25 سال پیش در بالتیمور اسب نر حکومت لامپ کم مصرف

توسط آسوشیتد پرس بیست و پنج سال پیش در بالتیمور اسب نر تبدیل به اولین و تنها تیم برنده لیگ فوتبال کانادا عنوان

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

بیست و پنج سال پیش در بالتیمور اسب نر تبدیل به اولین و تنها تیم برنده لیگ فوتبال کانادا عنوان شده است.

اسب نر برنده نهایی خود را در 13 بازی در سال 1995 در چه معلوم بود که لامپ کم مصرف نهایی فصل از سه سال به اجرا در ایالات متحده است.

این آمد و پس از این تیم آغاز شده 5-3 و بازیکنان با حضور در بنای یادبود ورزشگاه برای تمرین. در همان روز بازیکن پرسنل مدیر جیم Popp برگزار فايلهاي برای 25 بازیکن.

"من به یاد داشته باشید که به وضوح این نوع خنده دار ولی ترسناک در همان زمان" ستاره در حال اجرا پشت مایک پرینگل گفت: کانادا ، "ورزش به شما می آموزد درس بزرگ اما یکی از آنها این است که همه در حال رفتن به جا شود. "

بسیار بود رود از اسب نر. آنها تا به حال رسیده 1994 خاکستری بازی جام حذفی در سال اول خود را از وجود از دست دادن 26-23 به B. C. شیرها.

سال آینده بالتیمور به پایان رسید برای اولین بار در بخش جنوبی در 15-3 بستن کلگری برای لیگ بهترین رکورد. پرینگل شد نام بازیکن برجسته و مایک Withycombe بالا lineman. همین ماتیوز مربی سال دوم مستقیم فصل.

به عنوان یک آمریکایی حق رای دادن بالتیمور به میدان فرستاد فهرستی از بازیکنان آمریکایی. چند تا از لامپ کم مصرف دیگر آمریکایی تیم تلاش بد.

پرینگل خود را آغاز کالج حرفه ای در ایالت واشنگتن منتقل و به Cal State فولرتون. 5-پا-9 در حال اجرا به عقب بازی اول خود دو لامپ کم مصرف فصل با ادمونتون (1992) و ساکرامنتو (1993) قبل از برخورد به بالتیمور.

"زمانی که من به Baltimore من گفت: مامان من بود که در سال گذشته گفت:" Pringle بود که پذیرفته به کانادا Football Hall of Fame در سال 2008. "من که قرار بود تا پایان فصل اما من می خواهم رشد خسته از گرفتن نگاه و زمان من احساس من سزاوار است."

حذفی برنده بیش از وینیپگ و سن آنتونیو ارسال بالتیمور به خاکستری مرحله نهایی مسابقات جام با Calgary Stampeders. بازی در Regina, Saskatchewan, ویژه, بادهای شدید و کارفرمایی داگ Flutie از کلگری.

بالتیمور برنده 37-20 پیروزی قبل از اینکه جمعیت از 52,064. بالتیمور کارفرمایی تریسی هام که در کالج در گرجستان جنوبی بود MVP پس از عبور از برای 213 متری و عجله برای یک TD. سیملی همچنین 82-حیاط زدن توپ بازگشت برای زمین نشستن کامل هواپیما توسط کریس رایت و 4-حیاط ثمر اجرا شده توسط آلوین والتون خاموش O. J. Brigance را مسدود زدن توپ.

خاکستری قهرمانی جام حذفی برای اولین بار بود از سه نفر به پرینگل دیگران در آینده با مونترال (2002) و ادمونتون (2003).

"خود را برای اولین بار است که همیشه خود را برای اولین بار" Pringle گفت: CP. "من فکر نمی کنم ما به فکر کردن در مورد جنبه های تاریخی آن را در زمان. این خاکستری جام و بزرگترین بازی در کانادا برای لامپ کم مصرف, و ما می دانستیم که اهمیت آن است."

سرخوشی کوتاه بود. با دیرین کلیولند براونز صاحب هنر و زننده در حال حرکت خود را حق رای دادن به Baltimore, فن, حمایت از اسب نر میره. باشگاه خاکستری, جام, جشن, تقریبا رفت خسته شده اید توسط رسانه های محلی.

این لامپ کم مصرف را در آمریکا گسترش به پایان رسید پس از " 95 فصل است. اسب نر که درو جمعیت بیش از 30000 نفر در بالتیمور مهاجرت به مونترال. پرینگل و بسیاری از هم تیمی های ساخته شده حرکت به کبک.

"اوه مرد آن بود تلخ و شیرین" Pringle گفت. "ما می خواهم با این تیم که بسیار نزدیک است و ما می دانستیم که ما همه در حال رفتن به رفتن ما راه جداگانه و نه قادر به سعی کنید برای انجام این کار دوباره."

این روزها لامپ کم مصرف در تلاش است برای پیدا کردن راه خود را به عنوان تمام ورزشی است. این بیماری همه گیر است و تاخیر در شروع فصل. اگر یکی از آن نمی شود و تا ماه سپتامبر و می توان با محدود و یا بدون فن.

Pringle است و در حال حاضر 52 و عمل یک تغذیه ورزشی کسب و کار در آتلانتا. او ارضا شدن در این فصل قهرمانی است اما ترجیح می دهم که آن را نمی توان به عنوان یک تیم آمریکایی, ضرب و شتم یک کانادا یکی است.

"این چیزی است که بازیکنان در بر داشت مضر است که آنها را که تمایز" او گفت:. "ما همه لامپ کم مصرف بازیکنان پس از یک لامپ کم مصرف قهرمانی و من امیدوارم که این چیزی است که مردم به یاد داشته باشید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب