31 MLB بازیکنان, 7, کارکنان, تست مثبت برای COVID-19 یا 1.2%

توسط رونالد BLUM نیویورک (AP) — سی و یک لیگ اصلی بیس بال بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در ط

توسط NEWSSHANS در 14 تیر 1399

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — سی و یک لیگ اصلی بیس بال بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول مصرف برای از سرگیری آموزش به میزان 1.2%.

MLB و بازیکنان در انجمن اعلام نتایج روز شنبه به عنوان تیم سر تمرینات برای اولین بار پس از coronavirus قطع بهار آموزش در مارس 12, دو هفته قبل از فصل بود برای شروع. روز باز شده و تنظیم مجدد برای جولای 23, آخرین در تاریخ بیس بال و فصل به طور منظم کاهش یافته و به 60 بازی در کوتاه ترین برنامه پس از سال 1878.

این تست مثبت رخ داده در میان 19 از 30 تیم با توجه به نتایج حاصل از نمونه های ارسال شده به پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی در جنوب اردن, Utah. وجود دارد 3,185 نمونه های جمع آوری شده و آزمایش شده از طریق اولین هفته از مصرف تست.

بازیکنان فردی که تست مثبت هستند شناسایی شده توسط MLB یا اتحادیه. کلیولند outfielder Delino DeShields جونیور به سرخپوستان اجازه گفتن او آزمایش مثبت است.

"من فکر می کنم او نا امید شدن چون او شروع به احساس بهتر است و او می خواهد به عقب بر گردیم در اینجا" سرخپوستان مدیر تری Francona گفت. "او به نظر می رسد به احساس بسیار بهتر است که خبر خوبی است. وجود دارد فقط از پروتکل هایی است که شما باید به دنبال و او را به انجام این کار است و او می داند که."

MLB و اتحادیه تاسیس یک COVID-19 مربوط مجروح لیست با حداقل خاص روز. سه دلیل وجود دارد مشخص شده برای قرار دادن در است که IL: یک تست مثبت قرار گرفتن در معرض coronavirus یا علائم است که نیاز به جداسازی و یا اضافی است.

فیلادلفیا قرار داده infielder اسکات Kingery و کوزه هکتور Neris رنجر سوارز و تامی شکارچی در 10 روز IL بدون مشخص صدمات در روز پنج شنبه. فیلیز تا به حال هفت بازیکن تست مثبت برای COVID-19 ماه گذشته اما مدیر جو Girardi نمی تواند پاسخ دهد که آیا هر یک از بازیکنان بودند که در میان آنها به دلیل پزشکی و حفظ حریم خصوصی.

جدید Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت: در بوستون تماس وجود داشته است "برخی از تست مثبت" اما من نمی دهد هر نام.

___

AP ورزشی نویسنده تام جدوگاه کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب