اصول اولیه سئو

از جمله مواردي که ميتواند منجر به بهبود سئو سايت ما شود، يادگيري اصول سئو است که با بهره از آنها، ميتواينم ب

توسط NEWSSHANS در 22 شهریور 1401

از جمله مواردي که ميتواند منجر به بهبود سئو سايت ما شود، يادگيري اصول سئو است که با بهره از آنها، ميتواينم به سئو کردن بپردازيم. وی درباره عقیده اش توضیح می دهد که هدف خدا این است که هرکدام از ما از استعدادها و توانایی هایمان برای انجام کارهای خوب بهره بریم.


بررسی سئو وب سایت

دو راه برای مواجه با آینده وجود دارد، شما می توانید با پیش بینی آینده با آن روبرو شوید و یا می توانید هراس مواجه با آن را داشته باشید. حدس می زنید که چه تعداد از افراد بیم مواجه با آینده را دارند؟


ریک وارن، نویسنده کتاب زندگی هدفمند، درباره ی بحرانی که در تعیین هدف زندگی، بدنبال موفقیت خیره کننده کتابش، با آن مواجه شد، صحبت می کند. در هنگام تعیین اهداف بلند مدت، حقیقت فعلی خود را نادیده بگیرید و کمی نقش بازی کنید.


سئو سازی وب سایت

خوانندهای انگلیسی که در توکیو زندگی میکند، نقش مهمی در آوازهای آن دارد. خب، لیست اهدافت توی اتومیبل هست یا جایی در خانه ات؟ اگر از لحاظ مالی در شرایط نامساعد باشند، باور ندارند که می توانند با برنامه ریزی مالی و بالا بردن هوش مالی شان، طی 10 سال آینده به استقلال و رفاه مالی دست یابند.اگر در حال حاضر در آپارتمانی کوچک زندگی می کنند، نمی توانند باور کنند که می توانند طی 10 سال آینده خانه رویایی خود را خریداری کنند.


سئو صفحات سایت

زیرا آن ها وقتی را صرف طراحی آینده خود نکرده اند. طراحی سایت فروشگاهی در تیم seoedu با جدیدترین متدهای روز در حال اجرا و پیاده سازی می باشد. ولی هدف از طراحی سایت آموزشی، معرفی و فروش دورههای آموزشی است.


به طور مثال سایت شما فروشگاهی است و مهمترین محصولی که برای فروش دارید را به عنوان کلمه کلیدی انتخاب می کنید تا با سرچ آن، سایت شما در صفحه اول موتور های جستجو نمایش داده شود. این نکته را همیشه در ذهن داشته باشید یک وبسایت با محتوای درخشان بدون سئو هم می تواند به کار خود ادامه دهد اما وبسایت با محتوای بد حتی با انجام اعمال سئو هم هیچگونه رشدی نمی کند.


سئو صفر تا صد

افزایش صفحات و لینک های داخلی، توجه به تجربه کاربری ، تولید محتوای با کیفیت و طولانی ، استفاده از ویدئو در صفحات . فعالیتهایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسبگذاری و دستهبندی موضوعی، لینکسازی داخلی و …


تولید محتوا همیشه جزو نیازهای اساسی یک سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل می باشند. برای مثال، یک سئوکار با اصول تولید محتوا آشنا باشد؛ اما قلمی خوبی نداشته باشد. ادوردز به عنوان یک تبلیغات زودبازده هست که با تقبل هزینه برای مدتی در نتایج اول گوگل قرار میگیرید.


این آینده تصورات آن ها را در برمی گیرد و به شدت آن ها را جذب می کند. اگر در حال حاضر از تناسب اندام خوبی برخوردار نباشید، باور ندارند که طی 10 سال آینده به اندامی ایده آل دست پیدا کنند.


بهینه کردن تصاویر یک سایت می تواند تاثیر زیادی در افزایش سرعت سایت وردپرس داشته باشد. بروز رسانی سایت در چند سال اخیر به فاکتور مهمی برای کسب رتبههای بهتر در صفحه نتایج جستجوی گوگل تبدیل شده است.


اگر لیستی از اهداف خود نداشته باشی، می توانم حدس بزنم که موجودی حسابت کم تر از چند صد دلار است. من شگفت زده شده بودم و از او پرسیدم؛ منظور شما این است که اگر لیستی از اهدافم داشتم، موجودی حساب من تفاوت می کرد؟


حق با او بود و این واقعا توجه من را به خود جلب کرد. تعیین اهداف بلند مدت بخش مهمی از فرآیند هدف گذاری شما را تشکیل می دهد، زیرا اهداف یک ساله شما در راستای تحقق همین اهداف بلند مدت خواهند بود.


10 سال زمان زیادی خواهد بود و شما تغییرات بسیار زیادی را می توانید ایجاد کنید. طبق این گفته آنتونی رابینز، اکثر افراد به اهداف بزرگی که می توانند طی ده سال به آن ها دست پیدا کنند، باور ندارند.


بنابراین این گفته آنتونی رابینز را همواره به یاد داشته باشید و برای اهداف بلند مدت خودتان هیچ محدودیتی قائل نشوید. در هنگام تعیین اهداف بلند مدت این سوال را از خود بپرسید که اگر از لحاظ منابع مالی و غیرمالی محدودیتی نداشتم، چه شغلی را انتخاب می کردم؟


فرض کنید هیچ محدودیتی ندارید. نه آقا، من هیچ لیستی از اهدافم ندارم. اگر در حال حاضر هیچ تحصیلات دانشگاهی ندارند، نمی توانند باور کنند که با سعی و تلاش می توانند طی 10 سال آینده در رشته ای متخصص شوند.


این شرایط نامناسب نباید باعث شود اهداف 10 سال آینده خود را محدود کنید. قدم اول در تشخیص نیاز کاربر این است که خودتان را جای کاربر بگذارید و حدس بزنید که نیاز او چیست؟ در دروس بعدی به صورت کامل و با جزئیات به این ۴ مرحله خواهیم پرداخت.


لطفاً این نکات را با دقت بخوانید و اگر تجربهای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید. اگر در حال حاضر یک مبتدی در حوزه کاری شان هستند، نمی توانند باور کنند که طی 10 سال، با تلاش و پشتکار می توانند به یکی از سرشناس ترین افراد حوزه کاری شان تبدیل شوند.


اگر نظری در این باره داشتید حتما در قسمت تماس با ما مطرح کنید. از خودتان بپرسید، اگر مهارت ها و امکانات لازم را داشتید، دوست داشتید چه کاری انجام دهید؟ صرف نظر از محدودیت های فعلی هر آن چه را که خواستار آن هستید، بنویسید.


در ضمن ما خوشحال میشیم که اگه سوال، نظر یا تجربهای در این زمینه داشتید، باهامون در اشتراک بذارید. در هنگام هدف گذاری بلند مدت همواره 3 نکته زیر را رعایت کنید. من از آن روز جویای هنر و دانش هدف گذاری شدم.


یک “فهرست” از ویرایشگرهای انسانی استفاده می کنه که می تونن تصمیم بگیرن که کدام سایت به آن وابسته باشه ، آنها وب سایت ها را در دسته های خاص در پایگاه داده “Directory” قرار می دن. seohat ابزار در این کار به شما کمک میکند.

آخرین مطالب