یادگیری برنده شدن همکاران و تأثیر افراد با کاناپه بادی

مبل های بادی هپی چیر را میتوان در منزل با هردکوری ست کرد در محل کار نیز هپی چیر های مناسب این مکان وجود دارد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مبل های بادی هپی چیر را میتوان در منزل با هردکوری ست کرد در محل کار نیز هپی چیر های مناسب این مکان وجود دارد . این محصول یکی از طبی ترین و راحت ترین لوازمی است که در کمپانی intex ساخته شده میتوانید به صورت دائم استفاده کنید و از راحتی دلنشین مبل بادی هپی چیر بهره ببرید . هپی چیر های بادی با توجه به قابل حمل بودن در هر جایی میتوان استفاده کرد حتی در جاده هنگام استراحت با یک پمپ بادی برقی فندکی اینتکس میتوانید این مبل هپی چیر را باد کرده و برروی این مبل از استراحت در جاده لذت ببرید . در چند مدل ازین مبل های بادی هپی چیر چند لایه باد شونده وجود دارد که استحکام محصول را برای وزن های بیشتر بالا می برد . از این مبل میتوان در محل کار و منزل و یا ویلا بهره برد . زمانی که دو تشک تاشو را باز کنید از مقدار ارتفاع نشیمنگاه کاسته شده و به عرض آن اضافه می شود تا فضایی بزرگ برای دراز کشیدن ایجاد کند، در صورت جمع کردن تشک های تاشو نیز ارتفاع سطح نشیمنگاه بیشتر شده و با کمتر شدن مقدار عرض بدنه، تنها فضایی برای نشستن ایجاد خواهد کرد.

از دیگر خصوصیت های مهم متریال کاناپه بادی تاشو اینتکس می توان به انعطاف بالا برای جمع شدن در ابعاد کوچکتر و قابلیت تعمیر و استفاده مجدد از آن اشاره کرد تا خیال مصرف کنندگان بابت یک بار مصرف نبودن این کالا راحت باشد. در هنگام نشستن بر روی مبل بادی تمامی قسمت های بدن به صورت صحیح قرار میگیرد و حس خوبی را منتقل میسازد ، برای حفظ و نگهداری بهتر این محصول به این چند نکته توجه کنید : برای باد کردن مبل بادی سعی کنید که با پمپ برقی اینتکس محصول را پر باد کنید چرا که به صورت استاندارد باد میکند و امکان اینکه به مبل صدمه بزند نیست ، چنانچه با پمپ دستی یا پدالی باد میکنید حتما توجه داشته باشید که به اندازه استاندارد باد شود و پس از باد شدن با انگشت دست مقداری سطح رویه مبل بادی را فشار دهید اگر مقداری نرم بود این مناسب بوده و آماده استفاده است . ابعاد این محصول در پایین بسته به سانتی متر و اینچ نوشته شده و تکه ای از جنس این کالا نیز برای نمونه یا در صورت نیاز به تعمیرات کنار جعبه قرار دارد.  Da​ta has  be​en g​en​erated by GSA C on​tent G ener ator DE MO.

کل کاناپه بادی به صورت دو تکه طراحی شده است و تشک اضافی تعبیه شده با لایه ای از پلاستیک فشرده مقاوم به بدنه اصلی متصل شده است. کل کاناپه از سه تکه تشکیل شده است که به صورت مجزا باد می شنود و این ویژگی باعث می شود که در صورت بروز آسیب در نقاط دیگر، کل محصول بی استفاده نماند. شما میتوانید در 5 حالت مبل، تخت، کاناپه، تشک یا تخت دو طبقه از آن استفاده کنید. ابعاد باد شده کاناپه بادی چند کاره اینتکس برابر با (طول: 193 سانتی متر، عرض: 221 سانتی متر، ارتفاع: 66 سانتی متر) بوده که ابعاد مربوط به حالت باز تشک تاشو می باشد. این مبل بادی راحتی شرکت اینتکس از جنس جیر 2 لایه بوده که شامل بدنه و رویه مبل بادی می شود و دسته شیشه ای شکل این مبل بادی جلوه منحصر به فردی به آن داده که خواست مشکل پسندان است .

این نوع طراحی اعضای بدن در تماس با رویه را به خوبی پوشش داده و با عبور جریان هوا مانع از تعریق بالای افراد خواهد شد. مبل هپی چیر به مبل های بادی و غیر بادی گفته می شود که گرد ، مستطیل یا به شکل مربع در اشکال مختلف بوده که از دسته مبل های بسیار راحتی می باشد . مبل های بادی اینتکس یکی از انواع مبل های هیپی چیر می باشد که در تنوع مختلف توسط این شرکت بزرگ آمریکایی تولید کننده انواع محصولات بادی تولید شده و در سراسر جهان در نمایندگی های اصلی این شرکت به فروش می رسد. هپی چیر و تولیدی انواع هپی چیر راحتی و فروشگاه اینترنتی هپی چیر خارجی با قیمت ارزان و کیفیت عالی و نمایندگی مرکزی پخش عمده و خرده فروشی در سایت ایلی تویز و خرید و فروش هپی چیر در ایران به قیمت عمده به صورت تک و عمده و فروش ویژه هپی چیر اینتکس و هپی چیر های بادی با کیفیت اصلی و قیمت ارزان و مبل بادی و کاناپه بادی راحتی در فروشگاه مرکزی اینتکس در شهرهای مختلف ایران به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رسد .

آخرین مطالب