بهتر از شما: چرا عجله خوب است

چند بار در زندگی خود مردم می توانند تصمیم گیری های بیش از حد به سرعت و پس از آن تا پایان تاسف خود را انتخاب کن

توسط NEWSSHANS در 21 اردیبهشت 1399

چند بار در زندگی خود مردم می توانند تصمیم گیری های بیش از حد به سرعت و پس از آن تا پایان تاسف خود را انتخاب کند. گرفتن برخی از زمان به دقت در نظر گرفتن عواقب اقدامات خود را به اطمینان حاصل شود که در دراز مدت مشکلات دیگر نمی خواهد از حد از یک نگرانی است.

دام اقدام بیش از حد سریع

با توجه به برآورد یک خریدار تصمیم به خرید یک آیتم در حدود 2.5 ثانیه است. این باید توضیح دهد که چرا بسیاری از مردم به پایان رسید تا در بدهی کارت اعتباری — خرید و ضربه. آنها چیزی است که آنها متوجه است که آنها فقط می توانید آن را شارژ و بلافاصله جلو حرکت برای ارضای تمایل خود را. آن است که تنها پس از به دست آوردن آیتم و صرف برخی از زمان با آن است که فرد متوجه می شود که خرید در این مورد نشده اند ممکن است یک ایده خوب است. این یک مثال کامل از چرا شتابزده تصمیم گیری برای شما خوب نیست — آنها نمیتواند احساسات جای عقلانیت.

فشار به تصمیم گیری سریع را می توان فوق العاده ای که یکی به انتخاب از چندین جایگزین و یا خطر از دست دادن سود. برای مثال هنگامی که شما درخواست برای مشاغل متعدد چند ممکن است پاسخ دادن به شما مهلت از فقط یک زن و شوهر از روز به قبول پیشنهاد کار. استرس از دست دادن بهترین پرداخت ممکن است شما را مجبور به عجله به آن را انتخاب کنید بیش از دیگران است. اما شما نمی خواهد باید در نظر گرفته شود عوامل دیگر مانند زمان مورد نیاز برای رفت و آمد به محل کار فرهنگ مالیات درگیر پردازش کمیسیون ، چرا ؟

(Image via pixabay / CC0 1.0)

فشار به تصمیم گیری سریع را می توان فوق العاده ای که یکی به انتخاب از چندین جایگزین و یا خطر از دست دادن سود. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

زیرا ذهن خود را اشغال شده بود با تصمیم گیری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اگر شما تا به حال آرام و منطقی تجزیه و تحلیل هر فرصت لیست از جوانب مثبت و منفی می تواند شما را ساخته اند حق انتخاب. و این است یکی از اسرار نه تحت فشار بودن برای تصمیم گیری شتابزده — همیشه به یاد داشته باشید به وزن مزایای برابر معایب. هنگامی که شما وضعیت خود را از ذهن به دنبال این قانون برای هر تصمیم گیری شما را, شما به زودی متوقف ساخت شتابزده تصمیم گیری. و شما بهتر است در این عنوان شما به دست آوردن تجربه.

در حال حاضر این به این معنا نیست که شما هرگز نباید تصمیم گیری سریع و همیشه باید عمدی در همه چیز. نوچ. گاهی اوقات شما هیچ چاره ای اما برای تصمیم گیری به سرعت — هنگامی که انتخاب خود را در حال رفتن به عواقب جدی داشته باشد. "وجود دارد بسیاری از مواقع در زندگی زمانی که هزینه عمل نمی, بالاتر از ساخت یک خطا در قضاوت. برای مثال اگر تصمیم این است که آیا یا نه به تعطیل یک راکتور هسته ای در حضور یک پتانسیل بحران, من ترجیح می دهم میگفت" جفری اسکال یک استاد علوم اعصاب می گوید به Vanderbilt.

به دست آوردن وزن

در اینجا چیزی است که شما ممکن است آگاه باشند — افرادی که اغلب شتابزده, تدبیر تصمیم گیری تمایل به چاق! این مشاهده شد توسط محققان دانشگاه دالاس که بر این باورند که پرداختن به ضربه ای ویژگی های شخصیتی می تواند کمک 70 درصد از شهروندان آمریکایی که چاق هستند یا اضافه وزن دارند. برای مطالعه محققان در نگاه 45 افراد بین سنین 22 و 43 که تا به حال به طور متوسط شاخص توده بدن (BMI) از 30.7.

(Image: Screenshot / YouTube)

افرادی که اغلب شتابزده, تدبیر تصمیم گیری تمایل به سمت چاقی است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تیم مورد تجزیه و تحلیل سه اقدامات برای تعیین چگونه ضربه رفتارهای تاثیر وزن خود گزارش آزمایش عصب و تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI). محققان دریافتند که افراد با BMI بالا به پایان رسید تا با تغییر عملکرد عصبی در مقایسه با زمانی که در برابر افراد با وزن طبیعی است. مانند یکپارچه سازی راه حل برای کاهش ضربه رفتارهای ممکن است به زودی تبدیل به یک جزء به طور منظم از برنامه های کاهش وزن. بنابراین همیشه آگاه از کاهش ضربه گیری و شما نه تنها انتخاب بهتر, اما شما ممکن است حتی بیشتر مناسب!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

یک داستان از دست زدن به فرزندی نظر و اندیشه نسبت به دیگران


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن