4 راه کار پدر و مادر می تواند حمایت از یکدیگر

با توجه به بررسی انجام شده توسط مدرسه بازرگانی هاروارد تقریبا 94 درصد از متخصصان تمایل به کار در بیش از 50 ساع

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399

با توجه به بررسی انجام شده توسط مدرسه بازرگانی هاروارد تقریبا 94 درصد از متخصصان تمایل به کار در بیش از 50 ساعت در هر روز. در یک خانواده که در آن پدر و مادر هر دو کار استرس اضافه شده برای مدیریت کودکان و خانواده می تواند تلفات در آنها. یک مطالعه 2015 توسط مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که تقریبا 50 درصد از تمام 2-پدر و مادر خانواده به حال پدر و مادر با اکثر زوج اعتراف به این که توازن میان کار و زندگی شخصی سخت است. در اینجا چهار روش کار پدر و مادر می تواند کمک به یکدیگر را از خانه و زندگی حرفه ای.

1. تصمیم گیری در مسئولیت

بسیار واضح و روشن در مورد چگونه مسئولیت های خانه را تقسیم شده بین شما و همسرتان. که مراقبت از کودکان و در آن روز که تمیز کردن خانه که فروشگاه برای مواد غذایی خواهد شد که مدیریت بودجه و... اینها سوالاتی هستند که باید پاسخ روشن است. اگر شما را ترک مسائل از جمله دوپهلو وجود دارد فرصت خوبی است که آن را ممکن است منجر به یک برخورد. مثلا یک زن و شوهر ممکن است فرزندان خود را به مدرسه به صورت تصادفی و بدون هر گونه توافق که مسئول است که برای آن روز. اگر هر دوی آنها یک موضوع فوری برای حضور در آنها ممکن است قادر به گرفتن کودکان به مدرسه راه اندازی یک جنگ است. اگر پدر و مادر هر دو برنامه ریزی شده بود زودتر می تواند آنها را به راحتی در بر داشت یک راه حل مطلوب.

2. استخدام کمک

اگر هر دو از شما حقوق خوب شما قطعا باید در نظر استخدام برخی از کمک یک پرستار بچه برای مراقبت از کودکان هنگامی که شما در خانه نیست و به مراقبت از کارهای خانه. اگر شما نمی توانیم هر دو را در نظر بگیرید پر کردن حداقل یک پست به طوری که برخی از مسئولیت کاسته است. زمانی که فکر استخدام کمک نه فقط در نگاه دستمزد خود را و بلافاصله آن را به یک اتلاف پول است. به جای در نظر گرفتن زمان شما را نجات دهد و چه ارزشمند است. برای مثال یک خدمتکار ممکن است شما هزینه US$200 در هر هفته. استخدام, خدمتکار, شما ممکن است صرفه جویی در حدود 3 ساعت در روز. شما می توانید با استفاده از این ساعت های اضافی به تقویت حرفه ای شما یادگیری چیزی جدید و یا آن را صرف با خانواده.

3. نگه داشتن کار در خارج

بسیاری از مردم تمایل به حمل بیش از کار خود را به خانه های خود. هرگز انجام این کار است. خانه جایی است که در آن شما اختصاص وقت به خانواده خود را.

اگر شما همچنان به نگه داشتن کار در خانه شما اساسا فاصله خود را از همسر و فرزندان خود. در دراز مدت عدم قوی و عمیق روابط شخصی می تواند باعث پریشانی روانی و افسردگی است. بنابراین صحبت کردن با همسر خود را و مطمئن شوید که به شما در تنظیم کنار هم به اندازه کافی هر روز برای خانواده است. یک خانواده قوی را به شما ارائه قدرت به عاطفی امن و همچنین با اطمینان دنبال حرفه ای خود را.

4. روشن در اولویت

وجود خواهد آمد زمانی که شما ممکن است مجبور به انتخاب بین صرف زمان بیشتری را با خانواده خود و یا حرفه ای خود را. بحث با شریک زندگی خود را و اولویت بندی چه دوره عمل را هنگامی که چنین شرایطی مطرح می شود.

تصمیم می گیرید که خواهد بود که مراقب اصلی برای جلوگیری از دعوا در مورد حرفه ای اولویت است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در اکثر موارد یکی از والدین را در آغوش حرفه ای خود را در حالی که دیگر باید قربانی کردن برخی از پیشرفت به مراقبت از کودکان. شما باید تصمیم بگیرید که در اوایل خواهد شد که تمرکز خود را حرفه ای و کسانی که به عنوان مراقب اولیه. همسر که تمرکز بر حفظ خانه خواهد بود که پایه و اساس که در آن طرف دیگر می تواند پیشرفت در مسیر شغلی خود را و تضمین آینده مالی خانواده است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

فواید سیب زمینی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن