چرا شیر خام و پنیر محدود شده است در ایالات متحده

شیر خام و پنیر ساخته شده از شیر است که در معرض پاستوریزاسیون فرایند است. با توجه به وزارت کشاورزی مصرف مواد غذ

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

شیر خام و پنیر ساخته شده از شیر است که در معرض پاستوریزاسیون فرایند است. با توجه به وزارت کشاورزی مصرف مواد غذایی قوانین شیر خام و پنیر ممنوع است برای فروش مگر اینکه از آن شده است برای حداقل 60 روز در دمای 35°F. برخی از دیدن این قانون به طور کامل غیر ضروری از تعدادی از کشورها اجازه می دهد شیر خام و پنیر به فروش می رسد در بازار بدون محدودیت.

شیر خام و پنیر

60-روز قانون با هدف حمایت از مصرف کنندگان از باکتری های مضر را که به طور بالقوه ممکن است در حال حاضر در شیر خام. پس از 60 روز نمک و اسید در شیر خام به طور طبیعی جلوگیری از رشد میکروب ها مانند باکتری E. coli, سالمونلاو ليستريا. با توجه به مطالعه شانس پیمانکاری ليستريوز و مقايسه آنها منتقله, بیماری بسیار بالاتر است که خوردن پنیر ساخته شده از شیر خام از از کسانی که ساخته شده از شیر پاستوریزه. سازمان هایی مانند آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کنند که کودکان زنان باردار و افراد با ضعف ایمنی جلوگیری از خام, شیر, پنیر برای محافظت از خود در برابر عفونت های باکتریایی.

در طی پاستوریزاسیون خام شیر گرم به حدود 161°F و سپس سرد می شود به 40°F. خبر خوب این است که پاستوریزاسیون تاثیر نمی گذارد ارزش تغذیه ای شیر و نه آن تاثیر منفی قدرت از مزایای بهداشت و درمان. اما پنیر ساخته شده از شیر پاستوریزه محدودتر در مقایسه با شیر خام و پنیر که آن را به عطر و طعم. دلیل این است که پاستوریزاسیون نیز به پایان می رسد تا کشتن باکتری های خوب است که مسئول تزریق پنیر با طعم دهنده های طبیعی. برخی از انواع پنیر فقط نیاز به یک ماه یا بیشتر به درستی سالخورده. اگر شما سن آنها بیشتر خود را بافت و عمق طعم رنج می برند.

اگر دسته ای از شیر یا پنیر یافت می شد آلوده و سپس همه آن را به دور انداخته شود. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

امریکا می تواند الهام بخش از اروپا که در آن شیر خام و پنیر مجاز است در بازار با محدودیت های اضافی. تازه پنیر تست شده برای باکتری های مضر را قبل از آنها تایید شده برای فروش. اگر چنین استانداردهای تست شد و به دنبال آن ایالات متحده به طور بالقوه می تواند خلاص شدن از 60 روز حکومت برای شیر خام و پنیر. حرکت نزولی این است که اگر دسته ای از شیر یا پنیر یافت می شد آلوده و سپس همه آن را به دور انداخته شود. این چیزی است که مانع از پنیر آمریکایی کسب و کار از پس آزمون در اروپا استاندارد. آنها نه پاستوریزه شیر و اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که به رنج می برند از هر گونه مواد زائد.

پاستوریزاسیون و ایمنی

حتی با پاستوریزاسیون هیچ تضمینی وجود ندارد که پنیر را به صورت رایگان از میکروب های مضر. برخی از مطالعات کشف کرده اند که بیشتر از شیر بیماری های مرتبط با واقع در آمد از شیر یا محصولات لبنی است که پاستوریزه شده اند. مواد غذایی دانشمند کاترین Donnelly معتقد است که FDA هدفمند مشرف این یافته ها به عنوان آن است که تحت تاثیر صنعتی پنیر-ساخت شرکت. او به نفع کسب و کارهای کوچک بیش از شرکت های بزرگ وقتی که می آید برای اطمینان از ایمنی از پنیر.

کاترین Donnelly معتقد است که FDA پشتیبانی از صنعتی پنیر-ساخت شرکت. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

"یک مقیاس کوچک تولید کننده دارای کنترل بسیار بیشتری بر ایمنی است که روند نسبت به برخی از این مقیاس بزرگ کارخانه های صنعتی که در آن وجود دارد تعداد زیادی از پست پاستوریزاسیون فرآیندهای مانند خرد و برش و بسته بندی و مقدار زیادی از فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض آلودگی است. همین دلیل است که ما می بینیم بیشتر شیوع بیماری های مرتبط با صنعتی فرآوری محصولات به عنوان صنعتگر," دانلی گفت: به خوار. در حال حاضر شهروندان آمریکایی هیچ گزینه ای جز حل و فصل پاستوریزه یا 60 روز سالخورده شیر خام و پنیر. و تنظیم به نظر می رسد مانند آن را به ماندن با ما برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ضربه محکم و ناگهانی از آن: میل سیری ناپذیر برای نگه داشتن در خرید


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب