زنان منعکس جنسیتی لکه دار است که اغلب بدون مجازات

توسط JOCELYN NOVECK بپرسید اگر او شده است به نام B-کلمه توسط یک مرد — شاید اصلاح شده توسط F-صفت — و شانس هستند

توسط NEWSSHANS در 4 مرداد 1399

توسط JOCELYN NOVECK

بپرسید اگر او شده است به نام B-کلمه توسط یک مرد — شاید اصلاح شده توسط F-صفت — و شانس هستند او می گویند: "منظور شما همیشه و یا چند بار؟"

چرا که بسیاری از زنان را به شما بگویم آن را بسیار تجربه جهانی به خصوص اگر آنها برگزار شد و موقعیت از قدرت در محل کار. "من می خواهم بگویم شاید 25 بار ؟" برآورد الن گرشتین که صرف سال در تکنولوژی چاپ و نشر نسبتا مردسالار زمینه قبل از تبدیل شدن به یک دارویی اجرایی است. "و این فقط به صورت من."

در واقع گرشتین می گوید: استفاده از این کلمه به عنوان لکه دار کردن علیه زنان آمده است احساس کنید که متاسفانه روال است که خاطرات خود را از آن تمایل به تیرگی با هم — بر خلاف می گویند زمان 20 سال پیش زمانی که یکی از همکاران مرد از او خواست که او می خواهم "رقص رقصید" به فشار یک پروژه پیش رو است. اما او می گوید: او با تحسین زمانی که او شنیده Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز را به کف خانه و یک مرد همکار برای کلمات رکیک.

"من فکر می کردم گوش دادن به 'وای شما 100% درست" می گوید: "گرشتین در حال حاضر 52. "چرا من نمی اعمال می شود همان کسانی که استانداردهای به خودم؟"

Ocasio-کورتز سخنان روز پنج شنبه به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین به مبلغ خیره کننده کیفرخواست نه تنها از کلمات Rep. تد Yoho R-فلوریدا که او گفت: در مقابل خبرنگاران اما فرهنگ استفاده از زبان توهین آمیز علیه زنان است که می تواند منجر به خشونت است. او سخنرانی خود را با طنین انداز بسیاری از زنان در سیاست و حمایت از سیاست یا نه — چه کسی گفت که این زبان شده بود تلویحا پذیرفته شده برای بیش از حد طولانی است.

لحظه فوق العاده ای بود می گوید دبی والش مدیر مرکز آمریکایی زنان و سیاست در دانشگاه راتگرز نه به این دلیل که زبان جدید بود — به عنوان Ocasio-کورتز خودش گفت: آن چیزی بود او تا به حال شنیده انتظار جداول و یا سوار مترو — اما به دلیل آن که در آن صورت گرفت و به خصوص به این دلیل که دانشجوی سال اول که کنگره تا به حال اعتماد به نفس و حمایت از همکاران خود را به آن را در چنین راه عمومی.

"این همه بخشی از یک تغییر" والش می گوید: نسبت دادن تغییر به #MeToo جنبش در بخش های بزرگ. "زنان احساس قدرت به صحبت می کنند و باور دارند که آنها شنیده خواهد شد." بیش از یک دوجین دموکراتیک همکاران — اما هیچ خواهان — پیوست Ocasio-کورتز, D-نیویورک در صحبت کردن در برابر جنسیتی و رفتار و از جمله از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لحظه ای چراغ گلوریا استاینم, ترین کشور قابل مشاهده فمینیستی مدافع به منعکس کننده مبارزات خود را با کلمه باربارا بوش یک بار معروف گفت: "قافیه با غنی است."

"آن زمان من سال به یاد بگیرند که چه باید بکنید هنگامی که کسی با شما تماس یک سگ ماده" استاینم گفت: آسوشیتد پرس در یک ایمیل. "فقط لبخند آرام راه پیروزی و بگو با تشکر از شما!"

استاینم, 86, گفت که او متوجه نشده بود این استراتژی می تواند مفید به زنان دیگر تا زمانی که از آن ساخته شده آن را به اسکریپت اخیر off-Broadway بازی در مورد زندگی او "و هر شب در مخاطبان پشت سر هم در رها خنده."

هنوز استاینم اشاره کرد: "امتناع تواند صدمه دیده ممکن است واقعا تغییر افرادی که در حال تلاش به شما صدمه دیده است." او به نام برای هر دو "فرهنگی و محل کار مجازات برای چنین رفتار" و عمیقا "بالا بردن فرزندان ما را به همدردی و رفتار دیگران به عنوان ما می خواهیم به درمان می شود."

گرشتین هم می گوید او در بر داشت آن را مفید به repurpose آنچه در نظر گرفته شده بود به عنوان لکه دار کردن به یک تعریف. "من نمی خواهم به احساس می کنم مثل یک قربانی بنابراین تئوری من بود که آن را خود," او می گوید. "همانطور که اگر به می گویند آنچه شما واقعا و گفت من سخت من متمایل به ریاست مابی, من مصمم هستم و من سر در گم خوب در آنچه که من انجام می دهند.'"

Ocasio-کورتز "متعلق به" کلمه و همچنین هنگامی که او توییتی در پاسخ به Yoho را به اتهام اظهارات: "سگ چیزهای انجام می شود."

که خود را یک بازگشتی به سال 2008 طرح در "شنبه شب زنده" است که در آن Tina Fey و Amy Poehler در مورد لکه دار کردن به عنوان اغلب به هیلاری کلینتون. "آره او است. و بنابراین من در" یادداشت فی در "آخر هفته به روز رسانی" بخش. "شما می دانید چه ؟ سگ چیزهای انجام می شود."

فمینیستی نویسنده اندی Zeisler از بنیانگذاران غیر انتفاعی, سگ ماده, رسانه ها اشاره می کند که این طرح آغاز و در حال تکامل فرایند زنان "اصلاح" این کلمه مانند کلمه "عجیب و غریب".

"ما نمی تواند به کنترل است که با استفاده از آن و چگونه" توضیح می دهد که Zeisler. "ما فقط می توانیم کنترل راه ما تصور آن است."

البته متن همه چیز است. هنگامی که استفاده می شود به عنوان Yoho گفته بود کلمه عمدا جنسیتی خاص و سنگین با ضمنی قدرت دینامیک می گوید والش از دانشگاه راتگرز.

آن را "otherizes زنان آن dehumanizes آنها و می گوید زنان آنها تعلق ندارند در این موسسات و مواضع" والش می گوید. "این است که در مورد خاموش کردن و نگه داشتن آنها را."

تنها خواننده یک نویسنده مستقل در نیوجرسی می گوید که "هنگامی که مردان با شما تماس یک سگ ماده, این یک هشدار در سراسر تعظیم خود را — یک یادآوری است که آنها قدرت و شما تا به حال بهتر از حد خود تجاوز خود را از دست داد."

این احساس که جنیفر Bogar-Richardson, یک مربی نیز در نیوجرسی احساس زمانی که او آموخته است که برتر بود و با اشاره به او به عنوان یک "هو" در یک جلسه با همکاران سال پیش با استفاده از کلمات از Chris Brown آهنگ به نشان می دهد او شده است می خواهم بی وفا.

"من احساس عریان می گوید:" Bogar-Richardson, 44, "از آنجا که آن را بدیهی است که مهم نیست که چگونه هوشمند من, چگونه هوشمند و یا چگونه به خوبی من در کار من. من چیزی بیش از این نام است."

میلا استیگلیتز یک 22 ساله نیویورکر که فارغ التحصیل کالج در خودش احساس احساسات متضاد به عنوان او را تماشا Ocasio-کورتز سخنرانی.

از یک طرف او دلسرد به یادگیری از جنسیتی زبان تجربه شده توسط کنگره در 30 تنها هشت سال ارشد — چیزی که او می خواهم امیدوار بود بیشتر یک مسئله برای نسل قبل است. از سوی دیگر او گفت که او با الهام از او outspokenness و حمایت از او دریافت شده از همکاران.

"همانطور که من وارد نیروی کار من تشخیص شده است وجود دارد بسیار پیشرفت از مادر من نسل که من سپاسگزار" استیگلیتز گفت. "اما این موارد نیز برجسته به من چقدر بیشتر باید انجام شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب