12 بیشتر شهرستانهای دریافت گرگ چراغ سبز به سبز وارد فاز

توسط مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام ولف اجازه خواهد داد که 12 بیشتر استان ها هستند که خان

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام ولف اجازه خواهد داد که 12 بیشتر استان ها هستند که خانه به 1.3 میلیون نفر از مردم برای پیوستن به نزدیک به 4 میلیون که در حال حاضر در حداقل محدود فاز از سه مرحله پاندمی بازگشایی طرح دفتر کار خود در روز جمعه گفت.

گرگ گفت که شهرستان — آدامز, مهبل, کربن, Columbia, Cumberland, Juniata, Mifflin, Northumberland, اتحادیه, Wayne, میشیگان و نیویورک — می توانید پیوستن به "سبز" فاز از چراغ ترمز-رنگی بازگشایی برنامه بعدی جمعه.

شانزده بیشتر شهرستانهای وارد "سبز" فاز چهار شنبه, پیوستن به 18 نفر دیگر. که بدان معنی است که ورزشگاه آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی, به عنوان می تواند داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها. اردوگاه های شبانه و سازمان جوانان ورزش می توانید شروع و یا رزومه و تجمعات تا 250 نفر مجاز هستند هر چند بزرگ تظاهرات طی هفته گذشته در اطراف پنسیلوانیا در اعتراض به خشونت پلیس به طور معمول بیش از 250 نفر است.

گرگ یک دموکرات به خود جلب کرد سریع انتقاد بیش از یک شهرستان است که باقی مانده در زرد فاز.

"این است که فراتر از مضحک آن است که مستقیم با صدا غذا خوردن در این صورت به همه Erie County ساکنان" سناتور. دن Laughlin, R-ایری در بیانیه ای گفت:.

در ضمن نزدیک به 6 میلیون نفر در فیلادلفیا و نه سایر استان ها در سخت ضربه جنوب شرقی پنسیلوانیا شد گذشته در دولت دوشنبه برای ریختن ونرخ محدودیت تحت گرگ بازگشایی طرح است. که شامل اقامت در خانه سفارش است که بخشی از فاز قرمز.

گردهمایی در زرد فاز هنوز هم محدود به 25 نفر.

حتی در سبز فاز کسب و کار ملزم به حفظ اجتماعی فاصله اقدامات از جمله نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک و برای محدود کردن ظرفیت.

گرگ مقامات دولت نیست گفت: زمانی که آن مورد نیاز خواهد بالابر اما وزیر بهداشت دکتر راشل لوین نشان می دهد که آنها ممکن است در محل باقی می ماند تا زمانی که یک بی خطر و موثر واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

این بیماری همه گیر در پنسیلوانیا آلوده بیش از 74,000 از جمله 443 مورد جدید گزارش شده توسط دولت و وزارت بهداشت در روز جمعه. از کشته شدن نزدیک به 5,900 از جمله 69 مرگ و میر بیشتر گزارش روز شنبه گروه.

در ضمن در حدود 2.4 میلیون نفر از مردم از جمله خود اشتغالی باید کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که اثرات گرگ coronavirus مربوط اضطراری خاموش شدن ناگهانی شروع به اثر.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن