شما هم اکنون می توانید گوش دادن به تلفن های موبایل از طبیعت سراسر جهان

زندگی در یک شهر شلوغ می تواند شما را قطع از زیبایی طبیعی و محیط زیست است. اگر شما کسی است که نتواند برای تلفن

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

زندگی در یک شهر شلوغ می تواند شما را قطع از زیبایی طبیعی و محیط زیست است. اگر شما کسی است که نتواند برای تلفن های موبایل از طبیعت, شما می توانید در حال حاضر سهولت کسانی که احساسات تا حد خوبی با استفاده از طبیعت و صدا نقشه سایت. این سایت امکانات متعدد برای تلفن های موبایل ضبط شده از برخی از بهترین محیط های طبیعی در بر داشت در سراسر جهان شامل ضربان دار کر از جنگل های استوایی در جزیره بورنئو birdsong ملودی از یک آلپ علفزار یک صعود هیمالیا و بسیاری دیگر.

برای تلفن های موبایل از طبیعت

برای تلفن های موبایل در وب سایت منابع از بیش از 90 طبیعت ضبط صدا کارشناسان که همکاری برای پروژه. بسیاری از ضبط دارای دو گوش صداهای معنی است که آنها در حال ضبط استریو از دو میکروفن که اسیر صدا در 360 درجه است. به این ترتیب ضبط خواهد شد به شما یک تجربه واقعی از محیط های مختلف به عنوان اگر شما در حال ایستاده درست در وسط آن است.

اما شما نیاز به یک جفت هدفون خوب به طور کامل امکان استفاده از ضبط با کیفیت بالا و شنیدن هر صدا که دستگیر شده اند. بهتر است اگر شما می شنوید برای تلفن های موبایل در پایین تر سطح حجم به جای انفجار ضبط در قدرت کامل است. برای مثال تصور کنید که شما در حال بازدید از یک جنگل. برای تلفن های موبایل از یک آبشار و یا پرندگان غوغای نمی پایمال کردن صداهای دیگر. در عوض آنها با هم مخلوط. مانند شنیدن صداها در یک دوره که در آن آنها به عنوان واقع بینانه که ممکن است به شما بهترین تجربه همهجانبه.

(Image: Screenshot / YouTube)

شما نیاز به یک جفت هدفون خوب به طور کامل امکان استفاده از ضبط با کیفیت بالا و شنیدن هر صدا که دستگیر شده اند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مرور وب سایت بسیار آسان است. فقط بازدید از طبیعت صدا نقشه و شما نشان داده خواهد شد یک نقشه از جهان نقطه چین با تعداد زیادی از آیکون های سبز. یک آیکون کلیک کنید و یک پنجره پاپ آپ که به شما می دهد اطلاعات در مورد محل زیستگاه و دیگر جزئیات این صدا که دستگیر شده است. اگر شما مایل به شنیدن آن فقط با کلیک بر روی "گوش دادن" برگه واقع شده در داخل pop-up. شما می توانید اضافه کردن مورد علاقه خود را برای تلفن های موبایل را به یک لیست پخش.

مزایای طبیعت برای تلفن های موبایل

شنیدن صداهای طبیعت یافت شده است باعث یک نگرش مثبت در مردم زمانی که آنها در مواجهه با چالش های روز به روز زندگی. یک مطالعه نشان داد که این افراد تجربه زیادی در کاهش استرس و تنش. آنچه تعجب آور است این است که احساس آرامش را تجربه افرادی که ثبت شنیدن صداهای طبیعت حتی می تواند همان قدر که تجربه شده توسط مردم که در واقع صرف زمان در طبیعت است. شنیدن صداهای طبیعی نیز تمایل به تغییر ضربان قلب و همچنین به عنوان سیستم عصبی.

"هنگامی که در معرض طبیعت برای تلفن های موبایل, افراد ثبت نام شده کاهش دلسوز پاسخ بدن و به ترتیب افزایش پاراسمپاتیک پاسخ یکی که مسئول ناخودآگاه عمل می کند مانند تنفس و هضم غذا بعد از غذا و حتی آماده سازی بدن برای چرت زدن... قرار گرفتن در معرض به طبیعت برای تلفن های موبایل افزایش توانایی بدن برای 'قطع' و اجازه رفتن از آن راه های طبیعی از پاسخ آرامش سیستم عصبی مرکزی و اجازه می دهد تا شما را به واقعا به ارتباط با صلح درونی خود را"با توجه به آبی و سبز فردا.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

گوش دادن به تلفن های موبایل از طبیعت باعث تغییر در ضربان قلب و کل سیستم عصبی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

یک مطالعه نشان داد که گوش دادن به صداهای طبیعت جسمی می تواند تغییر اتصالات در مغز خود را به حداقل رساندن مبارزه یا پرواز پاسخ طبیعی به بدن خود را. مصنوعی برای تلفن های موبایل دیده می شد به ماشه به سمت داخل تمرکز در حالی که برای تلفن های موبایل از طبیعت ساخته شده این شرکت کنندگان در این مطالعه تمرکز خارجی. واکنش بار از افراد نیز مشاهده شده بود و آهسته تر زمانی که آنها در معرض مصنوعی برای تلفن های موبایل.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بزرگترین ترس در زندگی ما


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب