارگران است.

A test by the FDA found that one of the shipments of Chinese KN95 masks only blocked 1 percent of particles, which essentially means that it was of absolutely no use. (Image: Screenshot / YouTube)

یک تست توسط FDA در بر داشت که یکی از محموله های چینی KN95 ماسک تنها مسدود 1 درصد از ذرات که اساسا بدان معنی است که آنها کاملا بدون استفاده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ضد تراست مسائل

دولت ایالات متحده به زودی با استناد به یک قانون است که سپر شرکت از مقررات ضد تراست به طوری که آنها می تواند در حفظ و تامین تجهیزات پزشکی و بدون محدودیت. دولت ظاهرا درگیر در بحث و مذاکره با بخش خصوصی کسب و کار برای 5 سال قرارداد تامین تجهیزات پزشکی مواد حفاظتی واکسن و داروها. این توافق شامل یک ارائه دفاع تولید قانون است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای بحث در مورد عرضه و قیمت محصولات بدون شکستن قوانین ضد تراست.

مقررات ضد تراست در اصل با هدف حفاظت از مشتریان از درنده شیوه های کسب و کار. تحت شرایط عادی و شرکت ها و دولت ها تصمیم گیری بازار قیمت یک محصول می تواند یک عمل است که می شکند قوانین ضد تراست پس از آن به طور بالقوه شامل دستکاری قیمت. اما در شرایط فعلی که آمریکا با آن مواجه است کمبود تجهیزات پزشکی برای مقابله با تهدید COVID-19 گونه مقررات را می توان نادیده گرفته و برای عموم خوب است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین مصرف بیش از دلار هنگ کنگ


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب