نظر شما: کلمبوس یک مرد از ایمان

اخیرا ما شاهد یک حمله در تاریخ ما به عنوان آمریکایی ها. تصاویری از ملت ما پدران مخدوش شده است از جمله این ک

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

اخیرا ما شاهد یک حمله در تاریخ ما به عنوان آمریکایی ها. تصاویری از ملت ما پدران مخدوش شده است از جمله این که کریستف کلمب در Wilkes-Barre.

شاید کسانی که باعث ویران کردن در خیابان های شهرستان موفق به درک درست ارزش تاریخی از این مردان و زنان از ما گذشته.

کریستف کلمب بود مرد خدا. خود را در دریا کشتی بود به نام مادر از خدا سانتا ماریا. خواندن کلمبوس را نوشته همراه با شهادت از معاصران خود را نشان می دهد شواهدی وجود دارد که کلمبوس بود و از خود گذشتگی که در زمان خود ایمان کاتولیک به طور جدی می گوید: نویسنده بنیامین بروسارد.

در غروب آفتاب مردان 90 ایستاده بر روی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از سه قایق رهبری در نماز توسط کریستوفر کلمبوس, آواز Salve Regina سرود که زنگ زد در سراسر اقیانوس اطلس.

کلمبوس قول داده بود خدمه اش که او را به نوبه خود تا به حال آنها ندارد و خال خال زمین توسط اسپانیایی روز جشن از مریم باکره, 'بانوی ما از ستون'. او ایمان که بانوی ما نمی خواهد رها سازمانی او خیلی سخت کار کرده بود را در مورد.

به عنوان کلمبوس بعد زانو های او به لطف خدا و بگويند مانند ایمان و Te Deum در لاتین. او اقدام به ادعای زمین های جدید برای حکمرانان اما نه قبل از اینکه برای اولین بار این ادعا را برای خود استاد الهی به آن نام سان سالوادور (مقدس نجات دهنده).

یکی از کلمب معاصران Bartolome de las Casas توصیف او به عنوان یک مرد عدالت و تقوا که خواندن شكل مانند یک churchman منفور توهین به مقدسات و بی حرمتی فحش و نیز اختصاص داده شده به سنت فرانسیس – یک سوم سفارش فرانسیسکن.

ما نباید مقایسه هر اشتباه فکر مردان 1400s با آنچه ما امروز می دانیم.

پس از مرگ او در سال 1506 در افروزی عید معراج مسیح, احاطه شده توسط خود همکار فرانسیسکن و پسران او کلمب خروج عبارت بودند از: "اى پروردگار من, ستایش روح من."

آمریکا یسوعیون پدر جان بی هوش می گفتن "این یکی از چیزهایی است که می گویند که کلمب کشف امریکا است. آن چیزی است که دیگری به درک که او در را باز کرد به فوق العاده گسترش مسیحیت از زمان Saint Paul."

کریستوفر Calore زبان

ویلکس-بار ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب