یک میله مناقصه برای متس می خواهد بازیکنان را قبول درپوش سیستم

توسط رونالد BLUM نیویورک (AP) — الکس رودریگز در میان چهار گروه از داوطلبان ممکن است برای خرید متس نیویورک به ن

توسط NEWSSHANS در 27 تیر 1399

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — الکس رودریگز در میان چهار گروه از داوطلبان ممکن است برای خرید متس نیویورک به نام برای بازیکنان بیس بال به قبول این نوع از درآمد های سیستم است که به حقوق و دستمزد کلاه و موجب سریع مخالفت اتحادیه.

پس از سقوط کارگری ایران خرید و فروش با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس روابط لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان در ارتباط هستند و در پایین ترین نقطه در یک ربع قرن. طرف به نظر می رسد به رهبری به یک بهار آموزش و تحریم در سال 2022.

آماده سازی برای شروع فصل سوم خود را به عنوان یک تحلیلگر در ESPN یکشنبه شب telecasts, رودریگز گفت: بازیکنان بیس بال' اهرم تغییر کرده بود از آنجایی که آنها در مبارزه صاحبان حقوق و دستمزد-کلاه پیشنهاد با 7 1/2-ماه اعتصاب در 1994-95. او گفت: rise of NFL و NBA حال تغییر معادله همراه با رسانه های دیجیتال و گفت: بازیکنان در انجمن باید کار مشترک با MLB برای بالا بردن این سهم بازار.

"تنها راه آن را به اتفاق می افتد این است که اگر آنها را به جدول و می گویند شماره 1 هدف بیایید از $10 به 15 میلیارد دلار و پس از آن ما را تقسیم اقتصاد به طور مساوی او گفت:" روز شنبه طی یک کنفرانس تلفنی. "اما این نوع از گفتگو به جای جنگ و مبارزه در برابر یکدیگر به دلیل وجود بیش از حد رقابت خارج وجود دارد در حال حاضر."

بیس بال کمیسر راب مانفرد طور یک جانبه اعلام کرد 60-بازی برنامه در این سال به عنوان اتحادیه باز نگه داشته امکان تشکیل پرونده شکایت متهم تیم مذاکره در ایمان بد است.

این اتحادیه از دست شکایت این سال را متهم به شیکاگو توله دستکاری زمان سرویس از ستاره سوم baseman کریس برایانت به تاخیر خود را واجد شرایط برای رایگان آژانس و در انتظار شکایت شارژ چندین تیم با شکست به درستی استفاده از درآمد حاصل از درآمد های طرح بزرگ در میان باشگاه های لیگ.

رودریگز ساخته شده حدود 448 میلیون در لیگ حرفه ای است. او با عرضه تگزاس در ماه جولای سال 1994 و ارسال شد به سه-10 روز قبل از اعتصاب آغاز شده در Aug. 12. و او را یک "به درک که این اهرم از بازیکنان در سال 1994 بود کاملا متفاوت از امروز است."

"سپس ما تا به حال یک کنترل در ورزش حرفه ای. بیس بال 1 بود," او گفت:. "امروز NBA بین المللی تبدیل شده کنگلومرا NFL یک نیروی عظیم منهدم کننده. در آن زمان وجود نداشت Netflix وجود نداشت Snapchat وجود نداشت دیزنی+ ESPN+ و همه چیز را آنها انجام می دهند برای جلب توجه خود را. امروز ما باید واقعا کار مشترک با بازیکنان و صاحبان بگویم چگونه ما در رقابت با هم برای تبدیل شدن به شماره 1?"

رودریگز که تبدیل 45 در جولای 27, یک سه بار لیگ آمریکا MVP. او معلق توسط MLB برای کل 2014 فصل برای نقض ورزشی مبارزه با مواد مخدر را توافق و قرارداد کار. بازیکنان در انجمن ثبت یک شکایت از طرف او و اگر چه تعلیق شد کاهش می یابد, داور فردریک هوروویتس ترمیم $2,868,852 از 25 میلیون دلار حقوق و دستمزد که برای فصل 21/183rds از کل.

بازیکنان بیس بال را در برابر انواع درپوش حقوق و درآمد های استفاده شده توسط NFL, NBA و NHL.

"الکس بهره برده تا آنجا که هر کسی از جنگ این اتحادیه در مبارزه علیه صاحبان تلاش های مکرر برای دریافت حقوق و دستمزد کلاه" اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. "در حال حاضر که او در تلاش است برای تبدیل شدن به یک صاحب خود را چشم انداز خود را به نظر می رسد متفاوت است. و این دیدگاه منعکس نمی کند به نفع بازیکنان است."

رودریگز و دختر جنیفر لوپز در میان مناقصه برای متس حفظ جی پی مورگان چیس به عنوان مشاور پس از Wilpon و کاتز خانواده موفق به بستن قرارداد با صندوق های تامینی مدیر استیون کوهن.

کوهن خریداری 8% مشارکت محدود سهام در سال 2012 برای $40 میلیون و معامله که موفق به نزدیک دیده اند او را به دست آوردن 80% کنترل سهم در یک معامله که ارزش این تیم در $2.6 میلیارد دلار است.

چهار مناقصه داده خواهد شد و اطلاعات بیشتر برای دور دوم مناقصه در چند هفته یک فرد آشنا با مناقصه آسوشیتدپرس گفت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اطلاعیه ها ساخته شد.

این Wilpon و کاتز خانواده امید به یک معامله در محل در زمان فروش را تا پایان سال 2020 فرد گفت. یک پیشنهاد توافق به احتمال زیاد نیاز به سه ماه زمان سرب برای MLB بررسی قبل از رای گیری برای تصویب.

رودریگز به احتمال زیاد نمی خواهد پخش متس بازی در حالی که مناقصه برای تیم ESPN معاون ارشد رئیس جمهور از تولید و کنترل از راه دور حوادث را علامت ناخالص گفت. جیک جیک جونز کار خواهد کرد بریوز-متس بازی با جان Sciambi در جولای 26, ESPN اولین یکشنبه شب در برنامه تلویزیونی این سال است. رودریگز و مت Vasgersian پخش خواهد شد بازی دوم doubleheader که شب San Francisco Giants' بازی در لس آنجلس داجرز.

این متس در حال حاضر برنامه ریزی برای هر یکشنبه شب بازی.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن