10-پا کوسه بزرگ سفید کشته گشت و گذار در استرالیا

سیدنی (AP) — 60-سال-قدیمی surfer مورد حمله قرار گرفت و کشته شد 3 متر (10 فوت) کوسه سفید بزرگ در سواحل شمال ولز

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

سیدنی (AP) — 60-سال-قدیمی surfer مورد حمله قرار گرفت و کشته شد 3 متر (10 فوت) کوسه سفید بزرگ در سواحل شمال ولز جنوبی جدید دولت در روز یکشنبه خبر داد.

انسان از دریافت یک نیش به پشت ران او و آورده بود به ساحل توسط خوانندگان دیگر که تا به حال مبارزه کوسه یک گشت و گذار, گروه نجات, گشت و گذار زندگی صرفه جویی در NSW در بیانیه ای گفت. قربانی از Tugun فقط بیش از مرز دولتی در کوئینزلند دریافت کمک های اولیه در ساحل اما مرده در ساحل.

"یک کوسه زیست شناس عکس های ارزیابی و تایید یک کوسه سفید مسئول کشنده حمله" دولت وزارت صنایع اولیه گفت.

نیو ساوت ولز آمبولانس بازرس ترنس Savage گفت: آن را "وحشتناک" وضعیت برای همه درگیر.

"هنگامی که شما یک تماس را به حضور در یک حمله کوسه شما هرگز واقعا می دانم که کامل میزان آسیب تا زمانی که شما در صحنه," او گفت:. "آنها همه چیز را آنها می توانید سعی کنید و زندگی خود را نجات دهد اما با وجود بهترین تلاش خود را قادر به انجام این کار است."

در نزدیکی سواحل پاک شد از شناگران و خوانندگان و بسته باقی خواهد ماند برای 24 ساعت.

Kingscliff ساکن استوارت nicole stanton وارد شده بود در ساحل آماده برای یک گشت و گذار, زمانی که او در مورد قتل.

"ما پایین آمد و ما تا به حال در آب و پلیس بلافاصله تخلیه مردم در" nicole stanton گفت: Australian Broadcasting Corp. رادیو. "ما متوجه وجود یک کشنده حمله کوسه در سمت جنوب دیوار سنگ. ما از رفتن به در, ما در حال رفتن به در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید."

این سومین کشنده حمله کوسه در استرالیا این سال است.

در ماه ژانویه یک غواص شد و به کشته شدن نزدیک اسپرنک خاموش ایالت غربی استرالیا ساحل. در ماه آوریل یک کوسه ضرب mauled 23 سال حیات وحش کارگر در دیواره بزرگ مرجانی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب