یک روش ساده برای خلاص شدن از حواس او را پرت

فرد به طور متوسط امروزه تکامل یافته است کمی شیب رو به پایین در وضعیت مکرر از گوشی های هوشمند استفاده است. ما ه

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

فرد به طور متوسط امروزه تکامل یافته است کمی شیب رو به پایین در وضعیت مکرر از گوشی های هوشمند استفاده است. ما هرگز زمان بیشتری را صرف نگاه کردن در تمامیت وجود ما گونه است. در حال حاضر وجود ندارد و در واقع هر گونه آمار در آن است. اما فکر می کنم در مورد آن — در مترو سکس در ساحل, سکس در اتوبوس, اتوبوس, در خانه, در محل کار در مدرسه — چشم همگان چسب ها به دستگاه های خود را. هیچ کس به نظر می رسد در جهان که در حال گذر است. بنابراین اگر شما احساس می کنید که شما صرف زمان بیش از حد در گوشی, در اینجا چند گزینه برای شما را به قطع ارتباط با دستگاه.

غیرفعال کردن اطلاعیه ها

این یک راه حل ساده اما بسیار موثر. وجود دارد چیزی است که روانشناسان آن را "Zeigarnik اثر است." این اساسا بدان معنی است که یک "حلقه" باز می شود تا زمانی که شما می شنوید دینگ از اطلاع رسانی بل. و شما به خودتان پیدا کنید خارش آن را به اتمام. این می تواند مهم زندگی و مرگ حق است ؟ "حلقه" نمی شود تا زمانی که شما باز کردن برنامه برای دیدن آنچه که اطلاع رسانی بود. اما آنچه معمولا اتفاق می افتد این است که برنامه شما با بیشتر اطلاعات جالب و به شما پایان ندارد تا با قرار دادن این دستگاه را برای بعد از 15 دقیقه. در این برنامه شرکت هوشمند هستند و در آنها ساخته شده است برنامه های خود را به شما را به دریافت بیشتر کوتاه مدت لذت ممکن است. بنابراین اولین گام این است که به سقوط در دام خاموش کردن اعلانها و هشدارها.

حذف برنامه های کاربردی

دمدمی مزاجی نیست. این برنامه به شما هزینه و زمان. و زمان بی نهایت نیست. چرا شما می خواهید به اختصاص بخش عمده ای از زندگی خود به دنبال افراد دیگر سگ عکس? مطمئن, آنها, زیبا و دلفریب, اما آن است که واقعا ارزش آن را? دانلود یک نرم افزار مانند pop-ups ads (طنز) و خود را پیگیری برنامه های مختلف استفاده از زمان. کشف کردن که شرکت کردم توجه خود را بیشتر. چه کسی بیشتر پول از شما ؟ حذف آن برنامه از صفحه اصلی دستگاه یکی از شما با شما حمل به کار می کنند. باید آن را تنها بر روی دستگاه شما در خانه است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

چرا شما می خواهید به اختصاص بخش عمده ای از زندگی خود به دنبال افراد دیگر سگ عکس? (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

جایگزین برنامه زمان

پیدا کردن یک سرگرمی چیزی یاد بگیرند کتاب خواندن و ورزش و پیاده روی, تمیز کردن خانه خود را برنامه ریزی هفته و یا انجام کاری که به شما می دهد بیشتر در دراز مدت شادی و رضایت از کشیدن بالا, پایین, چپ, راست. اگر شما وقت آزاد انجام کاری سرگرم کننده, فعال, فیزیکی. و یا فقط به سادگی نشستن. شما می توانید مدیریت به انجام این کار ؟ به سادگی نشستن برای یک ساعت. شما می توانید خرس خودتان ؟ یادگیری برای انجام آن است. این یک مهارت خوب به — گرفتن راحت با خودتان است. هنگامی که شما توسعه یک سرگرمی شما می توانید برخی از خوب و سالم ارتباط با افراد دیگر.

واقعا تمرکز

زمانی که شما نشستن به کار تمرکز بر آنچه در دست است. خاموش کردن تلفن و دیگر حواس او را پرت و به سادگی تمرکز بر روی کاری که در مقابل از شما. این است که به طور فزاینده ای دشوار در ما پریشان در جهان. انجام این کار باعث می شود شما سازنده تر. در زمان کمتر شما را به انجام بیشتر. این امر به ویژه مهم است که شما باید در ذهن فشرده وظایف.

اولویت های

این یک افسانه هنگامی که مردم می گویند که آنها لازم نیست که زمان برای انجام کاری. واقعیت این است که نه تنها اولویت خود را. آنها می خواهم به فکر می کنم که در آن است. اما در واقع این طور نیست. شما با انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید شما می خواهید به انجام نه لزوما کسانی که شما نیاز به انجام است. پس از آن در واقع بستگی به این مشکل از اراده و نظم و انضباط.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مردم اغلب می گویند که آنها لازم نیست که زمان برای انجام کاری در زمانی که حقیقت این است که آنها فقط نمی خواهید به آن را به یک اولویت است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

راه حل

طرح خود را به هفته و روز به درستی. قرار نیست بیش از حد بسیاری از چیزهایی که در این لیست به انجام. فقط یک یا دو چیز شما نیاز به انجام است که بعد. هنگامی که انجام می شود تمرین نگه دارید و آن را به یک عادت. این راه حل ساده برای نگه داشتن شما را منحرف چیزهای آیا آن را بر روی تلفن و یا آنلاین.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

نگه داشتن خانه خود را به دنبال مناسب با کودکان و نوجوانان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب