گرگ شل محدودیت در گذشته از شهرستانهای استان به جز لبنان

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO و مایکل RUBINKAM HARRISBURG, Pa. (AP) — قطعات پنسیلوانیا که در میان سخت ترین

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — قطعات پنسیلوانیا که در میان سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس حرکت خواهد کرد هفته آینده به کمتر محدود "سبز" منطقه برای بازگشایی کسب و کار و شروع مجدد فعالیت های گروه, گرگ اداره جمعه اعلام کرد.

12 شهرستانهای رفتن از زرد به سبز تحت رژیم صهیونیستی است. تام گرگ رنگ-رنگی بازگشایی سیستم شامل فیلادلفیا و آن را به شدت جمعیت یقه حومه Montgomery, Bucks, چستر و دلاور شهرستان.

سایر استان ها در حال حرکت به سبز در هفته آینده خواهد بود Lehigh و Northampton در Lehigh Valley; Erie County, که در آن مقامات محلی را فشرده و به صورت شل تر محدودیت; لاکاوانا و Susquehanna شهرستان در شمال شرقی; و Berks و Lancaster.

تغییرات را شامل شهرستانها از Allentown, بیت لحم, Erie, Scranton لنکستر و خواندن.

در منطقه سبز ورزشگاه آرایشگران و تئاتر می تواند بازگشایی در کاهش ظرفیت. کافه ها و رستوران ها ممکن است اجازه می دهد داخل سالن ناهارخوری نیز در کاهش ظرفیت. تجمعات تا 250 نفر مجاز در مناطق سبز.

گرگ دموکرات گفت: مقامات محلی در فیلادلفیا را حفظ برخی از محدودیت های اضافی برای اضافی هفته تا جولای 3.

تنها شهرستان چپ در منطقه زرد رنگ است لبنان شهرستان در پنسیلوانیا مرکزی. در انتشار گرگ دولت مقصر جمهوریخواه مقامات شهرستان برای رای دادن به باز حدود یک ماه پیش. یک پیام در سمت چپ بود به دنبال نظر از لبنان County کمیسیون و شهرستان administrator.

"لبنان شهرستان حزبی سیاسی رانده تصمیم به چشم پوشی از کارشناسان بهداشت عمومی و بازگشایی زودرس است که با داشتن پیامدهای شدید برای سلامت و ایمنی ساکنان شهرستان," گرگ وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: در انتشار. "مورد شمارش تشدید کرده اند و شهرستان است که هنوز رتبهدهی نشده است آماده به بازگشایی شد. لبنان شهرستان مانع پیشرفت آن با بازگشایی خیلی زود است."

تعدادی از عفونت های جدید رو به افزایش بوده است در لبنان شهرستان از اواخر ماه مه از افزایش 88 موارد جدید بیش از 14 روز به پایان دوره 28 مه به 213 موارد جدید در 14 روز پایان دوره پنج شنبه.

یک جمهوری خواه مجلس دولت از لبنان تشکر. Russ الماس بود نخست حمایت از یک قطعنامه به تصویب هر دو مجلس در اوایل این ماه به پایان گرگ خاموش کردن. دادگاه عالی ایالت تصمیم خواهد گرفت که آیا این قطعنامه حمل هر وزن قانونی.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات جمعه:

___

موارد

دولت وزارت بهداشت گزارش 38 اضافی coronavirus مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 6,399.

مقامات بهداشت همچنین گزارش 526 جدید عفونت آوردن ایالت مجموع به بیش از 80,750.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

نمایش ماشین های نبرد قانونی

وکلای دولت در بخش بهداشت و درمان و خودکار نشان می دهد در حال پیشرفت در پنسیلوانیا مرکزی گفت: یک قاضی جمعه آنها را به یک توافق حل و فصل در اصل بیش از دولت را به تلاش برای تحمیل یک 250 نفر محدود در شرکت کنندگان.

تشکیل پرونده در پی به تاخیر انداختن جلسه تنظیم برای جمعه و خواست تا این مورد را در خود نگه دارد در حالی که آنها کار بر روی یک توافق نامه نوشته شده است. هیچ نظر فاش شد.

وزارت بهداشت به دنبال دستور به نیروی کارلایل رویدادهای سازمان از بهار کارلایل به پیروی از حد.

این سازمان معتقد است, آن است که بیشتر مانند در محیط داخلی و مراکز تفریحی و پارک ها و دیگران است که محدود به 50 درصد از ظرفیت تحت اجتماعی فاصله مقررات اعمال شده در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

این رویداد آغاز شد که چهارشنبه و اجرا می شود از طریق پنج شنبه, می تواند به جذب برخی از 100,000 مردم اگر چه برگزارکنندگان می گویند جمعیت است که انتظار می رود به مراتب کوچکتر از این سال است.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن