یک گروه از سارقان منتقل شد با تقوا فرزندی

تقوا فرزندی است که یکی از مهم ترین جنبه های زندگی از چین باستان. سنتی شخصیت چینی شیائو " 孝 " است که ترکیبی از

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

تقوا فرزندی است که یکی از مهم ترین جنبه های زندگی از چین باستان. سنتی شخصیت چینی شیائو " 孝 " است که ترکیبی از شخصیت یک فرد سالمند انجام شده توسط این پسر (Zi) تبدیل شدن به 孝 و نشان می دهد مفهوم آنهایی که جوان کمک بزرگان خود را. داستان زیر نشان می دهد فقط آنچه در طول یک فرزندی پسر را به در فرهنگ چینی سنتی برای نشان دادن احترام و توجه خود را برای والدین سالخورده.

ژائو یازدهم بود فئودالی استانی فرماندار Dunhuang منطقه در سلسله هان است. در نهایت او استعفا داد و بازگشت به زادگاه خود را به دلیل بیماری. پس از ورود به خانه او را تشویق فرزندان خود برای شرکت در کشاورزی و نشان دادن رفتار خوب نسبت به مادر سالمند خود را.

یک شب یک گروه از دزدان به خانه خود. ژائو نگران بود که مادر او خواهد بود وحشت زده به طوری که او در زمان ابتکار عمل را به درب برای دیدار با دزدان. همچنین او آماده یک جدول از ظروف برای سرگرم کردن سارق مسلح.

He prepared a whole table of good dishes to entertain those robbers. (Image: Screenshot/YouTube)

او آماده یک جدول از ظروف برای سرگرم کردن سارق مسلح. (تصویر: Screenshot/YouTube)

در طول غذا ژائو به آنها گفت: "من یک مادر مسن که بیش از 80 سال سن دارد و در سلامت خوب است. هنگامی که شما همه چیز را از ما بعد لطفا یک کمی غذا و چند لباس برای مادر من. به وسایل بقیه از ما, شما می توانید هر چه دوست دارید اما برای مادرم, لطفا, ترک چیزی برای او. او من را از طریق سختی بنابراین من باید سعی کنید بهترین من برای زندگی خود را به عنوان راحت به عنوان من می توانم. من لازم نیست که بسیاری از چیزهایی که برای خودم. شما لطفا من را قبول فروتن درخواست."

پس از گوش دادن به ژائو را درخواست سارق مسلح بودند عمیقا نقل مکان کرد و با تقوا فرزندی و شخصیت نجیب. آنها احساس شرمندگی تشکر ژائو و گفت: "این شرم آور برای ما به خانه شما می آیند و از بین بردن چیزهایی که از یک خانم پیر. ما را دیده اند هرگز چنین رسمی که رفتار خود را با چنین قلب اختصاص داده شده. شما یک فرد خوب و با احترام زیاد برای مادر خود را. ما نمی توانیم غارت هر چیزی از شما. ما نمی خواهد هر چیزی را در این روستا است."

سارق مسلح چپ بدون داشتن چیزی برای خوردن. ژائو به دنبال سارق مسلح در, امید به آنها مقداری پول به جای آن که آنها تا به حال نه او را دزدیدند اما او نمی تواند گرفتن با آنها است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چرا 2020 طلا راش به صورت دیجیتال عشایر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب