مشاور: چین خواهد شد افتخار ایران می خواهد بهتر ما روابط

پکن (AP) — پکن را افتخار خود معامله تجاری با ایالات متحده و می خواهد برای دیدن بهتر روابط با واشنگتن ارشد مقام

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

پکن (AP) — پکن را افتخار خود معامله تجاری با ایالات متحده و می خواهد برای دیدن بهتر روابط با واشنگتن ارشد مقامات چینی روز پنجشنبه گفت.

زو Guangyao یک وزیر دارایی سابق و مشاور کابینه گفت: دو کشور باید "وقت" در بهبود روابط کمک به هماهنگی بهتر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

او و دیگر مقامات به خبرنگاران در پکن که دو تا از بزرگترین اقتصادهای هستند تا از نزدیک در هم پیچیده است که آنها باید راهی برای همکاری با یکدیگر به دلیل عدم همکاری آمده است در یک "قیمت بالا."

"ارتباط نزدیک بین چین و آمریکا اقتصادهای نتیجه چهار دهه کار سخت در هر دو طرف و نیز بازتابی از خواسته های مصرف کنندگان در چین و ایالات متحده" زو گفت.

"چنین وابستگی متقابل نمی خواهد ناپدید می شوند به سادگی از آنجا که برخی از مردم سر و صدا برای 'واشدن.'"

زو گفت: روابط با آمریکا شد "دور از رضایت" با ارتباطات در یک "وقفه."

"ما امیدواریم که از طریق ارتباطات ما می تواند به افزایش همکاری و اعتماد متقابل" او گفت:.

تحریم هایش بیش از پکن دست زدن به کروناویروس جدید که برای اولین بار ظاهر در چین مرکزی در اواخر سال گذشته و سال اخیر تصویب قانون نیاز به نیمه خودمختار سرزمین از هنگ کنگ به پیاده سازی امنیت ملی قانون است.

قانون اضافه شده است به نگرانی های که در این مستعمره سابق بریتانیا در حال از دست دادن موقعیت ویژه پکن وعده داده شده آن زمانی که آن را در زمان کنترل در سال 1997.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به این حرکت اعلام کرد که دلار هنگ کنگ است که دیگر مستقل خواهد بود و محروم از آن ترجیحی تجارت و بازرگانی وضعیت.

مقامات اصرار چین زیر را از طریق وعده به خرید بیشتر از ایالات متحده و محصولات دیگر تعهدات است.

پیشرفت در موقت موافقتنامه تجارت آزاد کمک کرده است که صاف اصطکاک بر تجارت و تکنولوژی هنوز مشخص نیست, تا حدودی به دلیل اختلال در آورده با مستندات شامل همه گیر.

"عینی صحبت اپیدمی تا به حال تاثیر بر اجرای این توافق اما در این نوع از وضعیت چین تاکید می کند که ما باید به کار سخت با هم برای اطمینان از اجرای فاز 1 توافق" زو گفت.

به گفته مقامات پکن شد مجهز به غلبه بر مشکلات اقتصادی بدتر شده توسط pandemic با فضای کافی برای هر دو پولی و سیاست های مالی.

مانند آمریکا و چین یک بازار داخلی است که هنوز هم نسبتا توسعه نیافته با بکر تقاضا گفت: Tang حداقل یک اقتصاددان و شورای دولتی مشاور.

اگر چه داده ها ممکن است ملال انگیز شد آنها منعکس سفارشات لغو شده در اوج این بیماری همه گیر در بسیاری از کشورها است. و بسیاری از مصرف کنندگان چینی ستون بندی شده اند تا پس انداز در حالی که آنها در خانه مانده و در طول و پس از قرنطینه مستندات.

"در ماه ژوئن یا جولای خواهیم دید بهبود به ویژه در بهبود بازار داخلی در نیمه دوم سال و اقتصاد چین را بسیار قوی, دوباره بجای اول برگشتن" تانگ گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن